4. Niedziela Zwykła (29.01.2023)

1. Dziękuję za zatroskanie o nasze świątynie. Dziękuję za radość spotkań kolędowych w domach, za dar wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętych kolędowych oraz za składane ofiary. Dziękuję także za wszelkie dobro, którego doświadczyłem osobiście.
  2. Biuro Parafialne będzie czynne w najbliższym tygodniu w środę od 16:00 do 17:00.
  3. W czwartek (2 lutego) święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej):
  • Msze Święte z poświęceniem gromnic o godz. 9:00 i 18:00 (kościół św. Teresy Benedykty);
  • Tego dnia przeżywamy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Będzie można wesprzeć Zakony Klauzurowe.
  1. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca:
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17:00, o godz. 17:45 odmówimy Litanię do Najświętszej Eucharystii; Podczas adoracji okazja do spowiedzi świętej;
  • W piątek o godz. 9:00 Msza Święta jako zadośćuczynienie za nasze grzechy po której odmówimy Litanię do Serca Jezusa, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 podczas której okazja do spowiedzi świętej pierwszopiątkowej, o godz. 17:45 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego;
  • W sobotę nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca (różaniec i msza święta z nauką) o godz. 9:00. Odwiedziny chorych i starszych Parafian z komunią św. od godz. 10:00.

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl

Kontakt telefoniczny: 604-074-348