Wniebowstąpienie Pańskie (21.05.2023)

1. Dziękuję za troskę o nasze kościoły. Dziękuję za wszelkie okazane dobro i życzliwość.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
  • W środę – NMP Wspomożycielki Wiernych;
  • W piątek – św. Filipa Nereusza;
  • W niedzielę – Zesłanie Ducha Świętego;
  1. Biuro Parafialne będzie czynne we wtorek od godz. 19:00 do 20:00, w środę od 16:00 do 17:00 oraz w czwartek od 9:00 do 10:00.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do soboty
    od godz. 17:15.
  3. Nabożeństwa do Matki Bożej:
  • Od poniedziałku do piątku – po Mszy Świętej;
  • W sobotę o godz. 17:45 w kościele oraz o godz. 20:00
    przy grocie w parku;
  • W niedzielę po Mszy Świętej o godz. 8.30;
  1. Dzisiaj 43 dzieci przystąpi po raz pierwszy do komunii świętej w naszej parafii. Od poniedziałku do piątku dzieci będą uczestniczyć w mszy świętej, w ramach białego tygodnia, w kościele św. Marcina o godz. 18.00.
  2. Spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest dziecka w czerwcu w czwartek – godz. 18.00 Msza Święta i po mszy katecheza w kościele św. Marcina.
  3. Do dożynek parafialnych w łączności z nabożeństwami śpiewać będziemy suplikacje z prośbą o dobre urodzaje i zachowanie od wszelkich kataklizmów.
  4. Zapisy kandydatów do bierzmowania z klas VII oraz starszych, którzy jeszcze do bierzmowania nie przystąpili, a chcieliby to uczynić w środę, 31 maja o godz. 19.00 w kościele św. Marcina. Na spotkanie zapraszam również rodziców kandydatów.

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl

Tel kontaktowy: 532-163-044

Odeszła do wieczności:

† Elżbieta Zielonka, przeżyła 86 lat,

pogrzeb we wtorek o godz. 13.00 w Lesznie – cmentarz przy ul. Osieckiej

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…