2. Niedziela Wielkiego Postu (5.03.2023)

1. Dziękuję za troskę o nasze kościoły. Dziękuję za składane ofiary na Daninę Diecezjalną. Dziękuję także za wszelkie dobro, którego doświadczyłem osobiście.
  2. Biuro Parafialne będzie czynne we wtorek od 19.00 do 20.00, w środę od 16.00 do 17.00 oraz w czwartek od 9.00 do 10.00.
  3. Zapraszam do udziału w nabożeństwach pasyjnych
    (w kościele św. Teresy Benedykty):
  • Droga Krzyżowa w piątek o godz. 9.00 i po Mszy o godz. 18.00 (na tę drogę krzyżową w tym tygodniu zapraszam dzieci, szczególnie dzieci pierwszokomunijne);
  • Gorzkie Żale w niedzielę o 14.30, bezpośrednio po Gorzkich Żalach – Msza Święta.
  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do soboty
    od godz. 17.15, zakończona nabożeństwami:
  • We wtorek o godz. 17.50 do św. Marcina;
  • W środę o godz. 17.50 nowenną do MB Nieustającej Pomocy;
  • W czwartek o godz. 17.50 do św. Teresy Benedykty;
  • W piątek o godz. 17.45 do Miłosierdzia Bożego;
  • W sobotę o godz. 17.50 do Najświętszej Maryi Panny;
  1. Spotkanie Parafialnej Rady Ekonomicznej we wtorek o godz. 20.00.
  2. Spotkanie Kręgu biblijnego w czwartek po Mszy Świętej na probostwie.
  3. W zakrystii i biurze parafialnym można nabywać „paschaliki” – świece na stół wielkanocny, w cenie 12 zł.
  4. Pod chórem zostały postawione skarbony do których można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  5. W Biurze Parafialnym można rezerwować intencje mszalne na drugie półrocze tego roku. Bardzo proszę o kontakt osoby z rodzin zmarłych, za których przyjęte przed pogrzebem intencje nie zostały jeszcze odprawione, w celu ustalenia terminów tychże Mszy Świętych.

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl