3. Niedziela Zwykła (22.01.2023)

1. Dziękuję za zatroskanie o nasze świątynie. Dziękuję za radość spotkań kolędowych w domach, za dar wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętych kolędowych oraz za składane ofiary. Dziękuję także za wszelkie dobro, którego doświadczyłem osobiście.
  2. Biuro Parafialne będzie czynne w najbliższym tygodniu w środę od 16.00 do 17.00 oraz w czwartek od 9.00 do 10.00.
  3. Dzisiaj przeżywamy niedzielę Słowa Bożego. Po mszach ofiarą do puszki można wesprzeć Radio Emaus.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w piątek od godz. 17.00, o godz. 17.45 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  5. W najbliższym tygodniu kolejne Msze Święte kolędowe (godz. 19.00 – kościół św. Teresy Benedykty):
  • 24 stycznia (wtorek): Mórkowska z ulicami przyległymi
    oraz Karolewko;
  • 26 stycznia (czwartek): dla tych, którzy nie mogli
    w wyznaczonym wcześniej terminie;
  1. Organizatorzy kiermaszu ciast, który odbył się tydzień temu bardzo dziękują za udział. Zebrano 3288,80. Te pieniądze zostaną przeznaczone na zakup ortez dla Wojtusia.

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl

Kontakt telefoniczny: 604-074-348

Odeszły do wieczności:
† Małgorzata Łaszczyńska, przeżyła 69 lat;
† Janina Trybus, przeżyła 74 lata;

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…