6. Niedziela Zwykła (12.02.2023)

1. Dziękuję za troskę o nasze kościoły i za wszelkie dobro, którego doświadczyłem osobiście.
  2. Biuro Parafialne będzie czynne w środę od 16.00 do 17.00 oraz w czwartek od 9.00 do 10.00.
  3. Dzisiaj przed kościołem są zbierane ofiary na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
  4. Spotkanie Parafialnej Rady Ekonomicznej w poniedziałek o godz. 20.00 na probostwie.
  5. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w środę o godz. 19.00 na probostwie.
  6. Spotkanie dla członków Wspólnoty Żywego Różańca w czwartek po Mszy Świętej w kościele. Zapraszam także osoby, które chciałyby dołączyć do Wspólnoty.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 17.00. O godz. 17.45 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  8. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w następny wtorek (21 lutego) o godz. 18.30 w kościele św. Teresy Benedykty. Zapraszam na to spotkanie także młodzież starszą, która z różnych powodów nie przystąpiła do bierzmowania, a chciałaby to uczynić.

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl

Telefon kontaktowy: 604-074-348

Zapowiedzi przedślubne:
Mateusz Skrzypczak, kawaler, zam. par. św. Franciszka w Bronikowie
Marzena Szymkowiak, panna, zam. par. św. Marcina w Wilkowicach
Ktokolwiek znałby jakieś przeszkody małżeńskie wyżej wymienionych winie jest poinformować o tym miejscowego proboszcza