Intencje mszalne – lipiec

 

Sobota – 1 Lipca 2023
M 18:00 † Zygmunt Walenczak – od Natalii z rodziną, Justyny i Łukasza
Niedziela – 2 Lipca 2023
M 8:30 † Stanisław, Helena Maj
T 10:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla rodziny
T 11:30 † Ryszard Kokotowski – od rodziny Kryzów, Czyżowiczów i Trojan
Poniedziałek – 3 Lipca 2023 – św. Tomasza Apostoła
M 18:00 W intencji Zdzisława (65. rocznica urodzin), z podziękowaniem
za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie
i opiekę Matki Najświętszej
Wtorek – 4 Lipca 2023
M 18:00 † Maria Ranka (1. rocz. śmierci), Janina Nadolna, Adam Banasik
Środa – 5 Lipca 2023
M 18:00 1) Za Parafian;
2) W rocznicę urodzin Małgorzaty oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo na czas wakacji i w roku szkolnym dla wnuków;
3) w intencji małżonków Bartosza i Izabeli (20. rocz. ślubu),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność
nad całą rodziną;
4) o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opieką Matki Najświętszej
dla Macieja, Bożeny, Błażeja, Krzysztofa i Tobiasza;
5) † Grażyna Ginter – od Marii Adamczak z rodziną;
6) † Franciszek Samol – od sąsiadów;
7) † Stanisław Foterek (5. rocz. śmierci);
8) † Mirosław Zaremba – od syna Adama z rodziną;
9) † Bogusław Marcinkowski;
10) † Michał Andrzejewski – od rodziców;
Czwartek – 6 lipca 2023 – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
M 18:00 † Janina, Bogusław Tybus
Piątek – 7 Lipca 2023
M 18:00 † Zygmunt Walenczak – od Haliny i Agnieszki z rodziną
Sobota – 8 Lipca 2023 – św. Jana z Dukli
M 16:00 W intencji Dariusza (50. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej
M 18:00 † Jerzy Klupś, Michał Kazimierz, Zenon Szymański i za wszystkich zmarłych z tego rocznika – od kolegów z klasy Szkoły Podstawowej
Niedziela – 9 Lipca 2023
M 8:30 † Irena Mały – od córki Lucyny z rodziną
T 10:00 † Józefa, Jan Marszałek, Klara, Ludwik Szymańscy, Lidia Stark
T 11:30 † Jan Woźny, Zenon Dudziak, Marianna, Łucjan Tomczyk, Katarzyna Woźna
Poniedziałek – 10 Lipca 2023
    Nie ma Mszy Świętej
Wtorek – 11 Lipca 2023 – św. Benedykta Opata
M 17:00 † Danuta Bródka – od brata Mariana z rodziną
Środa – 12 Lipca 2023 – św. Brunona z Kwerfurtu
    Nie ma Mszy Świętej
Czwartek – 13 Lipca 2023 – św. Andrzeja Świerada i Benedykta
M 17:00 W intencji Cypriana (1. rocz. urodzin), z podziękowaniem za dar życia
i otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla dziecka i jego rodziców
Piątek – 14 Lipca 2023
    Nie ma Mszy Świętej
Sobota – 15 Lipca 2023 – św. Bonawentury
M 18:00 † Lidia Stark i za zmarłych z rodzin Stark i Szymańskich
Niedziela – 16 Lipca 2023
M 8:30 † Franciszek, Stanisław Dubscy, Józef Dulski, Franciszek Urbańczak
T 10:00 † Tadeusz Noga
T 11:30 W intencji Marii (86. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej
Poniedziałek – 17 Lipca 2023
    Nie ma Mszy Świętej
Wtorek – 18 lipca 2023
M 17:00 † Franciszek Samol – od córki Beaty z rodziną
Środa – 19 Lipca 2023
    Nie ma Mszy Świętej
Czwartek – 20 Lipca 2023
M 17:00 † Stanisława Bończak i za zmarłych z rodzin Piekarczyków, Maćkowiaków
i Andrzejewskich
Piątek – 21 Lipca 2023
    Nie ma Mszy Świętej
Sobota – 22 Lipca 2023 – św. Marii Magdaleny
M 16:00 W intencji małżonków Anny i Krzysztofa (3. rocz. ślubu) oraz Adama
(2. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej
M 18:00 † Marta, Czesław, Wawrzyniak, Aleksandra, Hieronim Górzni i za zmarłych z obu rodzin
Niedziela – 23 Lipca 2023
M 8:30 † Halina Matczak – od Barbary i Stefana Skopinskich
T 10:00 † Regina, Anna, Franciszek Kubiak
T 11:30 † Leonarda, Jan Dąbrowscy
Poniedziałek – 24 Lipca 2023 – św. Kingi
M 9:00 † Janina Nowak i za zmarłych z rodziny
Wtorek – 25 Lipca 2023 – św. Jakuba Apostoła
M 18:00 † Irena Mały – od rodziny Stróżaków
Środa – 26 Lipca 2023 – św. Joachima i Anny
M 18:00 1) Za Parafian
2) w intencji Zbigniewa, z podziękowaniem za okazane dobro i prośbą
o Boże błogosławieństwo;
3) † Tadeusz Noga – od Amandy Twardowskiej z dziećmi, Elżbiety Branieckiej ze Smolic, rodziny Zjeżdżała z dziećmi z Krzekotowa, Ernesta Branieckiego i Małgorzaty Kusior z Wilkowic;
4) † Marian, Gabriela Kubiccy;
5) † Franciszek Samol – od siostry Łucji Zapłata z rodziną;
6) † Łucja Sworacka i za zmarłych z rodzin Sworackich i Klimpel;
7) † Teresa Koszyczarek – od wnuka Michała z rodziną;
8) † Jan Grzesinski – od rodziny Dudziaków z Kąkolewa;
9) † Izabela Łopata – od wnuczki Agaty z rodziną;
10) † Iwona Pawluszkiewicz (rocz. śmierci);
11) † Henryk Kozłowski – od żony;
Czwartek – 27 Lipca 2023
M 18:00 † Tadeusz Noga – od wnuczki Iwony
Piątek – 28 Lipca 2023
M 18:00 † Roman Kmiećkowiak, Stefan, Krystyna Mądry
Sobota – 29 lipca 2023 – św. Marty, Marii i Łazarza
M 16:00 W intencji małżonków Grażyny i Zbigniewa Szturo (50. rocz. ślubu),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
M 18:00 W intencji Joanny – o szczęśliwe rozwiązanie
Niedziela – 30 lipca 2023
M 8:30 † Marta, Jan Suszka, Bogusław Kusik
T 10:00 † Teresa, Marta, Maria, Stanisława i za zmarłych z rodziny
T 11:30 † Lech Miszczak (40. rocz. śmierci), Waleria Miszczak, Bronisław, Maria Skorupińscy, Józefa, Mieczysław Wińscy, Helena, Piotr Frąckowiak
Poniedziałek – 31 Lipca 2023 – św. Ignacego z Loyoli
M 9:00 † Waleria, Bronisław, Zenon Guziak, Stanisława, Bolesław Kędzierscy
i za zmarłych z rodzin
Wtorek – 1 Sierpnia 2023 – św. Alfonsa Marii liguoriego
M 18:00 † Czesław, Maria Cyka i za zmarłych z rodziny
Środa – 2 Sierpnia 2023
M 18:00 1) Za Parafian;
2) † Ryszard Karpiuk – od sąsiadów z ul. Działkowej, Spokojnej i Lipowej;
3) † Franciszek Samol – od kuzynki Janiny Mrózek z Żywca;
4) † Zenon Szymański – od córki Anny z rodziną;
5) † Stefan Kędziora – od Rycaków z Wrocławia;
6) † Teresa Koszyczarek – od wnuka Krzysztofa z rodziną;
7) † Jan Grzesinski – od chrześnicy Ani z Marcinem;
8) † Teresa Weber – od syna;
9) † Bogdan Staszak – od siostry z mężem i rodziną;
10) † Władysław Bartkowiak – od syna z rodziną;
Czwartek – 3 Sierpnia 2023
M 18:00 † Roman, Aleksandra, Tomasz, Anna Reszczyńscy, Roman, Stanisława Wąsowscy, Jadwiga, Marian Reszczyńscy
Piątek – 4 Sierpnia 2023 – św. Jana Marii Vianneya
M 18:00 † Czesław Masztalerz, Wiesław Jędrzychowski
Sobota – 5 Sierpnia 2023
M 9:00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
M 16:00 Msza Święta ślubna Agnieszki i Damiana
M 18:00 W intencji Urszuli (65. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowi i opiekę Matki Najświętszej
Niedziela – 6 Sierpnia 2023 – Przemienienie Pańskie
M 8:30 † Wiktoria, Walentyna, Czesław Szady, Eufrozyna, Piotr, Franciszek Samol, Józef Szymkowiak
T 10:00 † Bronisława, Edward Skorupińscy, Ryszard Karpiuk
T 11:30 W intencji Julii (18. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego
w dorosłym życiu

 

Legenda:

M – Msza Święta w kościele św. Marcina;

T – Msza Święta w kościele św. Teresy Benedykty (Edyty Stein)

INTENCJE MSZALNE – CZERWIEC

Intencje mszalne

Sobota – 3 Czerwca 2023
M 18:00 W intencji Władysława Sworackiego (89. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej
Niedziela – 4 Czerwca 2023 – Najświętszej Trójcy
M 8:30 † Maria, Edward Andrzejewscy, Bolesław, Jacek Maćkowiak
T 10:00 † Iwona Pawluszkiewicz – intencja od matki z rodziną
T 11:30 † Małgorzata Łaszczyńska – intencja od syna Pawła z rodziną
Poniedziałek – 5 Czerwca 2023 – św. Bonifacego
M 17:00 † Irena, Stefan, Zbigniew Korbas i za zmarłych z rodzin Korbas, Rachwał
i Ziętara
Wtorek – 6 Czerwca 2023
M 18:00 † Józef, Michalina, Aleksy Senftleben, Antoni, Jadwiga, Stefania Pawłowscy
Środa – 7 Czerwca 2023
M 18:00 † ks. Alfred Wittke, Jan Koszyczarek, Andrzej Wołos i za zmarłych
z obu rodzin
Czwartek – 8 Czerwca 2023 – Boże Ciało
M 8:30 † Ryszard Kokotowski i za zmarłych z rodzin Kokotowskich i Frydlewicz
T 10:00 † Halina Matczak (1. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodziny
Piątek – 9 Czerwca 2023
M 18:00 W intencji Wiktorii (15. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
Sobota – 10 Czerwca 2023 – bł. Bogumiła
M 18:00 † Marian, Krystyna, Feliks, Henryk Poślednik, Jan, Marian Ginter, Zygmunt Walenczak, Andrzej, Marianna, Czesław Szkudlarczyk
Niedziela – 11 Czerwca 2023
M 8:30 † Małgorzata (13. rocz. śmierci), Karol, Irena, Antoni Walenczak
T 10:00 † Tadeusz Noga
T 11:30 † Władysław Świerzewski – intencja od Ilony Nowak z rodziną
Poniedziałek – 12 Czerwca 2023
M 18:00 † z rodzin Dyba i Silczak
Wtorek – 13 Czerwca 2023 – św. Antoniego Padewskiego
M 18:00 W intencji małżonków Aleksandry i Bartosza Bartkowiak (17. rocznica ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Środa – 14 Czerwca 2023 – św. Michała Kozala
M 18:00 † Antoni, Janina, Teresa, Czesław, Stanisław, Helena Frąckowiak
i za zmarłych z rodzin Stachowiak
Czwartek – 15 Czrewca 2023
M 18:00 † Albin, Maria, Tadeusz Szady
Piątek – 16 Czerwca 2023 – Najświętszego Serca Jezusa
M 18:00 † Halina, Eugeniusz Wyżkiewicz i za zmarłych z rodzin Wyżkiewicz
i Stachowiak
Sobota – 17 Czerwca 2023 – Niepokalanego Serca Maryi
M 10:00 W intencji chorych
M 16:00 W intencji Bolesława (70. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie
M 18:00 † Władysław Świerzewski – intencja od córki Barbary
Niedziela – 18 Czerwca 2023
M 8:30 † Łucja Sworacka (19. rocz. śmierci)
T 10:00 W intencji Dariusza (53. rocznica chrztu św.), z podziękowaniem
za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże na drodze życia wiarą
T 11:30 W intencji małżonków Marii i Mieczysława (62. rocznica ślubu),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Poniedziałek – 19 Czerwca 2023
M 18:00 † Eleonora, Józefa, Jan Sobkowiak i za zmarłych z rodziny
Wtorek – 20 Czerwca 2023
M 18:00 † Helena, Antoni, Stanisław, Kazimierz Musielak, Leon Fibig
Środa – 21 Czerwca 2023 – św. Alojzego Gonzagi
M 18:00 W intencji małżonków Karoliny i Marcina (9. rocznica ślubu),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Czwartek – 22 Czerwca 2023
M 18:00 † Zdzisław Lester
Piątek – 23 Czerwca 2023
M 15:00 Msza Święta ślubna Natalii i Adama
M 18:00 † Bartosz Foralewski
Sobota – 24 Czerwca 2023 – Narodzenie św. Jana Chrzciciela
M 18:00 † Zenon Cichoszewski
Niedziela – 25 Czerwca 2023
M 8:30 W intencji małżonków Weroniki i Pawła (1. rocznica ślubu),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej
T 10:00 W intencji małżonków Julietty i Kacpra (1. rocznica ślubu),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej
T 11:30 W intencji Jana (90. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej oraz za † Władysławę, Andrzeja Pietrowiaków i za zmarłych z rodziny
Poniedziałek – 26 Czerwca 2023
M 18:00 † Jan Janiszewski i za zmarłych z rodzin Janiszewskich i Poprawskich
Wtorek – 27 Czerwca 2023
M 18:00 W intencji Anny (16. rocz. urodzin) oraz Adama i Stefana (15. rocz. urodzin), z podziękowaniem za ich życie i z prośbą o błogosławieństwo Boże
Środa – 28 Czerwca 2023 – św. Ireneusza
M 18:00 † Marianna, Piotr, Władysław Śliwa i za zmarłych z rodzin Śliwa
i Stróżyńskich
Czwartek – 29 Czerwca 2023 – św. Piotra i Pawła
M 18:00 † Marianna Samson i za zmarłych z rodzin Samson i Tokarskich
Piątek – 30 Czerwca 2023
M 18:00 W intencji Macieja (2. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla dziecka i rodzców
Sobota – 1 Lipca 2023
M 9:00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
M 18:00 † Zygmunt Walenczak – intencja od Natalii z rodziną i Justyny z Łukaszem
Niedziela – 2 Lipca 2023
M 8:30 † Stanisław, Helena Maj
T 10:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla rodziny
T 11:30 † Ryszard Kokotowski – intencja od rodz. Kryzów, Czyżowiczów i Trojan

 

Legenda:

M – Msza Święta w kościele św. Marcina;

T – Msza Święta w kościele św. Teresy Benedykty (Edyty Stein)

 

Intencje mszalne – maj 2023

Intencje mszalne

Sobota – 29 Kwietnia 2023 – św. Katarzyny Sieneńskiej
M 18:00 † Franciszek, Franciszka Woźniak, Anna, Szczepan Suszka i za zmarłych
z rodzin Woźniak i Suszka
Niedziela – 30 Kwietnia 2023
M 8:30 † Władysław Świerzewski – intencja od sąsiadów z ul. Dworcowej
i Mórkowskiej
T 10:00 W intencji Angeliki (50. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej
T 11:30 † Józef Łopata – intencja od żony z rodziną
Poniedziałek – 1 Maja 2023 – św. Józefa Rzemieślnika
M 9:00 † Jagoda Rachwał
Wtorek – 2 Maja 2023
M 18:00 † Irena, Józef Mały i za zmarłych z rodzin Mały i Hoffmann
Środa – 3 Maja 2023 – NMP Królowej Polski
M 8:30 †Tomasz Oses (rocz. śmierci), Bogumiła, Zofia, Leon Piotrowscy, Jan, Janina Schwarz
T 10:00 Dziękczynienie Bogu za Ochotniczą Straż Pożarną w Wilkowicach
    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i dar zdrowia oraz z prośbą o dalszą opiekę nad rodziną
T 11:30 W intencji małżonków Joachima i Marii (50 rocznica ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Czwartek – 4 Maja 2023 – św. Floriana
M 18:00 † Czesław, Marta Wawrzyniak, Hieronim, Aleksander Górzni
Piątek – 5 Maja 2023
M 9:00 Msza Święta jako zadośćuczynienie Sercu Jezusa za grzechy nasze i całego świata
M 18:00 † Stefania, Franciszek Wojciechowscy
Sobota – 6 Maja 2023 – św. Filipa i Jakuba Apostołów
M 9:00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
M 18:00 W intencji ks. Macieja Kubiaka – o opiekę Matki Bożej i św. Józefa,
o mądrość, świętość i odwagę kapłańską, oraz zdrowie i siły do dalszej posługi
Niedziela – 7 Maja 2023
M 8:30 † Monika, Jan Malepszak, Teresa, Franciszek Chrastek i za zmarłych z obu rodzin
T 10:00 † Marianna, Piotr, Ryszard Karpiuk, Wanda, Antoni Śliwa
T 11:30 W intencji dzieci, które przystąpiły do I komunii Świętej w 2022 roku (I rocznica)
Poniedziałek – 8 Maja 2023 – św. Stanisława Biskupa
M 18:00 † Stanisław, Bronisława, Mirosława Dyba, Krzysztof Silczak, Henryk Sobkowiak i za zmarłych z ich rodzin
Wtorek – 9 Maja 2023
M 18:00 † Tomasz, Wacława Marcinek i za zmarłych z rodzin Marcinek i Maleszka
Środa – 10 Maja 2023
M 18.00: † Stefania (6 rocz. śmierci), Benedykt Pietrowiak
Czwartek – 11 Maja 2023
M 18.00: W intencji Adriany (z okazji urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i Bożą Opatrzność
Piątek – 12 Maja 2023
M 18.00: † Jerzy, Lucyna, Edmund Wojciechowscy, Teresa, Tadeusz Olejniczakowie i za zmarłych z ich rodzin
Sobota – 13 Maja 2023
M 18.00: † Janina, Marian Ginter, Anna, Ryszard, Magdalena Spychaj i za zmarłych z rodzin Ginter, Poślednik, Spychaj i Zakrzewskich
Niedziela – 14 Maja 2023
M 8.30: † Władysława Talaga i za zmarłych z rodzin Talaga i Drymel
T 10.00: W intencji małżonków Emilii i Wołodimira (3. rocznica ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
T 11.30: W pewnej intencji
Poniedziałek – 15 Maja 2023
M 18.00: † Florian, Teresa, Agnieszka Senftleben, Jerzy Wawrzyniak, Roman Glapski
Wtorek – 16 Maja 2023 – św. Andrzeja Boboli
M 18.00: † Zdzisław, Marek, Józef Rogalka i za zmarłych z rodzin Kaczmarek i Miedzińskich
Środa – 17 Maja 2023
M 18.00: † Edmund Adamczak
Czwartek – 18 Maja 2023
M 16.00: W intencji małżonków Marii i Bogdana (55. rocznica ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
M 18.00: W intencji Teresy (90. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej
Piątek – 19 Maja 2023
M 18.00: † Krystyna, Mieczysław Konatowscy
Sobota – 20 maja 2023
M 16.00: Msza Święta ślubna Izabeli i Dariusza
M 18.00: † Helena, Bernard Robaszewscy
Niedziela – 21 Maja 2023 – Wniebowstąpienie Pańskie
M 8.30: W intencji małżonków Anny i Zdzisława (29. rocznica ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
T 10.00: I Komunia Święta
T 11.30: I Komunia Święta
Poniedziałek – 22 Maja 2023
M 18.00: W intencji Piotra (7. rocznica chrztu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą
Wtorek – 23 Maja 2023
M 18:00 † Karolina Michalewska (15. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodzin Michalewskich i Kowalskich
Środa – 24 Maja 2023 – NMP Wspomożycielki Wiernych
M 18:00 † Andrzej Witowski, Stanisława, Edmund, Sławomir Kobielak i za zmarłych z rodzin Kobielak i Kuśnierek
Czwartek – 25 Maja 2023
M 18:00 † Danuta Klaba (1 rocz. śmierci) – intencja od Genowefy i Jana Wojciechowskich
Piątek – 26 Maja 2023 -św. Filipa Neri
M 18:00 W intencji małżonków Moniki i Krzysztofa (5. rocznica ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej
Sobota – 27 Maja 2023
M 18:00 W intencji małżonków Beaty i Rafała (17. rocznica ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej
Niedziela – 28 Maja 2023 – Zwsłanie Ducha Świętego
M 8:30 † Aleksander Misiorny i za zmarłych z rodziny
T 10:00 Z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla dzieci i wnuków
T 11:30 † Franciszek Kusior (30. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodziny Kusiorów i Krakowiaków
Poniedziałek – 29 Maja 2023 – NMP Matki Kościoła
M 9:00 Za Parafian
M 18:00 † Krystyna, Mieczysław Konatowscy
Wtorek – 30 Maja 2023
M 18:00 † Teresa, Czesław, Stanisław Frąckowiak i za zmarłych z rodziny Frąckowiaków
Środa – 31 Maja 2023 – Nawiedzenie NMP
M 18:00 † Agnieszka, Tomasz Stachowiak, Jerzy, Janina, Antoni, Czesław, Teresa, Stanisław, Helena Frąckowiak
Czwartek – 1 Czerwca 2023 –

Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

M 18:00 O nawrócenie i przemianę życia dla syna, powrót do zdrowia i opiekę Matki Najświętszej i św. Józefa
Piątek – 2 Czerwca 2023
M 9:00 Msza Święta jako zadośćuczynienie Sercu Jezusa za grzechy nasze i całego świata
M 18:00 † Stefania, Franciszek Wojciechowscy
Sobota – 3 Czerwca 2023 – św. Karola Lwangi i Towarzyszy
M 9:00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
  16:00 W intencji małżonków Aurelii i Ireneusza (50. rocznica ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
M 18:00 W intencji Władysława Sworackiego (89. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej
Niedziela – 4 Czerwca 2023 – Najświętszej Trójcy
M 8:30 † Maria, Edmund Andrzejewscy, Bolesław, Jacek Maćkowiak
T 10:00 † Iwona Pawluszkiewicz – intencja od matki z rodziną
T 11:30 † Małgorzata Łaszczyńska – intencja od syna Pawła z rodziną

 

Legenda:

M – Msza Święta w kościele św. Marcina;

T – Msza Święta w kościele św. Teresy Benedykty (Edyty Stein)

Intencje mszalne – kwiecień

 

Sobota – 1 Kwietnia 2023
M 18.00: Zofia, Roman Lewandowscy i za zmarłych z rodzin Mania i Piotrowskich
Niedziela – 2 Kwietnia 2023 – Niedziela Palmowa
M 8.30: Teresa, Franciszek, Marian, Kazimierz Chrastek, Teresa Langner, Maria Domaniecka
T 10.00: † Grażyna Ginter – intencja od Margaretek
T 11.30: † Franciszek Wrotyński – intencja od żony i syna Michała
T Po G.Ż. † Mirosław Zaremba (1. rocz. śmierci)
Poniedziałek – 3 Kwietnia 2023 – Wielki Poniedziałek
T 18.00: † Ryszard Kokotowski – intencja od przyjaciół Karoliny i Jagody
z rodzinami
Wtorek – 4 Kwietnia 2023 – Wielki Wtorek
T 18.00: † Joachim Krakowiak, Genowefa, Jan Gloger, Jolanta Mazideńska
Środa – 5 Kwietnia 2023 – Wielka Środa
T 18.00: † Filip Samson i za zmarłych z rodzin Samson i Tokarskich
Czwartek – 6 Kwietnia 2023 – Wielki Czwartek
M 18.00: Msza Święta Wieczerzy Pańskiej – O powołania kapłańskie i zakonne
Piątek – 7 Kwietnia 2023 – Wielki Piątek
M 18.00: Liturgia Męki Pańskiej
Sobota – 8 Kwietnia 2023 – Wielka Sobota
M 20.00: Wigilia Paschalna – Za Parafian
Niedziela – 9 Kwietnia 2023 – Zmartwychwstanie Pańskie
M 7.00: † Kazimiera, Hieronim Sterna
T 10.00: † z rodziny Piekarczyków
T 11.30: W intencji Zofii (15. rocz. urodzin), Moniki (40. rocz. urodzin) i Małgorzaty (65. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej
Poniedziałek Wielkanocny – 10 Kwietnia 2023
M 8.30: † Wacława, Tomasz Marcinek i za zmarłych z rodzin Marcinek, Maleszka
i Poloch
T 10.00: † Anastazja, Piotr, Ryszard Drost, Mirosława Urbańczak
T 11.30: W intencji małżonków Joanny i Andrzeja (40. rocz. ślubu),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Wtorek – 11 Kwietnia 2023 – Oktawa Wielkanocy
M 18.00: † Piotr, Eufrozyna, Franciszek Samol, Wiktoria Szady, Teresa, Czesław, Stanisław Frąckowiak
Środa – 12 Kwietnia 2023 – Oktawa Wielkanocy
M 18.00: † Irena, Stefan, Zdzisław Prętcy, Lech, Leontyna, Wacław Kośniewscy
i za zmarłych z rodz. Klupś
Czwartek – 13 Kwietnia 2023 – Oktawa Wielkanocy
M 18.00: W intencji Stanisława (z okazji urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
Piątek – 14 Kwietnia 2023 – Oktawa Wielkanocy
M 18.00: † Czesław, Teodora Walachowscy i za zmarłych z rodzin Walachowskich
i Kómich
Sobota – 15 Kwietnia 2023 – Oktawa Wielkanocy
M 18.00: † Grażyna Ginter (1. rocz. śmierci)
Niedziela Miłosierdzia Bożego – 16 Kwietnia 2023
M 8.30: † Franciszek, Marceli Urbańczak i za zmarłych z rodziny
T 10.00: W intencji Wojciecha i Donaty (30. rocz. ślubu), z podziękowaniem
za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
T 11.30: † Zdzisław Kordek (12 rocz. śmierci)
Poniedziałek – 17 Kwietnia 2023
M 9.00: Za Parafian
Wtorek – 18 Kwietnia 2023
M 18.00: † Bogumiła Piotrowska (rocz. śmierci), Zofia, Leon Piotrowscy, Jan, Janina Schwarz, Tomasz Oses
Środa – 19 Kwietnia 2023
M 18.00: † Kazimiera, Jan Rypień i za zmarłych z rodziny Rypień i Magier
Czwartek – 20 Kwietnia 2023
M 18.00: † Maria, Walerian Adamczak i za zmarłych z rodziny
Piątek – 21 Kwietnia 2023
M 18.00: † Władysław Świerzawski – intencja od rodzin Sawickich i szwagierki Janki z synem Rafałem
Sobota – 22 Kwietnia 2023
M 18.00: W intencji Jolanty i Jarosława (25. rocz. ślubu), z podziękowaniem
za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Niedziela – 23 Kwietnia 2023
M 8.30: † Maria, Marian Samol, Bogdan, Maria Nowak, Maria, Ambroży Hoffmann
T 10.00: W intencji Grzegorza i Elżbiety (36. rocz. ślubu), z podziękowaniem
za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
T 11.30: † Zdzisław Lester
Poniedziałek – 24 Kwietnia 2023 – św. Wojciecha
M 9.00: Za Parafian
T 17.00: Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania
Wtorek – 25 Kwietnia 2023 – św. Marka Ewangelisty
M 18.00: † Władysław Świerzewski – intencja od rodzin Woźniaków, Rogalków
i Stockich
Środa – 26 Kwietnia 2023
M 18.00: † Małgorzata Łaszczyńska – intencja od syna Marka z rodziną
Czwartek – 27 Kwietnia 2023
M 18.00: W intencji Teresy i Czesława (46. rocz. ślubu), z podziękowaniem
za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Piątek – 28 Kwietnia 2023
M 18.00: † Andrzej Wołos i za zmarłych z rodziny
Sobota – 29 Kwietnia 2023 – św. Katarzyny ze Sieny
T 15.00: Msza Święta ślubna Marzeny i Mateusza
M 18.00: † Franciszek, Franciszka Woźniak, Anna, Szczepan Suszka i za zmarłych
z rodzin Woźniak i Suszka
Niedziela – 30 Kwietnia 2023
M 8.30: † Władysław Świerzewski – intencja od sąsiadów z ul. Dworcowej
i Mórkowskiej
T 10.00: W intencji Angeliki (50. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej
T 11.30: † Józef Łopata – intencja od żony z rodziną

 

Legenda:

M – Msza Święta w kościele św. Marcina;

T – Msza Święta w kościele św. Teresy Benedykty (Edyty Stein)

Intencje mszalne marzec 2023

 

Niedziela – 26 Lutego 2023 – I Niedziela Wielkiego Postu
M 8.30: † Eufrozyna, Piotr, Franciszek Samol, Wiktoria, Walentyna, Czesław Szady, Józef Szymkowiak
T 10.00: † Władysław Świerzewski – intencja od żony
T 11.30: † Iwona Pawluszkiewicz – intencja od matki z rodziną
T Po G.Ż. Za dusze w czyśćcu cierpiące
Poniedziałek – 27 Lutego 2023
T 18.00: Halina Matczak – intencja od rodziny Walczaków z ul. Polnej
Wtorek – 28 Lutego 2023
T 18.00: W intencji Marii (85. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
Środa – 1 Marca 2023
T 18.00: † Grzegorz, Stanisława, Leon, Jerzy Kędzia, Ludwika, Jan, Stanisław, Jan, Bożena Przezbór
Czwartek – 2 Marca 2023
T 18.00: † Waleria, Józef Maćkowiak, Felicja, Antoni Wątor
Piątek – 3 Marca 2023
T 9.00: Msza Święta jako zadośćuczynienie Sercu Jezusa za grzechy nasze i całego świata
T 18.00: † Barbara, Hieronim, Kazimierz Wojciechowscy, Dorota Grzelak
Sobota – 4 Marca 2023 – św. Kazimierza Królewicza
T 9.00: Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
M 18.00: † Julian, Marianna, Władysław, Grzegorz Postuł, Feliks Korbas
Niedziela – 5 Marca 2023 – II Niedziela Wielkiego Postu
M 8.30: Halina, Eugeniusz Wyżkiewicz i za zmarłych z rodzin Wyżkiewicz
i Stachowiak
T 10.00: W intencji Wojciecha (z okazji 40. urodzin), z podziękowaniem
za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
T 11.30: † Małgorzata Łaszczyńska – intencja od męża
T Po G.Ż. † Bogdan Prętki – intencja od brata Romana z rodziną
Poniedziałek – 6 Marca 2023
  9.00: W intencji Piotra i Katarzyny (z okazji urodzin), z podziękowaniem
za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
Wtorek – 7 Marca 2023
T 18.00: † Jadwiga Samol (30. rocz. śmierci), Grażyna Górczak, Jadwiga Ginter
(40. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodziny
Środa – 8 Marca 2023
T 18.00: Jolanta, Stanisław, Grażyna Kozłowscy, Roman Bablok
Czwartek – 9 Marca 2023
T 18.00: O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla wnuczki Liliany
Piątek – 10 Marca 2023
T 18.00: Jadwiga, Jan Ginter i za zmarłych z rodziny
Sobota – 11 Marca 2023
M 18.00: † Gertruda, Kazimierz Krystek, Zenon Cichoszewski
Niedziela – 12 Marca 2023 – III Niedziela Wielkiego Postu
M 8.30: Józefa, Franciszek Wojciechowscy i za zmarłych z rodziny
T 10.00: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo
T 11.30: Marek (2. rocz. śmierci), Genowefa (2. rocz. śmierci) Szpaler
T Po G.Ż Bogdan Prętki – od siostry Barbary z rodziną
Poniedziałek – 13 Marca 2023
T 9.00: † Józef, Julianna, Stanisława, Antoni
Wtorek – 14 Marca 2023
T 18.00: † Teodozja, Edward Domagała
Środa – 15 Marca 2023
T 18.00: Helena, Czesław Herkt
Czwartek – 16 Marca 2023
T 18.00: Tadeusz Noga (1. rocz. śmierci) – intencja od wnuka Krzysztofa z rodziną
Piątek – 17 Marca 2023
T 18.00: W intencji Magdaleny (11. rocznica chrztu św. ), z podziękowaniem
za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
Sobota – 18 Marca 2023
M 18.00: Władysław Świerzewski – intencja od syna Zbigniewa z rodziną
Niedziela – 19 Marca 2023 – IV Niedziela Wielkiego Postu
M 8.30: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i opiekę św. Józefa
T 10.00: W intencji Heleny (11. rocz. urodzin) oraz Krzysztofa (38. rocz. urodzin),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
T 11.30: Zygmunt Walenczak (1. rocz. śmierci) – intencja od syna Zbigniewa
z żoną
T Po G.Ż. Za dusze w czyśćcu cierpiące
Poniedziałek – 20 Marca 2023 – św. Józefa, Oblubieńca NMP
T 18.00: Irena, Józef Mały i za zmarłych z rodzin Mały i Hoffmann
Wtorek – 21 Marca 2023
T 18.00: Benedykt, Stefania Pietrowiak
Środa – 22 Marca 2023
T 18.00: Stefania, Aleksander, Dionizy Sawiccy i za zmarłych z rodzin Tokarskich
i Świerzewskich
Czwartek – 23 Marca 2023
T 18.00: Maria, Czesław Cyka, Danuta Połomska i za zmarłych z rodzin Cyka, Koniecznych
Piątek – 24 Marca 2023
T 18.00: Apolonia, Edward Hanusek i za zmarłych z rodziny
Sobota – 25 Marca 2023 – Zwiastowanie NMP
M 18.00: W intencji Marka i Pauliny (15. rocz. ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Niedziela – 26 Marca 2023 – V Niedziela Wielkiego Postu
M 8.30: † Władysław Świerzewski – intencja od córki Kamili z rodziną
T 10.00: W intencji Anny (65 rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej
T 11.30: W 101 rocznicę powstania Młodzieży Wszechpolskiej, oraz za zmarłych Wszechpolaków a szczególnie † Jana Wawrzkowa, Marię Mirecką-Loryś
i gen. Jana Podhorskiego
T Po G.Ż. Za dusze w czyśćcu cierpiące
Poniedziałek – 27 Marca 2023
T 18.00: Jadwiga Bartkowiak – intencja od rodziny Rzepków i Kasperskich
z Radomicka
Wtorek – 28 Marca 2023
T 18.00: Czesław, Marta Wawrzyniak, Hieronim, Aleksandra Górzni
Środa – 29 Marca 2023
T 18.00: Franciszka, Bronisław Gierczak i za zmarłych z rodz. Gierczak i Stróżyk
Czwartek – 30 Marca 2023
T 18.00: Arkadiusz Majorek
Piątek – 31 Marca 2023
T 18.00: Waleria Miszczak – od wnuczki Marty
Sobota – 1 Kwietnia 2023
T 9.00: Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
M 18.00: Zofia, Roman Lewandowscy i za zmarłych z rodzin Mania
i Piotrowskich
Niedziela – 2 Kwietnia 2023 – Niedziela Palmowa
M 8.30: Teresa, Franciszek, Marian, Kazimierz Chrustek, Teresa Langner, Maria Domaniecka
T 10.00: † Grażyna Ginter – intencja od Margaretek
T 11.30: † Franciszek Wrotyński – intencja od żony i syna Michała
T Po G.Ż. † Mirosław Zaremba (1. rocz. śmierci)

 

Legenda:

M – Msza Święta w kościele św. Marcina;

T – Msza Święta w kościele św. Teresy Benedykty (Edyty Stein)

Intencje mszalne – luty

Niedziela – 29 stycznia 2023
M 8.30: † Maria, Marian Samol, Bogdan, Maria Nowak, Maria, Ambroży Hoffmann, Elżbieta Wasińska
T 10.00: W intencji Zbigniewa (z okazji 74. rocznicy chrztu św.), z podziękowaniem za otrzymane dotąd łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i o dar dostania się do Nieba
T 11.30: W intencji Danuty (z okazji 70. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej
Poniedziałek – 30 stycznia 2023
T 18.00: † Czesław, Marta Wawrzyniak, Hieronim, Aleksandra Górzni
Wtorek – 31 stycznia 2023 – św. Jana Bosko
T 18.00: † Kazimiera Maćkowiak – intencja od kuzynki Felicji z rodziną
Środa – 1 lutego 2023
T 18.00: † Irena (1. rocz. śmierci), Józef (26. rocz. śmierci) Mały i za zmarłych z rodzin Mały i Hoffmann
Czwartek – 2 lutego 2023 – Ofiarowanie Pańskie
T 9.00: W intencji Agaty, Lucyny, Moniki, Jerzego, Roberta, Adama i Gabriela
(z okazji ich urodzin), z podziękowaniem za dar życia i wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej oraz dary Ducha Świętego
T 18.00: Zofia, Edmund Nędza
Piątek – 3 lutego 2023
T 9.00: Msza Święta jako zadośćuczynienie Sercu Jezusa za grzechy nasze i całego świata
T 18.00: Marianna Szponar
Sobota – 4 lutego 2023
T 9.00: Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
M 18.00: Leokadia, Mamert Olszewscy
Niedziela – 5 lutego 2023
M 8.30: W intencji Hanny (1. rocz. chrztu św.), z podziękowaniem za dar dziecięctwa Bożego i z prośbą o dalsze łaski dla dziecka i rodziców
T 10.00: Irena Karpisz (1. rocz. śmierci)
T 11.30: Za Parafian
Poniedziałek – 6 lutego 2023 – św. Pawła Miki i Towarzyszy
    Nie ma Mszy Świętej
Wtorek – 7 lutego 2023
T 17.00: Bibaianna Samol, Antoni, Jerzy Samol, Tadeusz Noga
Środa – 8 lutego 2023
T 17.00: Ryszard Kokotowski – intencja od Doroty i Bolesława Urbańczaków
Czwartek – 9 lutego 2023
T 17.00: Bronisława (rocznica śmierci), Stanisław, Mirosława Dyba, Krzysztof Silczak, Henryk Sobkowiak
Piątek – 10 lutego 2023 – św. Scholastyki
T 17.00: Ryszard Karpiuk – intencja od wnuków i prawnuków
Sobota – 11 lutego 2023 – NMP z Lourdes
T 10.00: W intencji chorych (z udzieleniem sakramentu chorych)
M 18.00: W intencji Adrianny (3. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla dziecka i rodziców
Niedziela – 12 lutego 2023
M 8.30: Monika, Jan, Kazimierz, Edward, Stanisław, Józef, Alojzy Malepszak, Helena Pawlak, Marianna Walkowiak
T 10.00: Waleria Miszczak (1. rocz. śmierci) – intencja od córek Justyny i Danuty
z rodzinami
T 11.30: z rodzin Tatków, Dobrowolskich i Czerniawskich
Poniedziałek – 13 lutego 2023
T 9.00: Za Parafian
Wtorek – 14 lutego 2023 – św. Cyryla i Metodego
T 18.00: † Leon Napierała, Jan Kokornaczyk
Środa – 15 lutego 2023
T 18.00: Janina Schwarz (rocz. śmierci), Jan, Sławomir Schwarz, Bogumiła Piotrowska, Tomasz Oses i za zmarłych z rodziny Jamroszczyk
Czwartek – 16 lutego 2023
T 18.00: W intencji Bernadety i Tomasza (14. rocz. ślubu), z podziękowaniem
za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Piątek – 17 lutego 2023
T 18.00: Irena Dejworek i za zmarłych z rodzin Gertych, Koszyczarek i Wołos
Sobota – 18 lutego 2023
M 16.00: W intencji Dobrosławy (1. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla dziecka i rodziców
M 18.00: W intencji Adama (80. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na kolejne lata życia
Niedziela – 19 lutego 2023
M 8.30: † Wojciech Majewski (4. rocz. śmierci)
T 10.00: Stanisława, Franciszek Idzikowscy, Tadeusz Magier i za zmarłych z rodziny
T 11.30: Krystyna Petrykiewicz – intencja od córki z rodziną
Poniedziałek – 20 lutego 2023
T 9.00: Za Parafian
Wtorek – 21 lutego 2023
T 18.00: Józefa, Stefan Stańczak i za zmarłych z rodziny
Środa – 22 lutego 2023 – Popielec
T 9.00: W intencji Parafian – o ducha pokuty i dobre przeżycie Wielkiego Postu
T 18.00: O Boże błogosławieństwo w rodzinie
Czwartek – 23 lutego 2023
T 18.00: Krystyna, Mieczysław Konatowscy
Piątek – 24 lutego 2023
T 18.00: Kazimiera Maćkowiak – intencja od cioci Marii z Wydorowa
Sobota – 25 lutego 2023
M 18.00: Janina, Marian Ginter, Anna, Ryszard, Magdalena Spychaj i za zmarłych
z rodzin Ginter, Poślednik, Spychaj i Zakrzewskich
Niedziela – 26 lutego 2023 – I Wielkiego Postu
M 8.30: † Eufrozyna, Piotr, Franciszek Samol, Wiktoria, Walentyna, Czesław Szady, Józef Szymkowiak
T 10.00: † Władysław Świerzewski – intencja od żony
T 11.30: † Iwona Pawluszkiewicz – intencja od matki z rodziną
Poniedziałek – 27 lutego 2023
T 18.00: Halina Matczak – intencja od rodziny Walczaków z ul. Polnej
Wtorek – 28 lutego 2023
T 18.00: W intencji Marii (85 rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia

Legenda:

M – Msza Święta w kościele św. Marcina;

T – Msza Święta w kościele św. Teresy Benedykty (Edyty Stein)

Intencje mszalne

 

Niedziela – 25 grudnia 2022 – Boże Narodzenie
    Nie Ma Mszy Świętej o godz. 8.30
T 10.00: † Julianna, Józef, Stanisława, Antoni i za zmarłych z rodziny
T 11.30: W intencji Wandy (z okazji 70. rocznicy przyjęcia chrztu św.), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia
Poniedziałek – 26 grudnia – św. Szczepana
M 8.30: † Teresa, Franciszek, Marian, Kazimierz Chrustek, Teresa Langner, Maria Domaniecka i za zmarłych z rodziny Malepszak
T 10.00: W intencji małżonków Genowefy i Jana (64. rocz. ślubu), z podziękowaniem
za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
T 11.30: W intencji Szymona (18. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu
Wtorek – 27 grudnia – św. Jana Apostoła
T 18.00: † Irena Wojdowska, Zofia Rachuta
Środa – 28 grudnia – św. Młodzianków
T 9.00: W pewnej intencji
Czwartek – 29 grudnia
T 18.00: Ryszard Kokotowski i za zmarłych z rodziny
Piątek – 30 grudnia – Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
T 9.00:  
Sobota – 31 grudnia
M 16.00: Za Parafian
Niedziela – 1 stycznia 2023 – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
T 10.00: Z podziękowaniem za otrzymane łaski w starym roku i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w nowym roku
T 11.30: W intencji Marii Frydlewicz (z okazji 100. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie na kolejne dni życia
T 15.30:  W intencji Julii (z okazji 5. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla dziecka i rodziców
Poniedziałek – 2 stycznia – św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu
T 18.00: Halina Matczak – intencja od męża
Wtorek – 3 stycznia
T 18.00: Bogusław Marcinkowski – intencja od koleżanek i kolegów z klasy
T 19.00: Msza Święta kolędowa: ul. Lipowa (nieparzyste) od ul. Granicznej do Bocznej z ulicami przyległymi
Środa – 4 stycznia
T 18.00: Jan Koszyczarek (10. rocz. śmierci)
T 19.00: Msza Święta kolędowa: ul. Lipowa (nieparzyste) od ul. Dworcowej do Rabatowej, Kwiatowej i Konwaliowej z ulicami przyległymi
Czwartek – 5 stycznia
M 18.00: Stefan (rocz. śmierci), Felicja, Michał Gapscy
Piątek – 6 stycznia – Objawienie Pańskie
M 8.30: Ryszard Kokotowski – intencja od żony i dzieci z rodzinami
T 10.00: Z podziękowaniem za otrzymane dotąd łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wnuków i całej rodziny w 2023 roku
T 11.30: Za Parafian
Sobota – 7 stycznia
T 9.00: Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
M 18.00: Andrzej Walenczak i za zmarłych  rodziców
Niedziela – 8 stycznia 2023 – Chrzest Pański
M 8.30: Bożena Furmaniak (14 rocz. śmierci) – intencja od męża i syna z rodziną
T 10.00: W intencji ks. Macieja Kubiaka – o opiekę Matki Bożej i św. Józefa, o mądrość, świętość i odwagę kapłańską, oraz zdrowie i siły do dalszej posługi
T 11.30: Za Parafian
Poniedziałek – 9 stycznia
T 18.00: Rajmund Śliwa, ks. Florian Śliwa (rocznica śmierci)
T 19.00: Msza Święta kolędowa: ul. Lipowa (parzyste) z ulicami przyległymi od Miodowej do końca
Wtorek – 10 stycznia
T 18.00: † Marek Michalewski (2. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodzin Michalewskich i Kowalskich
Środa – 11 stycznia
T 18.00: Wanda, Jan Krawiec i za zmarłych  z rodziny oraz o zdrowie w rodzinie
T 19.00: Msza Święta kolędowa: ul. Święciechowska z ulicami przyległymi
Czwartek – 12 stycznia
T 18.00: Arkadiusz, Barbara, Józef Majorek, Zdzisław Kośmider, Dorota Kubacka, Mirosława Dyba
Piątek – 13 stycznia
T 18.00: W intencji Wojciecha, z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo
T 19.00: Msza Święta kolędowa: ul. Szkolna z ulicami przyległymi
Sobota – 14 stycznia
M 18.00: † Krzysztof Stępniak i za zmarłych z rodziny
Niedziela – 15 stycznia 2023
M 8.30: † Antoni (3. rocz. śmierci), Anna Wajda, Bolesław Józefowiak, Weronika, Jan Jędraszyk
T 10.00: W intencji Magdaleny (z okazji 5 rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla dziecka i rodziców
T 11.30: Z podziękowaniem za rodzinę i zachowanie przy życiu
Poniedziałek – 16 stycznia
T 18.00: Józefa, Walenty Herkt i za zmarłych z rodziny
T 19.00: Msza Święta kolędowa: Park z ulicami przyległymi oraz Kolejowa
Wtorek – 17 stycznia – św. Antoniego Opata
T 18.00: Helena Kusior (1. rocz. śmierci) – intencja od syna Andrzeja z rodziną
Środa – 18 stycznia
T 18.00: Kazimiera, Kazimierz Maćkowiak, Małgorzata Konieczna
T 19.00: Msza Święta kolędowa: ul. Dworcowa do Mórkowskiej z ulicami przyległymi
Czwartek – 19 stycznia – św. Józefa Sebastiana Pelczara
T 18.00: Marta Suszka (23. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodzin Suszka, Wożniak i Frąckowiak
T 19.00: Msza Święta kolędowa: ul. Dworcowa od Mórkowskiej z ulicami przyległymi
Piątek – 20 stycznia
T 18.00: Helena Maj – intencja od synowej Wiesławy i wnuków Macieja, Marii, Oliwii, Filipa i Oli z rodzinami
Sobota – 21 stycznia – św. Agnieszki
M 18.00: Za Parafian
Niedziela – 22 stycznia 2023
M 8.30: † Irena, Walenty Wąsiorek, Zenon Cichoszewski
T 10.00: † Krystyna Furmanek (2. rocz. śmierci)
T 11.30: † Franciszka, Marceli, Józef Urbańczak
Poniedziałek – 23 stycznia
T 18.00: Halina Matczak – intencja od córki Darii z rodziną
Wtorek – 24 stycznia – św. Franciszka Salezego
T 18.00: † Maria, Albin, Tadeusz Szady
T 19.00: Msza Święta kolędowa: ul. Mórkowska z ulicami przyległymi oraz Karolewko
Środa – 25 stycznia – Nawrócenie św. Pawła
T 18.00: † Jagoda Rachwał (2 rocz. śmierci)
Czwartek – 26 stycznia – św. Tymoteusza i Tytusa
T 18.00: † Genowefa, Jan Gloger, Joachim Krakowiak, Jolanta Mazideńska
T 19.00: Msza Święta kolędowa: dla tych, którzy nie mogli w wyznaczonym dniu
Piątek – 27 stycznia
T 18.00: † Waleria Miszczak
Sobota – 28 stycznia – św. Tomasza z Akwinu
M 18.00: † Henryk Talaga (27. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodzin Talaga i Iniec
Niedziela – 29 stycznia 2023
M 8.30: † Maria, Marian Samol, Bogdan, Maria Nowak, Maria, Ambroży Hoffmann, Elżbieta Wasińska
T 10.00: W intencji Zbigniewa (z okazji 74. rocznicy chrztu św.), z podziękowaniem za otrzymane dotąd łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i o dar dostania się do Nieba
T 11.30: W intencji Danuty (z okazji 70. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej
Poniedziałek – 30 stycznia
T 18.00: † Czesław, Marta Wawrzyniak, Hieronim, Aleksandra Górzni
Wtorek – 31 stycznia – św. Jana Bosko
T 18.00: † Kazimiera Maćkowiak – intencja od kuzynki Felicji z rodziną

 

Legenda:

M – Msza Święta w kościele św. Marcina;

T – Msza Święta w kościele św. Teresy Benedykty (Edyty Stein)

INTENCJE MSZALNE – GRUDZIEŃ

Niedziela – 27 listopada 2022 – I Adwentu
8.30: † ks. kan. Alfred Witke (2. rocz. śmierci)
10.00: † Zenon Zalewski (od syna z rodziną), Ryszard Karpiuk (od córki Arlety z rodziną)
11.30: † Marek, Genowefa, August Kobiela, Antonina, Czesław Gancarczyk
Poniedziałek – 28 listopada
18.00: † Hieronim, Jan, Eugeniusz Ratajczak, Anna, Marian Kaźmierczak,
ks. kan. Zbigniew Fengler i za zmarłych z rodziny
Wtorek – 29 listopada
18.00: † Marta, Jan Suszka, Maria, Marian, Lech Przydrożni, Roman Zachewicz
Środa – 30 listopada – św. Andrzeja Ap.
18.00: † Andrzej, Władysława Pietrowiak i za zmarłych z rodziny
Czwartek – 1 grudnia
18.00: † Jerzy Samol, Tadeusz Noga, Bibianna, Antoni Samol
Piątek – 2 grudnia
16.00: Msza Święta jako zadośćuczynienie Najświętszemu Sercu Jezusa
18.00: † Gertruda, Anzelm Gaumer i za zmarłych z rodziny
Sobota – 3 grudnia – św. Franciszka Ksawerego
9.00: Msza wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
18.00: W intencji Reginy (75. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia
Niedziela – 4 grudnia 2022 – II Adwentu
8.30: † Stanisława, Franciszek Idzikowscy
10.00: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo
dla dzieci i wnuków
11.30: Za Parafian
Poniedziałek – 5 grudnia
18.00: † Janina Hochmańska, Ewa Płóciniczak, Barbara Piotrowska, Marta, Jan Suszka, Irena, Antoni, Andrzej Frąckowiak i za zmarłych z rodziny
Wtorek – 6 grudnia – św. Mikołaja
18.00: W pewnej intencji
Środa – 7 grudnia – św. Ambrożego
18.00: †Franciszka, Józef, Zofia, Jerzy, Dorota Żybura
Czwartek – 8 grudnia – Niepokalane Poczęcie NMP
9.00: W pewnej intencji
18.00:  
19.00: † Gertruda, Kazimierz Krystek, Władysław Solibieda
Piątek – 9 grudnia
18.00: † Anna Gertyg i za zmarłych z rodziny Gertyg, Koszyczarek i Wołos
Sobota – 10 grudnia
18.00: † Zenon Cichoszewski i za zmarłych z rodzin Cichoszewskich i Wąsiaków
Niedziela – 11 grudnia 2022 – III Adwentu
8.30: † Bogusław Kusik (2. rocz. śmierci)
10.00: † Michał Kapski (2. rocz. śmierci) i za zmarłych rodziców
11.30: † Marta, Czesław Wawrzyniak, Aleksandra, Hieronim Górzni i za zmarłych z obu rodzin
Poniedziałek – 12 grudnia
18.00: † Teresa, Czesław, Stanisław Frąckowiak i za zmarłych z rodziny Frąckowiaków
Wtorek – 13 grudnia – św. Łucji
18.00: † Łucja, Maria Sworackie
Środa – 14 grudnia – św. Jana od Krzyża
18.00: † Franciszek Wojciechowski
Czwartek – 15 grudnia
18.00: † Ignacy, Elżbieta Rybakowscy, Kazimierz Płóciniczak i za zmarłych z rodzin Rybakowskich, Jabłońskich, Płóciniczaków i Kazubskich
Piątek – 16 grudnia
18.00: † Wiktoria Szady (2. rocz. śmierci) – od córki Wiesławy z mężem i rodziną
Sobota – 17 grudnia
18.00: Za Parafian
Niedziela – 18 grudnia 2022 – IV Adwentu
8.30: W intencji Ireneusza (76. rocz. urodzin) i Antoniego (15. rocz. urodzin),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej
10.00: † Maria, Wacław, Ryszard Szturo, Florentyna, Marian, Mieczysław Kraniec
i za zmarłych z rodzin Szturo, Rogińskich, Krańców i Dybów
11.30: † Bogdan Nowak (1. rocz. śmierci) – intencja od Doroty z rodziną
Poniedziałek – 19 grudnia
18.00: † Krystyna, Marian Poślednik, Andrzej Szkudlarczyk i za zmarłych z rodzin Poślednik, Ginter i Szkudlarczyk
Wtorek – 20 grudnia
18.00: † Janina, Roman Sireaccy
Środa – 21 grudnia
18.00: † z rodzin Dyba i Silczak
Czwartek – 22 grudnia
18.00: † z rodzin Imiec i Talaga
Piątek – 23 grudnia
18.00: W intencji Mieczysława (70. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej
na dalsze lata życia – intencja od żony i dzieci
Sobota – 24 grudnia – Wigilia Bożego Narodzenia
22.00: O powołania kapłańskie i zakonne
0.00: Za Parafian
Niedziela – 25 grudnia 2022 – Boże Narodzenie
  Nie Ma Mszy Świętej o godz. 8.30
10.00: † Julianna, Józef, Stanisława, Antoni i za zmarłych z rodziny
11.30: W intencji Wandy (z okazji 70. rocznicy przyjęcia chrztu św.), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia
Poniedziałek – 26 grudnia – św. Szczepana
8.30: † Teresa, Franciszek, Marian, Kazimierz Chrustek, Teresa Langner, Maria Domaniecka i za zmarłych z rodziny Malepszak
10.00: W intencji małżonków Genowefy i Jana (64. rocz. ślubu), z podziękowaniem
za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
11.30: W intencji Szymona (18. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu

LISTOPAD  A. D. 2022

  1. Wszystkich Świętych
    8.30 + Adolf Kolmann
    10.00 + Dorota Adamczewska IV r.
    14.00  ZA ++ PARAFIAN
  2. DZIEŃ ZADUSZNY
    9.00 w intencji wyznaczonej przez papieża
    17.00 + Wanda, Zygmunt Urban Anna Bronisław Luberda ++
    19.00 za wszystkich zmarłych
  3. 18.00 XXXV r. urodzin Darii
  4. 9.00 w intencji wynagrodzenia za grzechy
    18.00 + Genowefa, Stanisław  Błażeczek, Dorota Żybura
  5. ok. 9.10 ku czci Niepokalanego Serca Maryi i o pokój na świecie
    18.00 + Franciszek, Weronika, Jan Apolinarscy ++ rodz Zofia, Szczepan, Antoni Kozłowscy ++ rodz.
  6. NIEDZIELA
    8.30 + Jozef Łopata od żony z rodz.
    10.00 + Kazimiera Maćkowiak II r.
    11.30  ZA PARAFIAN
  7. 17.00 + Anna, Ryszard Konieczni, Jadwiga Zbigniew Hieronim Walorek, Felicja Franciszka, Franciszek Gomółczak
  8. 18.00 + Krystyna, Mieczysław Konatowscy
  9. 18.00 XL r. ślubu Jana i Mirosławy
  10. 18.00 + Monika, Jan, Kazimierz, Edward, Stanisław, Józef, Alojzy Malepszak Helena Pawlak Marianna Walkowiak
  11. 11.00 ODPUST ZA PARAFIAN
  12. 18.00 + Edmund Adamczak
  13. NIEDZIELA
    8.30 + Apolonia, Edward Hanusek ++ rodz.
    10.00 z podz. za otrzymane łaski w 2022 z prośbą o Bożą opiekę
    11.30 ZA PARAFIAN dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
  14. 18.00 + Janusz Drymel X r. ++ rodz. Drymel i Talaga
  15. 17.00 + Wiktoria Szady ++ rodz. Szady i Samol, Józef Szymkowiak
  16. 18.00 + Józef Kraus, Bogdan Rybiński
  17. 18.00 ++ rodz. Wołos, Koszyczarek, Gertych
  18. 18.00 + Stefania, Aleksander, Dionizy Sawiccy ++ r Tokarskich Świerzewskich
  19. 18.00 ZA PARAFIAN
  20. NIEDZIELA
    8.30 61 r. ślubu Janiny i Kazimierza Poloszyk z podz… z prośbą…
    10.00 70 urodzin Barbary
    11.30 37 r. ślubu Anny i Andrzeja z podz. z prośba i bł. Boże dla dzieci i wnuków
  21. 17.00 + Leszek XXV r. ++ rodz.
  22. 9.00 + Józefa, Walenty ++ rodzeństwo ++ rodz.
    18.00 + Leon Urban ++ rodz.
  23. 9.00 + Marek, Genowefa, August Kobiela, Antonina Czesław Gancarczyk
  24. 18.00 88 urodziny Tomasza
  25. NIEDZIELA
    8.30 + Ks. Kan. Alfred Wittke II r.
    10.00 + Zenon Zalewski od syna z rodz.
    11.30  + Jolanta, Roman Śliwa, Helena Stefan Januszkiewicz z synem Krzysztofem o przebłaganie za grzechy i wieczne zbawienie
  26. 17.00 + + Hieronim, Jan Eugeniusz Ratajczak, Anna Marian Kaźmierczak ks. Kan. Zbigniew Fengler ++ rodz.
  27. 17.00 + Marta, Jan Suszka, Maria, Marian Lech Przydrożni Roman Zachewicz
  28. 17.00 +Andrzej, Władysława Pietrowiak ++ rodz.

PAŹDZIERNIK  A. D. 2022

  1. 8.40 ku czci Niepokalanego serca Maryi
    18.00 XXV r. małżeństwa Kariny i Mariusza
  2. NIEDZIELA
    8.30 IV r. ślubu Marty i Mateusza
    10.00 VII r.. chrztu Krystiana
    11.30  ZA PARAFIAN
  3. 18.00 + Arkadiusz, Barbara Jozef Majorek Zdzisław Kośmider Dorota Kubacka, Mirosława Dyba
  4. 18.00 + Teresa Seweryn Biegańscy Janina Marian Ginter ++ r. Majchrzak Poślednik Ginter i Biegańscy
  5. 18.00 + Antoni r. Bibianna Jerzy Samol , Tadeusz Noga
  6. 18.00 XVII urodziny Patryka
  7. 9.00 intencja wynagrodzenia za grzechy
    18.00 ZA PARAFIAN w intencji Żywego Rózańca
  8. 18.00 + Kazimiera Jan Rypień ++ rodz. Rypien I Magier
  9. NIEDZIELA
    8.30 urodziny Grażyny z podz. za otrzymane łaski z prośbą…
    10.00 IX r. chrztu Adriana
    11.30 LVIII r. ślubu Stefani i Ryszarda
    15.30 + Ks Zbigniew Artymowski XXVIII r. Ks Alfred Wittke od przyjaciół z ul. Dworcowej, Bogdan Kusik od sąsiadów z ul. Święciechowskiej/III/ + Michał Świtała od koleżeństwa z wych. z rocznika 1978. Michał Kapski od chrzestnej Izabeli z rodz. Kazimiera Maćkowiak od kuzynostwa z Wyderowa Jadwiga Bartkowiak od wnuków Blażeja, Karoliny Bartłomieja Nickoletty, Agnieszki, + Zygmunt Walenczak od wnuczki Magdaleny i wnuka Rafała z rodz.  Helena Maj od Marcina, Roberta i Piotra z rodzinami + Danuta Klaba od sąsiadów z ul Dworcowej i Szybowników + Miroslaw Zaręba od rodz. Pawłowskich i Kreczetowskich, + Janina Ginter od wnuczek Klaudii i Julity z rodz.  + Henryka Grzesińska od rodz. Urbanów + Bogusław Marcinowski od kuzynostwa z Wydorowa
  10. 18.00 XXX r. ślubu Beaty i Dariusza z podz… z prośbą…
  11. 17.00 + Teresa, Czesław Stanisław Frąckowiak Piotr Eufrozyna Franciszek Samol Wiktoria Szady
  12. 18.00 L r. urodzin
  13. 9.00 + Łucja Weronika Sworackie
  14. 18.00 + Kazimiera, Kazimierz Maćkowiak od syna Krzysztofa z rodz.
  15. 18.00  ZA PARAFIAN
  16. NIEDZIELA
    8.30 z podz. za 40 lat pracy i o bł. Boże na dalsze lata dla rodz
    10.00 XXXXVIII r. ślubu Barbary i Stanisława i o bł dla rodz.
    11.30 + Stanisław ++ rodz.
  17. 18.00 + Edmund, Stanisława, Sławomir Kobielak Andrzej Witkowski
  18. 18.00 + Józefa, Franciszek Wojciechowscy ++ rodz.
  19. 18.00 + Janina, Antoni, Jerzy, Teresa Czesław Stanisław Helena Frąckowiak ++ rodz. Stachowiak
  20. 18.00 +Jadwiga, Jan Ginter ++ rodz.
  21. 18.00 ++ rodz. Silczak i Dyba
  22. 18.00 XVIII urodziny Weroniki
  23. NIEDZIELA
    8.30 + Teresa, Franciszek, Marian, Kazimierz Chrastek, Teresa Langner, Maria Domaniecka ++ rodz. Malepszak
    10.00 z podz za sakrament chrztu i wiary z prośbą o Boże bł.
    11.30  ZA PARAFIAN
  24. 18.00 + Klara Ludwik Szymańscy Jan Jozefa Marszałek Lidia Stark
  25. 18.00 + Danuta Połomska I r.
  26. 18.00 + Irena Karpisz od męża i syna z rodz
  27. 18.00 + Franciszka Marceli Urbańczak Agnieszka Józef Henryk Dubscy
  28. 18.00 + Mieczysław Janina Ostrowscy Zofia Dłutowska
  29. 18.00 + Marta Czesław Wawrzyniak Aleksandra Hieronim Górzni ++ r.
  30. NIEDZIELA
    8.30 z podz za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w całym roku
    10.00 ZA PARAFIAN
  31. 18.00 + Anna, Bronisław Witkowscy od syna z rodz.