Niedziela Chrztu Pańskiego (8.01.2023)

1. Dziękuję za troskę o nasze kościoły. Dziękuję panu Eugeniuszowi za wykonane prace w kościele św. Edyty. Dziękuję za wszelkie dobro, którego doświadczyłem osobiście.
  2. Biuro Parafialne będzie czynne w najbliższym tygodniu w środę od 16.00 do 17.00 oraz w czwartek od 9.00 do 10.00.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w piątek od godz. 17.00, o godz. 17.45 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  4. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00 w kościele św. Marcina. Zapraszam także chłopców, którzy chcieliby dołączyć do grona Służby Liturgicznej.
  5. Kiermasz ciast w przyszłą niedzielę od godz. 9.00 w salce strażackiej. Dochód będzie przeznaczony na pomoc dla Wojtusia, doświadczonego wodogłowiem wrodzonym oraz porażeniem mózgowym.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.30 koncert kolęd w wykonaniu chóru Contilena z Włoszakowic. Serdecznie zapraszam do wspólnego kolędowania.
  7. W najbliższym tygodniu kolejne Msze Święte kolędowe (godz. 19.00 – kościół św. Teresy Benedykty):
  • 9 stycznia (poniedziałek): Lipowa (parzyste) z ulicami przyległymi od Miodowej do końca;
  • 11 stycznia (środa): Święciechowska z ulicami przyległymi;
  • 13 stycznia (piątek): Szkolna z ulicami przyległymi;

Bardzo dziękuję za obecność na Mszach kolędowych, za złożone ofiary. Także bardzo dziękuję za radość spotkań kolędowych w domach.

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl

Kontakt telefoniczny: 604-074-348