OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA  I NIEDZIELE ADWENTU  2 XII 2018

DZIŚ po Mszach św. można otrzymać pobłogosławione opłatki, świece Caritas duża kosztuje 13 zł a mała 6 zł. Także parafialny kalendarz za 8, 80.

RORATY  każdego dnia Adwentu od poniedziałku do piątku o 18.00 w kościele św. Marcina.

Od jutra w niektórych sklepach Wilkowic będą wystawione kosze do których można wkładać artykuły do paczek dla potrzebujących z naszej parafii.

CZWARTEK – pierwszy miesiąca od 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i okazja do spowiedzi.

• młodzież kl. VII po roratach zapraszam na katechezę na probostwo.

PIĄTEK pierwszy miesiąca o 9.00 Msza św w intencji wynagrodzenia za grzechy. Od 15.00 – 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

SOBOTA – 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. 8.30 i 10.00.

ZA TYDZIEŃ – 11.30 poświęcenie medalików dzieciom pierwszokomunijnym.

• po Mszach św. do puszek będziemy zbierać ofiary dla Potrzebujących na Wschodzie.

Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych będzie 11 bm o 18.45 a katecheza dla tych dzieci 14 bm o 17.15.

Od piątku w kościele św. Teresy Benedykty jest nowy ołtarz, lektorium i podstawa pod tabernakulum. Koszt tego to 58 000 zł.

Intencje na grudzień są w gablocie ogłoszeń i na str @ naszej parafii.

W grudniu chrzest św. będzie udzielany, jak zwykle w trzecią sobotę miesiąca oraz dodatkowo w II święto Bożego Narodzenia o 11.30.