2 Niedziela Zwykła (15.01.2023)

1. Dziękuję za troskę o nasze świątynie oraz ich otoczenie. Dziękuję Paniom za pilnowanie porządku przy tablicy upamiętniającej św. Jana Pawła II. Dziękuję za radość spotkań kolędowych w domach, za dar wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętych kolędowych oraz za składane ofiary. Dziękuję także za wszelkie dobro, którego doświadczyłem osobiście.
  2. Biuro Parafialne będzie czynne w najbliższym tygodniu w środę od 16.00 do 17.00 oraz w czwartek od 9.00 do 10.00.
  3. Dzisiaj kiermasz ciast w salce strażackiej od godz. 9.00. Dochód będzie przeznaczony na pomoc dla Wojtusia, doświadczonego wodogłowiem wrodzonym oraz porażeniem mózgowym.
  4. Także dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 30 koncert kolęd w wykonaniu chóru Contilena z Włoszakowic. Serdecznie zapraszam do wspólnego kolędowania.
  5. W środę przeżywać będziemy Dzień Judaizmu, a od czwartku Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w piątek od godz. 17.00, o godz. 17.45 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  7. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego. Tego dnia ofiarą do puszki będzie można wesprzeć Radio Emaus.
  8. W najbliższym tygodniu kolejne Msze Święte kolędowe (godz. 19.00 – kościół św. Teresy Benedykty):
  • 16 stycznia (poniedziałek): Park z ulicami przyległymi oraz Kolejowa;
  • 18 stycznia (środa): Dworcowa do Mórkowskiej z ulicami przyległymi;
  • 19 stycznia (czwartek): Dworcowa od Mórkowskiej
    z ulicami przyległymi;

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl

Kontakt telefoniczny: 604-074-348