OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU 9 XII 2018

DZIŚ – po Mszach św. do puszek zbieramy ofiary dla Kościoła na Wschodzie.

• w zakrystii i w pastorówce można otrzymać pobłogosławione opłatki
  • wigilijne świece Caritas  – małe 6 zł i duże po 13 zł. oraz kalendarze parafialne po 8.80.
  • na Mszy św. 11.30 dzieci kl. III będą miały poświęcone medaliki.
  • przed kościołem św. Teresy Benedykty kiermasz ozdób świątecznych przedszkoli z Wilkowic.
  • „Bóg zapłać”: Klubowi św. Józefa zrobienie paczki dla chłopców z Domu Dziecka w Lipnicy.
  • Roraty od poniedziałku do piątku o 18.00 w kościele św. Marcina. Dzieci i młodzież na serduszkach z papieru piszą imię osoby którą kochają. Po Mszy św. jest losowanie Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.
  • Wtorek 18.45 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych na probostwie
  • Środa – Klub Złotej Jesieni zaprasza na spotkanie opłatkowe 15.00 do sali wiejskiej.
  • po roratach katecheza dla młodzieży kl. VII.
  • Czwartek po roratach spotkanie szkoły biblijnej.
  • Piątek o 17.15 na probostwie katecheza dzieci kl. III.
  • Sobota 10.00 zbiórka ministrantów 11.00 spotkanie szkółki biblijnej dzieci.
  • Kto chce zrobić paczkę dla dzieci i młodzieży z Domu Dziecka we Wschowie, proszę zabrać serduszko i dostarczyć na probostwo lub do zakrystii do 15 bm.
  • Na stoliku pod chórem są gazety, które można zabrać za darmo. Także jeśli ktoś chce wesprzeć Cartias naszej archidiecezji może zabrać cegiełkę za 20 lub 50 zł. i prywatnie wpłacić. Także ofiarę dla lekarzy w Afryce.
  • Jutro w Lipnie w tamtejszym Ośrodku Zdrowia w godz. 14.00 – 16.00 będzie można zbadać wzrok i profilaktycznie chorobę jaskry. Koszt 5 zł. zapisy pod nr Tel 65 534 02 20