Ogłoszenia parafialne – 3. Niedziela Adwentu (11.12.2022)

3. Niedziela Adwentu (11.12.2022)

1. Dziękuję za zatroskanie o nasze świątynie. Dziękuję za wszelkie dobro, którego doświadczyłem.
  2. Biuro Parafialne będzie czynne w najbliższym tygodniu
    w środę od 16.00 do 17.00 oraz od 19.00 do 20.00.
  3. Serdecznie zapraszam do udziału w Mszach Świętych roratnich, które będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w piątek od godz. 17.00, o godz. 17.45 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  5. Odwiedziny chorych i starszych Parafian z komunią świętą w sobotę od godz. 9.00. Proszę o zgłaszanie osób do których mam przybyć.
  6. Bardzo dziękuję za wsparcie akcji „Paczka dla ubogich”. Przygotowane paczki trafią w najbliższych dniach do ubogich i samotnych osób z naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za otwarte serce!
  7. Opłatki można nabywać po Mszach Świętych w kościele. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na potrzeby Służby Liturgicznej (zakup strojów liturgicznych).
  8. Wigilijne świece Caritas można nabywać w zakrystii oraz w biurze parafialnym. Duża świeca jest w cenie 20zł, mała w cenie 8,50zł.
  9. Spowiedź adwentowa z zaproszonymi księżmi z dekanatu będzie w naszej parafii w przyszły wtorek, 20 grudnia. O szczegółach poinformuję za tydzień.
  10. Kilka informacji dotyczących planów na tegoroczną „kolędę”:
  • Zostaną odprawione Msze Święte „kolędowe” w intencji mieszkańców z prośbą o Boże błogosławieństwo dla poszczególnych rejonów naszej parafii (msze będą o godz. 19.00, terminy tych Mszy będą podane około świąt);
  • Kolęda w domach odbywać się będzie w formule „na życzenie”. Bardzo proszę o informację od tych rodzin, które chciałyby „kolędę” we własnym domu (do końca tego roku), a później (po Nowym Roku) będziemy umawiać się na dogodną porę do odwiedzin;
  • Jeśli ktoś będzie miał wolę złożenia tzw. ofiary kolędowej będzie mógł to uczynić tylko i wyłącznie w kościele podczas mszy kolędowych lub w niedzielę. Podczas kolęd „na życzenie” nie będę zbierał żadnych „kopert”;

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl

Kontakt telefoniczny: 604-074-348