OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  NA  XXXII  NIEDZIELĘ   ZWYKŁĄ  6 XI 2022

„Bóg zapłać” p. Przemysławowi za nagłośnienie na cmentarzu. Paniom za sprzątanie kościoła św. Marcina.

Poniedziałek Msza św. 17.00 Wtorek Msza św 18.00

Środa 15.00 adoracja. 18.00 Msza św. 18.45 spotkanie rodziców dzieci kl. III

Czwartek Msza św 18.00

Żegnając parafię przepraszam tych, którzy mojej winy poczuli się skrzywdzenie, upokorzeni czy  obrażeni. Z całego serca składam „Bóg zapłać” tym którzy za mnie się modlili za załażenie Margaretki. Parafianom którzy Komunie św przyjmowali do usta za waszą wiarę i Bożą mądrość. Byliście moją radością i dumą. Niech Bóg będzie w Was uwielbiony. Dzieciom za każdy uśmiech i chwalenie Pana Jezusa na mój widok. Za uczestnictwo w szkółce biblijnej. P. Rafałowo szafarzowi za odwieczną życzliwość i pomoc. Radzie ekonomicznej z p. Janem na czele za współpracę, zaufanie i odpowiedzialność. . P. Adamowi za życzliwość i stała troskę o prąd. P. Piotrowi za stałą życzliwość i obsługę str @ parafii. Za każdy km  przejechany z waszej pomocy i życzliwości, za każdy kawałek ciasta, owoce i wszelkie jedzenie przynoszone na probostwo. Ministrantom parafii za waszą służbę, pomoc i życzliwość. Poszczególnym rodzinom za wielką życzliwość. Bogu dziękuję za wstawiennictwem św Józefa za to, że w czasie mojego proboszczowania nie było samobójstwa ani aktu apostazji. Bóg zapłać za wszelkie ofiary. Opuszczając parafię na jej koncie w banku jest kwota 146 833, 43 gr Na probostwie są ofiary za msze św składane z okazji pogrzebów. Parafia nie ma żadnych zadłużeń ani zobowiązań finansowych. Parafianom którzy z powodu pychy nie chcieli przyjąć prawdy o sobie i swoich bliskich i skierowali przeciwko mnie oszczerstwa, kłamstwa i nienawiść z serca przebaczam i modlę się dla Was o Boże Miłosierdzie.

Piątek Dzień Odpustu 11.30 w kościele św. Marcina Mszę św. odprawi ks. Marcin Jałoszyński nowy proboszcz, który tego dnia obchodzi swoje imieniny. Proszę o tym życzliwie pamiętać. Proszę o aktywny udział w procesji strażaków, panie ze świecami, panów do baldachimu, poczty sztandarowe.

WARTO PRZEMYŚLEĆ… „Pokój mój daję wam, nie tak jak daje świat, ja wam daję”. Pan Jezus