Św. Apostołów Piotra i Pawła (29.06.2025)

  1. Bardzo dziękuję za udział w oktawie Bożego Ciała: dziewczynkom sypiącym kwiatki i dzieciom pierwszokomunijnym, służbie liturgicznej, pocztowi sztandarowemu, panom niosącym baldachim, paniom ze świecami i wszystkim za udział i piękną modlitwę. Dziękuję za troskę o nasze kościoły. Dziękuję za dary na stół i za okazywaną życzliwość.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
  • W czwartek – św. Tomasza Apostoła;
  1. Biuro Parafialne będzie czynne w lipcu i sierpniu w środę od 16:30 do 17:00 oraz w czwartek od 9:00 do 9:30. Od 12 do 29 lipca Biuro będzie nieczynne.
  2. Msze Święte w dni powszednie:
  • Poniedziałek i wtorek – godz. 8.30;
  • Od środy do soboty – godz. 18.00;
  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W środę od 17.15;
  • W czwartek po Mszy Świętej do godz. 20.00;
  • W piątek od 16.30;
  1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej (tzw. „świętopietrze”).
  2. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca:
  • W czwartek po Mszy Świętej odmówimy litanię do Najświętszej Eucharystii, po czym adoracja do godz. 20.00. O godz. 19.30 różaniec w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  • W piątek objazd starszych i chorych Parafian z komunią św. od godz. 9.00. Okazja do spowiedzi od 16.30 w kościele św. Marcina. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa w łączności z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.45.
  • W sobotę o godz. 8.30 nabożeństwo I sobót miesiąca: różaniec i Msza Święta. Zapraszam szczególnie członków Wspólnoty Żywego Różańca.

 

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl

Tel kontaktowy: 532-163-044 

Zapowiedzi przedślubne:
Jacek Marszałek, kawaler, zam.  par. św. Marcina – Bukówiec Górny
Daria Kostrowska, panna, zam. par. św. Marcina – Wilkowice;

Ktokolwiek znałby przeszkody małżeńskie wyżej wymienionych winien poinformować o tym miejscowego proboszcza