Intencje mszalne – Lipiec

Intencje mszalne – Lipiec

Sobota – 29 Czerwca 2024 – św. Apostołów Piotra i Pawła
M 18:00 † Marianna Samson (rocz. śmierci) i za zmarłych z rodz. Samsonów
i Tokarskich
Niedziela – 30 Czerwca 2024
M 8:30 † Halina, Eugeniusz Wyżkiewicz i za zmarłych z rodz. Wyżkiewiczów, Stachowiaków, Mierzyńskich i Bednarczyków
T 10:00 W intencji Macieja (4. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla dziecka i rodziców
T 11:30 † Jan Woźny (2. rocz. śmierci), Zenon Dudziak i za zmarłych z rodzin Woźnych i Tomczyków
Poniedziałek – 1 Lipca 2024
    Nie Ma Mszy Świętej
Wtorek – 2 Lipca 2024
    Nie Ma Mszy Świętej
Środa – 3 Lipca 2024 – św. Tomasza Apostoła
M 18:00 1) z okazji urodzin i o szczęśliwe wakacje, zdrowie i opiekę Matki Bożej
dla wnuków;

2) w intencji ks. Macieja – o zdrowie, siłę do posługi i opiekę św. Józefa;

3) † Halina, Eugeniusz Wyżkiewicz, Zofia, Czesław, Elżbieta Stachowiak
i za zmarłych z ich rodzin;

Czwartek – 4 Lipca 2024
    Nie Ma Mszy Świętej
Piątek – 5 Lipca 2024
M 18:00 † Marek Majchrzak
Sobota – 6 Lipca 2024 – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
M 18:00 † Tomasz Szady – intencja od wnuków i prawnuków
Niedziela – 7 Lipca 2024
M 8:30 W intencji małżonków Urszuli i Pawła (45. rocz. ślubu), z podziękowaniem
za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie
i opiekę Matki Najświętszej oraz Bożą Opatrzność nad całą rodziną
T 10:00 † Marianna, Piotr, Władysław Śliwa i za zmarłych z rodzin Stróżyńskich, Brzeżewskich i Gulskich
T 11:30 W intencji małżonków Edyty i Krzysztofa (15 rocz. ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie
i opiekę Matki Najświętszej oraz Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Poniedziałek – 8 Lipca 2024 – św. Jana z Dukli
    Nie Ma Mszy Świętej
Wtorek – 9 Lipca 2024
    Nie Ma Mszy Świętej
Środa – 10 Lipca 2024
M 18:00 1) w intencji ks. Macieja – o zdrowie, siłę do posługi i opiekę św. Józefa;

2) † Maria Frydlewicz (1. rocz. śmierci);

3) † Joanna Sprengel – intencja od sąsiadów;

Czwartek – 11 Lipca 2024 – św. Benedykta Opata
    Nie Ma Mszy Świętej
Piątek – 12 Lipca 2024 – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
M 18:00 † Bożena (30. rocz. śmierci), Antoni Nadolni
Sobota – 13 Lipca 2024 – św. Andrzeja Świerada i Benedykta
M 17:00 W intencji Mariana (70. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia
M 18:00 † Anna, Regina, Franciszek Kubiak
Niedziela – 14 Lipca 2024
M 8:30 † Franciszek Urbańczak, Franciszek, Stanisław Dubski, Józef Dulski
T 10:00 † Irena Frąckowiak (1. rocz. śmierci)
T 11:30 W intencji ks. Macieja Kubiaka, z podziękowaniem za każdą łaskę i każdy cud, z prośbą o wytrwałość do końca w wierze i wierności Panu Bogu
(w 50. rocznicę rozeznania powołania do kapłaństwa)
Poniedziałek – 15 Lipca 2024 – św. Bonawentury
    Nie Ma Mszy Świętej
Wtorek – 16 Lipca 2024 – NMP z Góry Karmel
    Nie Ma Mszy Świętej
Środa – 17 Lipca 2024
M 18:00 1) w intencji Marii (87 rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej
na dalsze lata życia;

2) W podziękowaniu za uzdrowienie z choroby nowotworowej;

3) W intencji małżonków Moniki i Macieja (15 rocz. ślubu),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej oraz Bożą Opatrzność nad całą rodziną

4) w intencji ks. Macieja – o zdrowie, siłę do posługi i opiekę św. Józefa;

5) † Agnieszka, Stanisław, Irena, Zygmunt Walenczak, Helena, Józef Wiatr
i za zmarłych z rodzin Wiatrów;

6) † Irena (1. rocz. śmierci), Jerzy Frąckowiak;

Czwartek – 18 Lipca 2024
M 18:00 W intencji Tymoteusza (12. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia
Piątek – 19 Lipca 2024
M 18:00 † Czesław, Marek Wawrzyniak, Aleksandra, Hieronim Górzni i za zmarłych z obu rodzin
Sobota – 20 Lipca 2024
M 18:00 † Franciszek Woźniak (20. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodzin Nowackich
i Woźniaków
Niedziela – 21 Lipca 2024
M 8:30 Z podziękowaniem Opatrzności Bożej i Niepokalanie Poczętej za kolejny rok trwania w małżeństwie Grażyny i Zbigniewa i z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla małżonków i całej rodziny
T 10:00 † Genowefa, Piotr Stróżak i za zmarłych z rodziny
T 11:30 † Genowefa, Stanisław Błażeczek i za zmarłych z rodziny
Poniedziałek – 22 Lipca 2024 – św. Marii Magdaleny
    Nie Ma Mszy Świętej
Wtorek – 23 Lipca 2024 – św. Brygidy
    Nie Ma Mszy Świętej
Środa – 24 Lipca 2024 – św. Kingi
M 18:00 1) w intencji ks. Macieja – o zdrowie, siłę do posługi i opiekę św. Józefa;

2) † Władysław Sworacki – intencja od sąsiadów z Parku;

3) † Stefania, Jadwiga, Antoni Pawłowscy, Jerzy Wawrzyniak, Roman Glapski;

Czwartek – 25 Lipca 2024 – św. Jakuba Apostoła
M 18:00 † Czesław, Marek Wawrzyniak, Aleksandra, Hieronim Górzni
Piątek – 26 Lipca 2024 – św. Joachima i Anny
M 18:00 W intencji syna (26. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia
Sobota – 27 Lipca 2024
M 18:00 W intencji małżonków Marzeny i Piotra (35. rocz. ślubu) i Angeliki i Rafała (2. rocz. ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej oraz Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Niedziela – 28 Lipca 2024
M 8:30 † Wanda Demska (1. rocz. śmierci) – intencja od córki i syna z rodzinami
T 10:00 W intencji Oliwii (18. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego
w dorosłym życiu
T 11:30 † Iwona Pawluszkiewicz – intencja od siostry z rodziną
Poniedziałek – 29 Lipca 2024 – św. Marty, Marii i Łazarza
    Nie Ma Mszy Świętej
Wtorek – 30 Lipca 2024
    Nie Ma Mszy Świętej
Środa – 31 Lipca 2024 – św. Ignacego z Loyoli
M 18:00 1) w intencji ks. Macieja – o zdrowie, siłę do posługi i opiekę św. Józefa;

2) † Ryszard Stelmaszyk (2 rocz. śmierci), Kazimierz, Zofia Stelmaszyk, Marcin, Stanisława Basiura;

Czwartek – 1 Sierpnia 2024 – św. Alfonsa Marii Liguoriego
M 18:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
Piątek – 2 Sierpnia 2024
M 18:00 † Czesław, Maria Cyka, Danuta Połomska i za zmarłych z rodziny
Sobota – 3 Sierpnia 2024
M 9:00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
M 18:00 † Marian, Krystyna Poślednik, Zbigniew Walenczak, Andrzej, Marianna, Czesław Szkudlarczyk i za zmarłych z rodzin Ginter i Szkudlarczyk
Niedziela – 4 Sierpnia 2024
M 8:30 † Bronisława, Edward Skorupińscy, Ryszard Karpiuk
T 10:00 † Czesław Masztalerz, Wiesław Jędrzychowski (w rocznice ich śmierci)
T 11:30 W podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny

 

Legenda:

M – Msza Święta w kościele św. Marcina;

T – Msza Święta w kościele św. Teresy Benedykty (Edyty Stein)

Intencje mszalne – czerwiec

 

Sobota – 1 Czerwca 2024 – św. Justyna
M 18:00 † Janina, Marian Ginter, Anna, Ryszard, Magdalena Spychaj i za zmarłych
z rodzin Poślednik, Ginter, Spychaj i Zakrzewskich
Niedziela – 2 Czerwca 2024
M 8:30 † Teresa Weber (1. rocz. śmierci)
T 10:00 W intencji ks. Macieja (42. rocz. święceń kapłańskich), z podziękowaniem
za każdą łaskę Bożą i z prośbą o łaskę wierności do końca, zdrowia i opiekę św. Józefa
T 11:30 W intencji Barbary i Stanisława (z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej
Poniedziałek – 3 Czerwca 2024 – św. Karola Lwangi i Towarzyszy
M 18:00 † Stefania, Franciszek Wojciechowscy
Wtorek – 4 Czerwca 2024
M 18:00 † Kazimiera, Kazimierz Maćkowiak
Środa – 5 Czerwca 2024 – św. Bonifacego
M 18:00 1) w intencji ks. Macieja – o zdrowie, siłę do posługi i opiekę św. Józefa;

2) † Helena, Bernard Robaszewscy – intencja od dzieci;

3) † Andrzej Kusior – intencja od rodzin Kaczmarzyk, Kobielusz i Wrzask
z Izdebnej;

4) † Stanisława (13. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodzin Wechtów i Gładków;

5) † Zdzisław Jakubowski – intencja od brata Bogdana z rodziną;

6) Władysław Sworacki – intencja od Krystyny Drymel oraz Joanny
i Rajmunda Szymkowiak z córką;

7) Czesław Kędzierski – intencja od Rafała z Bukówca Górnego z rodziną oraz Ani z Krzycka Wielkiego;

Czwartek – 6 Czerwca 2024
T 15:00 Msza Święta ślubna Klaudii i Dawida
M 18:00 † Zbigniew Noga – intencja od Magdaleny, Krzysztofa, Ireny, Iwony
z rodzinami
Piątek – 7 Czerwca 2024 – Najświętszego Serca Jezusa
M 9:00 Msza Święta jako zadośćuczynienie Sercu Jezusa za grzechy nasze i całego świata
M 18:00 W pewnej intencji
Sobota – 8 Czerwca 2024 – Niepokalanego Serca Maryi
M 18:00 † Władysław, Łucja Sworaccy – intencja od syna Zbigniewa z rodziną
Niedziela – 9 Czerwca 2024
M 8:30 † Monika, Jan Malepszak, Teresa, Franciszek Chrastek i za zmarłych
z obu stron
T 10:00 † Józefa, Stefan Stańczuk i za zmarłych z rodziny Stańczuk
T 11:30 I rocznica Komunii Świętej
Poniedziałek – 10 Czerwca 2024 – bł. Bogumiła
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 11 Czerwca 2024 – św. Barnaby
M 18:00 † Teresa, Czesław, Stanisław Frąckowiak i za zmarłych z rodziny Frąckowiaków
Środa – 12 Czerwca 2024
M 18:00 1) w intencji ks. Macieja – o zdrowie, siłę do posługi i opiekę św. Józefa;

2) w intencji Wiktorii (16. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego;

3) † Andrzej Kusior – intencja od koleżanek i kolegów z rocznika 1954;

4) † Halina Matczak (2. rocz. śmierci);

5) † Marek Skrzypczak – intencja od Zarządu i Pracowników Działu Sprzedaży FABIOS S.A.

6) † rodziców: Wanda, Zygmunt Urban, Anna, Bronisław Luberda;

7) † Alina Ambroży – intencja od męża z synami;

Czwartek – 13 Czerwca 2024 – św. Antoniego Padewskiego
M 18:00 † Teresa Łopata (1. rocz. śmierci)
Piątek – 14 Czerwca 2024 – bł. Michała Kozala
M 18:00 † Tomasz Osses (rocz. śmierci), Janina, Jan Schwarz, Bogumiła, Zofia, Leon Piotrowscy
Sobota – 15 Czerwca 2024
M 18:00 † Ludwika, Stanisław, Zenon Majorczyk
Niedziela – 16 Czerwca 2024
M 8:30 † Henryk Kozłowski (1. rocz. śmierci)
T 10:00 † Zenon Cichoszewski
T 11:30 † Stanisława Bończak i za zmarłych z rodziny Piekarczyków
Poniedziałek – 17 Czerwca 2024 – bł. Alberta Chmielowskiego
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 18 Czerwca 2024
M 10:00 Msza Święta z udzieleniem sakramentu chorych
T 18:00 Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania
Środa – 19 Czerwca 2024
M 18:00 1) w intencji ks. Macieja – o zdrowie, siłę do posługi i opiekę św. Józefa;

2) † Zdzisław Lester;

3) † Tomasz Szady – intencja od rodziny Walachowskich;

4) † Jan Wencel – intencja od siostry Elżbiety z rodziną;

5) † Alina Ambroży – intencja od kuzyna Zenka z Marzeną i synami;

6) † Daria Kubaszewska – intencja od mieszkańców Parku i koleżanek;

7) † Jan Koszyczarek, Andrzej Wołos i za zmarłych z obu stron;

8) † Kazimiera Chudziak – intencja od Małgosi;

Czwartek – 20 Czerwca 2024
M 18:00 † Teodora, Czesław Walachowscy, Tomasz, Wacława Marcinek i za zmarłych z rodzin Walachowskich i Korbik
Piątek – 21 Czerwca 2024 – św. Alojzego Gonzagi
T 8:00 Msza Święta na zakończenie roku szkolnego
M 18:00 W intencji Dariusza – z podziękowaniem za skarb wiary z chrztu św. i z prośbą o jej pomnożenie i radość jako dar Ducha Świętego
Sobota – 22 Czerwca 2024
M 18:00 W intencji małżonków Karoliny i Jarosława (30. rocz. ślubu) i Natalii i Adama (1. rocz. ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej
Niedziela – 23 Czerwca 2024
M 8:30 † Felicja, Antoni Wątor i za zmarłych z rodzin Sobiechów i Wątorów
T 10:00 † Władysława, Andrzej Pietrowiak, Józefa, Franciszek Wojciechowscy
i za zmarłych z obu rodzin
T 11:30 † Jan Janiszewski i za zmarłych z rodzin Janiszewskich i Poprawskich
Poniedziałek – 24 Czerwca 2024 – Narodzenie św. Jana Chrzciciela
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 25 Czerwca 2024 – NMP Świętogórskiej z Gostynia
M 18:00 † Maria, Albin, Tadeusz Szady
Środa – 26 Czerwca 2024
M 18:00 1) w intencji ks. Macieja – o zdrowie, siłę do posługi i opiekę św. Józefa;

2) o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie;

3) † Władysław Świerzewski, Dionizy, Stefania, Aleksander Sawiccy
i za zmarłych z rodz. Tokarskich;

4) † Józef Kote – intencja od żony i córek Justyny i Joanny z rodzinami;

5) † Eugeniusz Maziarka – intencja od rodzin Kasprzyków i Zygmanowskich z Lipna;

6) † Władysław Sworacki – intencja od siostry z rodziną;

7) † Zdzisław Zielonka, Tadeusz Rzyszczak;

Czwartek – 27 Czerwca 2024
M 18:00 † Genowefa (9. rocz. śmierci), Jan Gloger, Joachim Krakowiak, Jolanta Mazidenska
Piątek – 28 Czerwca 2024 – św. Ireneusza
M 18:00 † Helena, Antoni, Kazimierz, Stanisław Musielak, Leon Fiebig i za zmarłych z rodz. Kozłowskich
Sobota – 29 Czerwca 2024 – św. Apostołów Piotra i Pawła
M 18:00 † Marianna Samson (rocz. śmierci) i za zmarłych z rodz. Samsonów
i Tokarskich
Niedziela – 30 Czerwca 2024
M 8:30 † Halina, Eugeniusz Wyżkiewicz i za zmarłych z rodz. Wyżkiewiczów, Stachowiaków, Mierzyńskich i Bednarczyków
T 10:00 W intencji Macieja (4. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla dziecka i rodziców
T 11:30 † Jan Woźny (2. rocz. śmierci), Zenon Dudziak i za zmarłych z rodzin Woźnych i Tomczyków

 

Legenda:

M – Msza Święta w kościele św. Marcina;

T – Msza Święta w kościele św. Teresy Benedykty (Edyty Stein)

Intencje mszalne – Maj 2024

 

Sobota – 4 Maja 2024 – św. Floriana
M 18:00 W intencji małżonków Reginy i Henryka (45. rocz. ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej oraz o Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Niedziela – 5 Maja 2024
M 8:30 † Franciszek Kurpisz, Walentyna, Feliks Woźniak i za zmarłych z rodzin Kurpiszów, Woźniaków i Rydlichowskich
T 10:00 † Zbigniew Noga – intencja od siostry z rodziną
T 11:30 W intencji Moniki i Dominika (z okazji imienin), w podziękowaniu za dar życia i wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej
Poniedziałek – 6 Maja 2024 – św. Filipa i Jakuba
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 7 Maja 2024
M 18:00 † Stefania, Franciszek Wojciechowscy
Środa – 8 Maja 2024 – św. Stanisława Bp-a, Patrona Polski
M 18:00 1) w intencji ks. Macieja – o zdrowie, siłę do posługi i opiekę św. Józefa;

2) † Zdzisław Jakubowski – intencja od sąsiadów z ul. Okrężnej;

3) † Andrzej Kusior – intencja od córki Karoliny z rodziną;

4) † Teresa Ratajczak – intencja od siostry Marii z rodziną;

Czwartek – 9 Maja 2024
M 18:00 † Wacław, Maria Szturo, Pelagia, Aleksander Andrzejszczak, Irena Domańska
Piątek – 10 Maja 2024
M 18:00 † Jerzy, Lucyna, Edmund Wojciechowscy, Teresa, Tadeusz Olejniczak
i za zmarłych z ich rodzin
Sobota – 11 Maja 2024
M 18:00 † Władysława Talaga i za zmarłych z rodzin Talaga i Drymel
Niedziela – 12 Maja 2024 – Wniebowstąpienie Pańskie
M 8:30 W intencji małżonków Aleksandry i Bartosza (18. rocz. ślubu),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
T 10:00 W intencji małżonków Emilii i Wołodymira (5. rocz. ślubu),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
T 11:30 W intencji Oli (11. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego
Poniedziałek – 13 Maja 2024
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 14 Maja 2024 – św. Macieja Apostoła
M 18:00 W intencji ks. Macieja (z okazji imienin) – o mądrość, świętość, siły do dalszej posługi kapłańskiej oraz o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej
i św. Józefa – intencja od Margaretek
Środa – 15 Maja 2024
M 18:00 1) w intencji ks. Macieja – o zdrowie, siłę do posługi i opiekę św. Józefa;

2) w intencji Nadii (18. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu;

3) † Tomasz Szady – intencja od sąsiadów z ul. Dworcowej;

4) † Zdzisław Jakubowski – intencja od rodziny Jakubowskich ze Środy;

5) † Benigna, Ludwik Hanusek, Aurelia, Edward Matczak i za zmarłych
z rodzin Hanusek i Matczak

6) † Marek Skrzypczak – intencja od Beaty z córkami i wnukiem;

Czwartek – 16 Maja 2024 – św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski
M 18:00 † Zdzisław, Marek, Józef Rogalka i za zmarłych z rodzin Kaczmarków
i Miedzińskich
Piątek – 17 Maja 2024
M 18:00 W intencji Daniela (35. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego
Sobota – 18 Maja 2024
M 15:00 Msza Święta ślubna Natalii i Krzysztofa
M 18:00 † Stanisława Maćkowiak – intencja od siostry Heleny z mężem i dziećmi
Niedziela – 19 Maja 2024 – Zesłanie Ducha Świętego
M 8:30 † Teresa Koszyczarek (1. rocz. śmierci)
T 10:00 I Komunia Święta
T 12:00 I Komunia Święta
Poniedziałek – 20 Maja 2024 – NMP Matki Kościoła
T 18:00 O Boże błogosławieństwo dla rodziny oraz za zmarłych z rodzin Lewandowskich, Kuczkowskich i Górczak
Wtorek – 21 Maja 2024
T 18:00 † Franciszek Kusior (rocz. śmierci) i za zmarłych z rodzin Kusiorów
i Krakowiaków
Środa – 22 Maja 2024
T 18:00 1) w intencji ks. Macieja – o zdrowie, siłę do posługi i opiekę św. Józefa;

2) † Edmund Adamczak;

3) † Stanisław Foterek (6. rocz. śmierci);

4) † Jan Wencel – intencja od córki Anny z rodziną;

5) † Andrzej Kusior – intencja od rodzin Borowskich i Wykręt
z Bielska Białej;

6) † Karolina Michalewska (16. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodzin Michalewskich i Kowalskich;

7) † Eugeniusz Maziarka – intencja od sąsiadów;

8) † Helena, Aleksy, Agnieszka, Florian Senfleben, Danuta, Michał Bródka, Helena, Kazimierz Owsianni, Jerzy, Mirosław Napierała, Łukasz Pawlik;

Czwartek – 23 maja 2024 –

Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

T 18:00 † Krystyna, Mieczysław Konatowscy
Piątek – 24 maja 2024 – NMP Wspomożycielki Wiernych
T 18:00 † Jan Grzesinski (1. rocz. śmierci)
Sobota – 25 maja 2024
T 15:00 Msza Święta ślubna Katarzyny i Andrzeja
M 18:00 Z podziękowaniem Panu Bogu za dar kapłaństwa ks. proboszcza, z prośbą
o światło, moc Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
Niedziela – 26 maja 2024 – Najświętszej Trójcy
M 8:30 † Wiktoria, Walentyna, Czesław Szady, Eufrozyna, Piotr, Franciszek Samol, Józef Szymkowiak
T 10:00 † Wanda, Antoni Śliwa, Marianna, Ryszard, Piotr Karpiuk, Piotr Jędraszyk
T 11:30 † Danuta Klaba (2. rocz. śmierci)
Poniedziałek – 27 maja 2024
M 12:00 Msza Święta dziękczynna za dar kapłaństwa księży wyświęconych
w 2002 roku
Wtorek – 28 maja 2024
M 18:00 † Michał Andrzejewski (1. rocz. śmierci)
Środa – 29 maja 2024 – św. Urszuli Ledóchowskiej
M 18:00 1) w intencji ks. Macieja – o zdrowie, siłę do posługi i opiekę św. Józefa;

2) w intencji Zuzanny (1. rocz. urodzin) i Pawła (55. rocz. urodzin),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej dla solenizantów i ich rodzin;

3) o szczęśliwe rozwiązanie dla Mariki oraz o zdrowie dla mamy i dziecka;

4) † Teresa, Jan Koszyczarek, Andrzej Wołos i za zmarłych z obu rodzin;

5) † Aleksander Misiorny (rocz. śmierci) i za zmarłych z rodziny;

6) † Tomasz Szady – intencja od szwagra z żoną;

7) † Marek Skrzypczak – intencja od rodziny Bartoszów

Czwartek – 30 Maja 2024 – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
M 8:30 † Czesław, Marta Wawrzyniak, Hieronim, Aleksandra Górzni i za zmarłych z rodziny
T 10:00 Za Parafian

po Mszy Świętej procesja do czterech ołtarzy

Piątek – 31 Maja 2024 – Nawiedzenie NMP
M 18:00 † Andrzej Bujakiewicz, Zofia, Franciszek, Florian Bujakiewicz
Sobota – 1 Czerwca 2024
M 9:00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
M 15:00 W intencji małżonków Arlety i Marka (35. rocz. ślubu), z podziękowaniem
za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
M 18:00 † Janina, Marian Ginter, Anna, Ryszard, Magdalena Spychaj i za zmarłych
z rodzin Poślednik, Ginter, Spychaj i Zakrzewskich
Niedziela – 2 Czerwca 2024
M 8:30 † Teresa Weber (1. rocz. śmierci)
T 10:00 W intencji ks. Macieja (42. rocz. święceń kapłańskich), z podziękowaniem
za każdą łaskę Bożą i z prośbą o łaskę wierności do końca, zdrowia i opiekę św. Józefa
T 11:30 W intencji Barbary i Stanisława (z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej

 

Legenda:

M – Msza Święta w kościele św. Marcina;

T – Msza Święta w kościele św. Teresy Benedykty (Edyty Stein)

Intencje mszalne – Kwiecień 2024

 

Sobota – 6 Kwietnia 2024
M 18:00 † Julian, Marianna, Władysław, Grzegorz Postół i za zmarłych z rodzin Postołów i Gutów
Niedziela – 7 Kwietnia 2024 – Miłosierdzia Bożego
M 8:30 W intencji Adasia (4. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla dziecka i rodziców
T 10:00 † Ryszard Karpiuk
T 11:30 † Genowefa, Jan Gloger, Jolanta Mazideńska, Joachim Krakowiak
Poniedziałek – 8 Kwietnia 2024 – Zwiastowanie Pańskie
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 9 Kwietnia 2024
M 18:00 † Wacława, Tomasz Marcinek i za zmarłych z rodzin Marcinków, Maleszków i Polochów
Środa – 10 Kwietnia 2024
M 18:00 1) † Teresa, Czesław, Stanisław Frąckowiak, Piotr, Eufrozyna, Franciszek Samol, Wiktoria Szady;

2) † Czesława Foralewska – intencja od sąsiadów;

3) † Piotr Frydlewicz;

4) † Piotr Biegański (1. rocz. śmierci);

5) † Jan Wencel – intencja od mieszkańców z ul. Działkowej i Spokojnej;

6) † Andrzej Kusior – intencja od córek;

Czwartek – 11 Kwietnia 2024
M 18:00 † Franciszka, Marceli, Józef, Urbańczak
Piątek – 12 Stycznia 2024
M 18:00 † Zbigniew Noga – intencja od Romka z rodziną
Sobota – 13 Kwietnia 2024
M 18:00 † Bogumiła Piotrowska (rocz. śmierci), Zofia, Leon Piotrowscy, Janina, Jan Schwarz, Tomasz Osses
Niedziela – 14 Kwietnia 2024
M 8:30 † Teresa, Franciszek, Marian, Kazimierz Chrastek, Teresa Langner, Maria Domaniecka i za zmarłych z rodziny Chrastków
T 10:00 W intencji małżonków Lucyny i Sławomira (25 rocz. ślubu),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej oraz o Bożą Opatrzność nad całą rodziną
T 11:30 † z rodzin Klimpel i Sworackich
Poniedziałek – 15 Kwietnia 2024
    Nie ma Mszy Świętej
Wtorek – 16 Kwietnia 2024
M 18:00 † Zygmunt Walenczak i za zmarłych z rodzin Walenczaków i Pośledników
Środa – 17 Kwietnia 2024
M 18:00 1) † Zdzisław Jakubowski – intencja od sąsiadów – rodz. Luberda;

2) † Halina Główczewska – intencja od braci Kazimierza i Zbigniewa;

3) † Krzysztof Szponar – intencja od rodzeństwa;

4) † Andrzej Kusior – intencja od sąsiadów z ul. Dworcowej;

5) † Teresa Ratajczak – intencja od męża z rodziną;

Czwartek – 18 Kwietnia 2024
M 18:00 † Grażyna Ginter (2. rocz. śmierci)
Piątek – 19 Kwietnia 2024
M 18:00 † Maria, Walerian Adamczak i za zmarłych z rodziny
Sobota – 20 Kwietnia 2024
M 18:00 † Czesław, Teodora Walachowscy i za zmarłych z rodzin Walachowskich
i Korbik
Niedziela – 21 Kwietnia 2024
M 8:30 † Bogdan Nowak, Maria, Marian Samol, Maria, Edmund Nowak, Elżbieta Wasińska i za zmarłychz rodziny Hoffmann
T 10:00 W intencji małżonków Elżbiety i Grzegorza (37. rocz. ślubu),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej oraz o Bożą Opatrzność nad całą rodziną
T 11:30 W intencji s. Rufili ze zgromadzenia Sióstr Serafitek (z okazji urodzin),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej
Poniedziałek – 22 Kwietnia 2024
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 23 Kwietnia 2024 – św. Wojciecha
M 18:00 † Zdzisław Lester
Środa – 24 Kwietnia 2024
M 18:00 1) w intencji Kacpra (4. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla dziecka i rodziców;

2) † Zenon Marszałek – intencja od żony z dziećmi;

3) † Jan Górczak;

4) † Jan Wencel – intencja od brata Pawła z synami;

5) † Eugeniusz Maziarka – intencja od żony  synów;

Czwartek – 25 Kwietnia 2024 – św. Marka Ewangelisty
M 18:00 † Zbigniew Noga – intencja od Sylwii z rodziną
Piątek – 26 Kwietnia 2024
M 18:00 † Marek i za zmarłych rodziców i teściów
Sobota – 27 Kwietnia 2024
M 18:00 W intencji małżonków Marzeny i Mateusza (1. rocz. ślubu), oraz Jolanty
i Jarosława (26. rocz. ślubu),  z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej
oraz o Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Niedziela – 28 Kwietnia 2024
M 8:30 † Andrzej Wołos i za zmarłych z rodzin Wołos, Koszyczarek i Gertig
T 10:00 † Kazimiera, Jan Rypień i za zmarłych z rodzin Rypień i Magier
T 11:30 † Stefania (7. rocz. śmierci), Benedykt Pietrowiak
Poniedziałek – 29 Kwietnia 2024 – św. Katarzyny ze Sieny
    Nie ma Mszy Świętej
Wtorek – 30 Kwietnia 2024
M 18:00 † Irena, Stefan, Zbigniew Korbas i za zmarłych z rodzin Korbasów, Rachwałów i Ziętarów
Środa – 1 Maja 2024 – św. Józefa Rzemieślnika
M 9:00 W intencji Bractwa św. Józefa
Czwartek – 2 Maja 2024 – św. Atanazego
M 18:00 † Irena, Józef Mały i za zmarłych z rodzin Mały i Hoffmanów
Piątek – 3 Maja 2024 – NMP Królowej Polski
M 8:30 † Florentyna, Marian, Mieczysław Krawiec, ks. Kazimierz Ostrowski,
ks. Alfred Wittke, Józef Mika
T 10:00 W intencji druhen i druhów strażaków z OSP Wilkowice
T 11:30 † Stanisława, Edmund, Sławomir Kobielak, Andrzej Witowski i za zmarłych z rodziny
Sobota – 4 Maja 2024 – św. Floriana
M 9:00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
M 18:00 W intencji małżonków Reginy i Henryka (45. rocz. ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej oraz o Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Niedziela – 5 Maja 2024
M 8:30 † Franciszek Kurpisz, Walentyna, Feliks Woźniak i za zmarłych z rodzin Kurpiszów, Woźniaków i Rydlichowskich
T 10:00 † Zbigniew Noga – intencja od siostry z rodziną
T 11:30 W intencji Moniki i Dominika (z okazji imienin), w podziękowaniu za dar życia i wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej

 

Legenda:

M – Msza Święta w kościele św. Marcina;

T – Msza Święta w kościele św. Teresy Benedykty (Edyty Stein)

Intencje mszalne – Marzec

Intencje mszalne

Sobota – 2 Marca 2024
M 18:00 † Łucja Sworacka
  18:00 O błogosławione owoce rekolekcji parafialnych
Niedziela – 3 Marca 2024 – III Wielkiego Postu
M 8:30 † Grzegorz Kędzia (7. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodzin Kędzia i Przezbór
T 10:00 † z rodzin Tatków, Dobrowolskich i Cieniawskich
T 11:30 W intencji Michała (3. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie opiekę Matki Najświętszej dla dziecka i rodziców
T 14:30 Gorzkie Żale
T Po G. Ż. † Stanisław Domagała – intencja od córki Lidii z rodziną
Poniedziałek – 4 Marca 2024 – św. Kazimierza Królewicza
M 18:00 Za Parafian
  18:00 † Tomasz Szady – intencja od córki Wiesławy z mężem
Wtorek – 5 Marca 2024
M 18:00 † Aniela, Kazimierz, Jurek Woźniak, Janina, Franciszka Twardowskie
i za zmarłych z rodziny
  18:00 † Genowefa, Henryk, Julianna, Józef Wawrzyniak i za zmarłych z rodziny
Środa – 6 Marca 2024
M 18:00 1) † Józef Kote – intencja od sąsiadów z bloku;

2) † Stanisław Domagała – intencja od Marzeny Nowak z rodziną;

3) † Zdzisław Jakubowski – intencja od wnuków i prawnuczki;

4) † Maciej Józefowiak – intencja od brata Zbigniewa z rodziną;

5) † Grzegorz Krauz;

Czwartek – 7 Marca 2024
M 18:00 † Leszek Stachowiak – intencja od kuzynostwa Kurowskich z rodzinami
z Pawłowic
Piątek – 8 Marca 2024
M 18:00 † Roman Bablok, Jolanta, Stanisław, Henryk, Grażyna oraz za zmarłych
z rodzin Kozłowskich i Musielaków
Sobota – 9 Marca 2024
M 18:00 † Jadwiga, Jan Ginter i za zmarłych z rodziny
Niedziela – 10 Marca 2024 – IV Wielkiego Postu
M 8:30 † Zygmunt Walenczak (2. rocz. śmierci)
T 10:00 † Zbigniew Noga – intencja od siostry Aurelii z mężem i córką
T 11:30 † Franciszek Samol (1. rocz. śmierci)
T 14:30 Gorzkie Żale
T Po G. Ż. Franciszka, Bronisław Gierczak i za zmarłych z rodzin Gierczaków
i Stróżyków
Poniedziałek – 11 Marca 2024
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 12 Marca 2024
M 18:00 † Jarosław Wyrodek, Kazimiera, Kazimierz Maćkowiak
Środa – 13 Marca 2024
M 18:00 1) † Leszek Stachowiak – intencja od koleżanek i kolegów z Kolei Wielkopolskich;

2) † Marianna Marciniak – intencja od syna Leszka z rodziną z Wilkowic;

3) † Czesława Foralewska – intencja od VIII Róży WŻR;

Czwartek – 14 Marca 2024
M 18:00 † Jan Piekarczyk
Piątek – 15 Marca 2024
M 18:00 † Barbara, Hieronim, Kazimiera Wojciechowscy, Dorota Grzelak
Sobota – 16 Marca 2024
M 18:00 † Tadeusz (3. rocz. śmierci), Zbigniew Noga
Niedziela – 17 Marca 2024 – V Wielkiego Postu
M 8:30 W intencji Ryszarda (75. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia
T 10:00 † z rodziny Nowaków, Stoecków i Smoczyńśkich
T 11:30 W intencji Genowefy (90. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia
T 14:30 Gorzkie Żale
T Po G. Ż. W intencji Helenki (12. rocz. urodzin) i Krzysztofa (39. rocz. urodzin),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia
Poniedziałek – 18 Marca 2024
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 19 Marca 2024 – św. Józefa, Oblubieńca NMP
M 18:00 † Irena, Józef Mały i za zmarłych z rodzin Mały i Hoffmann
Środa – 20 Marca 2024
M 18:00 1) † Zdzisław Jakubowski – intencja od Aurelii i Adama Samol z dziećmi;

2) † Tomasz Szady – intencja od rodziny Szymkowiak z Miąskowa;

3) † Józef Kote – intencja od żony oraz córek Justyny i Joanny z rodzinami;

4) † Halina Główczewska – intencja od córki z mężem i synami;

5) † Jan Wencel – intencja od syna Tomasza z Beatą;

Czwartek – 21 Marca 2024
M 18:00 † Stefania, Benedykt Pietrowiak i za zmarłych z rodziny
Piątek – 22 Marca 2024
M 18:00 † Stefan Kędziora (1. rocz. śmierci)
Sobota – 23 Marca 2024
M 18:00 † Władysław Świerzewski, Dionizy, Stefania, Aleksander Sawiccy
i za zmarłych z rodziny Tokarskich
Niedziela – 24 Marca 2024 – Palmowa
M 8:30 † Józefa, Franciszek Wojciechowscy, Władysława, Andrzej Pietrowiak
i za zmarłych z rodziny
T 10:00 † Zenon Szymański (1. rocz. śmierci)
T 11:30 W intencji Julki (12. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia
T 14:30 Gorzkie Żale
T Po G. Ż. † Apolonia, Edward Hanusek, Krystyna, Czesław Jęśkowiak i za zmarłych
z rodziny
Wielki Poniedziałek – 25 Marca 2024
M 9:00 † Za Parafian
Wielki Wtorek – 26 Marca 2024
M 18:00 † Władysława Kossowska (rocz. śmierci) i za zmarłych z rodziny Wawrzyniaków
Wielka Środa – 27 Marca 2024
M 18:00 1) O Boże błogosławieństwo w rodzinie;

2) † Stanisława, Antoni i za zmarłych z rodziny;

Wielki Czwartek – 28 Marca 2024
M 18:00 Liturgia Wieczerzy Pańskiej – O powołania kapłańskie i zakonne
Wieki Piątek – 29 Marca 2024
M 18:00 Liturgia Męki Pańskiej
Wielka Sobota – 30 Marca 2024
M 20:00 Wigilia Paschalna – Za Parafian
Niedziela – 31 Marca 2024 – Zmartwychwstanie Pańskie
M 7:00 Za Parafian
T 10:00 † Zygmunt Walenczak i za zmarłych z rodziny Walenczaków i Pośledników
T 11:30 Z podziękowaniem za zdrowie Jagienki i z prośbą o dalsze łaski i Boże błogosławieństwo dla Jagny i Marcjanny
Poniedziałek Wielkanocny – 1 Kwietnia 2024
M 8:30 † Czesław, Marta Wawrzyniak, Hieronim, Aleksandra Górzni
T 10:00 W intencji Oliwii (18. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego
w dorosłym życiu
T 11:30 † Józef, Monika, Władysława Teichert, Amelia, Bolesław Wojtko
i za zmarłych z rodziny Teichertów
Wtorek – 2 Kwietnia 2024
M 18:00 † Arkadiusz Majorek
Środa – 3 Kwietnia 2024
M 18:00 1) w intencji Karola (7. rocz. urodzin) oraz całej rodziny, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie
i opiekę Matki Najświętszej;

2) W intencji Krystyny Płocinniczak (90. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia;

3) † Zdzisław Jakubowski – intencja od Asi i Rajmunda z córką oraz Krystyny Drymel;

4) † Aniela Waldmajer, Janina Bartman;

5) † Halina Główczewska – intencja od rodziny Pawlaków;

6) † Mirosław Zaremba (2. rocz. śmierci) – intencja od żony z rodziną;

Czwartek – 4 Kwietnia 2024
M 18:00 † Eleonora Sobkowiak (5. rocz. śmierci), Jan, Józefa Sobkowiak i za zmarłych dziadków
Piątek – 5 Kwietnia 2024
M 9:00 Msza Święta jako zadośćuczynienie Sercu Jezusa za grzechy nasze i całego świata
M 18:00 † Filip Samson (rocz. śmierci) i za zmarłych z rodzin Tokarskich, Samsonów i Ściwiarskich
Sobota – 6 Kwietnia 2024
M 9:00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
M 18:00 † Julian, Marianna, Władysław, Grzegorz Postół i za zmarłych z rodzin Postołów i Gutów
Niedziela – 7 Kwietnia 2024 – Miłosierdzia Bożego
M 8:30 W intencji Adasia (4. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla dziecka i rodziców
T 10:00 † Ryszard Karpiuk
T 11:30 † Genowefa, Jan Gloger, Jolanta Mazideńska, Joachim Krakowiak

 

Legenda:

M – Msza Święta w kościele św. Marcina;

T – Msza Święta w kościele św. Teresy Benedykty (Edyty Stein)

Intencje mszalne

 

Sobota – 3 Luty 2024
M 18:00 † Irena (2. rocz. śmierci), Józef (27. rocz. śmierci) Mały i za zmarłych z rodzin Mały i Hoffmann
Niedziela – 4 Luty 2024
M 8:30 † Jagoda Rachwał (3. rocz. śmierci)
T 10:00 O Boże błogosławieństwo w rodzinie oraz za † zmarłych z rodzin Żukowskich, Ciszaków i Szturo
T 11:30 † Stanisława Bończak i za zmarłych z rodz. Piekarczyków, Maćkowiaków
i Andrzejewskich
Poniedziałek – 5 Luty 2024 – św. Agaty
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 6 Luty 2024 – św. Pawła Miki i Towarzyszy
M 18:00 † Bibianna Samol (24. rocz. śmierci), Antoni, Jerzy Samol, Zbigniew, Tadeusz Noga
Środa – 7 Luty 2024
M 18:00 1) †Józef Kote – intencja od córki Marty z rodziną;

2) † Jan Rachwał – intencja od córki i syna;

3) † Małgorzata Łaszczyńska (1. rocz. śmierci);

4) † Zdzisław Jakubowski – intencja od żony z dziećmi;

Czwartek – 8 Luty 2024
M 18:00 Z okazji urodzin Brygidki, Agaty, Lucyny, Moniki, Magdy, Adama, Gabrysia i Grzegorza – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i potrzebne łaski do zbawienia
Piątek – 9 Luty 2024
M 18:00 † Edmund (30. rocz. śmierci), Zofia Nendza
Sobota – 10 Luty 2024 – św. Scholastyka
M 18:00 † Czesław, Marta Wawrzyniak, Hieronim, Aleksandra Górzni
Niedziela – 11 Luty 2024
M 8:30 † Monika, Jan Malepszak, Helena Pawlak, Marianna Walkowiak i za zmarłych z rodz. Malepszak
T 10:00 † Józefa, Walenty Herkt i za zmarłych z rodz. Herktów
T 11:30 † Anastazja, Piotr, Ryszard Drost, Mirosława Urbańczak
Poniedziałek – 12 Luty 2024
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 13 Luty 2024
M 18:00 † Zbigniew Noga – intencja od chrześnicy Aleksandry
Środa – 14 Luty 2024 – Popielec
M 9:00 O ducha pokuty w Wielkim Poście
M 18:00 1) o łaskę nawrócenia;

2) † Wojciech Majewski (5. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodziny Majewskich i Koczan

Czwartek – 15 Luty 2024
M 18:00 † Wiktoria, Tomasz, Walentyna, Czesław Szady, Eufrozyna, Piotr Samol (rocznice śmierci), Franciszek Samol, Józef Szymkowiak
Piątek – 16 Luty 2024
M 18:00 † Krystyna, Mieczysław Konatowscy
Sobota – 17 Luty 2024
M 18:00 † Zbigniew Noga – intencja od chrześnicy Agnieszki
Niedziela – 18 Luty 2024 – I Wielkiego Postu
M 8:30 † Teresa Koszyczarek i za zmarłych rodziców – intencja od córki Małgorzaty
T 10:00 † Zygmunt, Irena Walenczak
T 11:30 † Stanisława, Franciszek Idzikowscy i za zmarłych z rodziny
Poniedziałek – 19 Luty 2024
M 18:00 † Tomasz Szady – intencja od córki Jolanty z mężem
Wtorek – 20 Luty 2024
M 18:00 W intencji Szymona (17. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego
Środa – 21 Luty 2024
M 18:00 1) † Leszek Stachowiak – intencja od Janusza i Damiana Wróbel;

2) † Zdzisław Jakubowski – intencja od kuzyna Wojciecha i chrześniaka Patryka z rodziną;

Czwartek – 22 Luty 2024
M 18:00 † Stanisław Domagała – intencja od żony
Piątek – 23 Luty 2024
M 18:00 † Ludomira, Jerzy Klupś (3. rocz. ich śmierci) i za zmarłych z rodziny
Sobota – 24 Luty 2024
M 18:00 † Janina, Marian Ginter, Anna, Ryszard, Magdalena Spychaj i za zmarłych z rodzin Ginter, Poślednik, Spychaj i Zakrzewskich
Niedziela – 25 Luty 2024 – II Wielkiego Postu
M 8:30 † Halina, Eugeniusz Wyżkiewicz i za zmarłych z rodz. Wyżkiewicz, Stachowiak, Mierzyńskich i Bednarczyk
T 10:00 † Leszek Stachowiak – intencja od córki Pauliny z rodziną
T 11:30 † Julian Karpiel (28. rocz. śmierci)
T Po G. Ż. † Stanisław Domagała – intencja od syna Sylwestra z rodziną
Poniedziałek – 26 Luty 2024
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 27 Luty 2024
M 18:00 † Stanisław Domagała – intencja od córki Lidii z rodziną
Środa – 28 Luty 2024
M 18:00 1) w intencji Marii (86. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia;

2) w intencji Kazimiery (70. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia – intencja od córki z rodziną;

3) † Maria Konopska – intencja od rodziny Michałowiczów;

4) † Tomasz Szady – intencja od rodz. Góreckich z Nowego Dworu;

Czwartek – 29 Luty 2024
M 18:00 † Małgorzata Konieczna, Kazimiera, Kazimierz Maćkowiak
Piątek – 1 Marca 2024
T 9:00 Msza Święta jako zadośćuczynienie za grzechy nasze i całego świata
M 18:00 † Maria, Czesław Cyka, Danuta Połomska i za zmarłych z rodziny
Sobota – 2 Marca 2024
M 9:00 Msza Święta jako wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi
M 18:00 † Łucja Sworacka
Niedziela – 3 Marca 2024 – III Wielkiego Postu
M 8:30 † Grzegorz Kędzia (7. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodzin Kędzia i Przezbór
T 10:00 † z rodzin Tatków, Dobrowolskich i Cieniawskich
T 11:30 W intencji Michała (3. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie opiekę Matki Najświętszej dla dziecka i rodziców
T Po G.Ż. † Stanisław Domagała – intencja od córki Edyty z rodziną

 

Legenda:

M – Msza Święta w kościele św. Marcina;

T – Msza Święta w kościele św. Teresy Benedykty (Edyty Stein)

Intencje mszalne – styczeń

 

Niedziela – 7 Stycznia 2024
M 8:30 † Jan Koszyczarek (11. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodziny Koszyczarek
T 10:00 † Zbigniew Noga – intencja od mamy
T 11:30 W intencji Magdaleny (6. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej także dla rodziców
Poniedziałek – 8 Stycznia 2024
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 9 Stycznia 2024
M 9:00 Za zmarłych kapłanów
Środa – 10 Stycznia 2024
M 9:00 Za zmarłych kapłanów
Czwartek – 11 Stycznia 2024
M 9:00 W intencji Mikołaja – o potrzebne łaski i dar rozeznania powołania
Piątek – 12 Stycznia 2024
M 9:00 † Arkadiusz Majorek, Zdzisław Kośmider, Barbara, Józef Majorek, Mirosława Dyba, Dorota Kubacka
Sobota – 13 Stycznia 2024
M 16:30 Msza Święta kolędowa: ul. Święciechowska z ulicami przyległymi
M 18:00 † Edward Andrzejewski
Niedziela – 14 Stycznia 2024
M 8:30 † Franciszka, Marceli, Józef Urbańczak
T 10:00 † Władysław Świerzewski (1. rocz. śmierci)
T 11:30 W intencji małżonków Heleny i Henryka (50. rocz. ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Poniedziałek – 15 Stycznia 2024
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 16 Stycznia 2024
M 9:00 Za zmarłych kapłanów
Środa – 17 Stycznia 2024 – św. Antoniego Opata
M 9:00 Za zmarłych kapłanów
Czwartek – 18 Stycznia 2024
M 9:00 Za zmarłych kapłanów
Piątek – 19 Stycznia 2024 – św. Józefa Sebastiana Pelczara
M 9:00 Za zmarłych kapłanów
Sobota – 20 Stycznia 2024
M 16:30 Msza Święta kolędowa: ul. Lipowa z ulicami przyległymi
M 18:00 † Antoni (4. rocz. śmierci), Anna Wajda, Bolesław Józefowiak, Weronika, Jan Jędraszyk
Niedziela – 21 Stycznia 2024
M 8:30 W intencji Zbigniewa (75. rocz. chrztu św.) z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o pewne mieszkanie w niebie oraz za † rodziców: Marię
i Wacława oraz chrzestnych: Krystynę i Wiktora
T 10:00 † Marta (25. rocz. śmierci), Jan Suszka, Teresa, Czesław, Stanisław Frąckowiak, Bogdan Kusik i za zmarłych z rodziny Woźniaków
T 11:30 W intencji Adasia (6. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej także dla rodziców
Poniedziałek – 22 Stycznia 2024
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 23 Stycznia 2024
M 9:00 Za zmarłych kapłanów
Środa – 24 Stycznia 2024 – św. Franciszka Salezego
M 9:00 Za zmarłych kapłanów
Czwartek – 25 Stycznia 2024 – Nawrócenia św. Pawła
M 9:00 Za zmarłych kapłanów
Piątek – 26 Stycznia 2024 – św. Tymoteusza i Tytusa
M 9:00 † Maria, Albin, Tadeusz Szady
Sobota – 27 Stycznia 2024
M 16:30 Msza Święta kolędowa: ul. Dworcowa z ulicami przyległymi
M 18:00 † Janina Schwarz (rocz. śmierci), Jan, Bogumiła, Leon, Zofia Piotrowscy, Tomasz Osses
Niedziela – 28 Stycznia 2024
M 8:30 † Irena, Walenty Wąsiak, Urszula Wieczorek, Leon Cichoszewski
T 10:00 † Zbigniew Noga – intencja od syna Konrada
T 11:30 † Henryk Talaga i za zmarłych z rodz. Talaga i Iniec
Poniedziałek – 29 Stycznia 2024
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 30 Stycznia 2024
M 9:00 Za zmarłych kapłanów
Środa – 31 Stycznia 2024 – św. Jana Bosko
M 9:00 Za zmarłych kapłanów
Czwartek – 1 Lutego 2024
M 9:00 Za zmarłych kapłanów
Piątek – 2 Lutego 2024 – Ofiarowanie Pańskie
M 9:00 Msza Święta jako zadośćuczynienie za grzechy nasze i całego świata
M 18:00 W intencji małżonków Bernadety i Tomasza (15. rocz. ślubu),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Sobota – 3 Lutego 2024
M 9:00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
M 16:30 Msza Święta kolędowa: ul. Mórkowska z ulicami przyległymi, Karolewko
M 18:00 † Irena (2. rocz. śmierci), Józef (27. rocz. śmierci) Mały i za zmarłych z rodzin Mały i Hoffmann
Niedziela – 4 Lutego 2024
M 8:30 † Jagoda Rachwał (3. rocz. śmierci)
T 10:00 O Boże błogosławieństwo w rodzinie oraz za † zmarłych z rodzin Żukowskich, Ciszaków i Szturo
T 11:30 † Stanisława Bończak i za zmarłych z rodz. Piekarczyków, Maćkowiaków
i Andrzejewskich

 

Legenda:

M – Msza Święta w kościele św. Marcina;

T – Msza Święta w kościele św. Teresy Benedykty (Edyty Stein)

Intencje mszalne – Grudzień 2023

 

Sobota – 2 Grudnia 2023
M 18:00 † Jerzy Samol (60. rocz. śmierci), Bibianna, Antoni Samol, Tadeusz, Zbigniew Noga
Niedziela – 3 Grudnia 2023 – I Adwentu
M 8:30 † Anna Gertig (10. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodzin Gertig, Koszyczarek i Wołos
T 10:00 † Ludwika, Michał, Jerzy, Mirosław Napierała
T 11:30 † Jan, Marta Suszka, Irena, Antoni Frąckowiak, Bogusław Kusik
i za zmarłych z rodz. Frąckowiak
Poniedziałek – 4 Grudnia 2023
M 6:00 Za Parafian
Wtorek – 5 Grudnia 2023
M 18:00 † Kazimierz Gałka, Irena Niewczas, Helena Grzesińska, Renata Kędziora, Kazimierz Skrzyniarz, Bogdan Rybiński, Józef Krauz
Środa – 6 Grudnia 2023 – św. Mikołaja
M 18:00 1) † Walentyna Woźniak (20. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodziny

2) † Jan, Genowefa Gloger

3) † Henryk Kozłowski – intencja od szwagra z rodziną

4) † Edmund Kossowski (rocz. śmierci), Czesław Wawrzyniak (rocz. śmierci)

5) † Stanisława Jankowiak – intencja od syna Andrzeja z żoną

6) † Teresa Kędzierska – intencja od sąsiadów z ul. Lipowej

7) † Jadwiga, Roman Kubaszewscy

8) † Jan (rocz. śmierci), Genowefa, Anastazja, Piotr, Jolanta, Mirosława, Ryszard, Joachim

Czwartek – 7 Grudnia 2023 – św. Ambrożego
M 18:00 † Gertruda, Kazimierz Krystek, Teodozja, Władysław Solibieda
i za zmarłych z rodziny
Piątek – 8 Grudnia 2023 – Niepokalane Poczęcie NMP
M 9:00 W pewnej intencji
M 18:00 † Maria, Wacław, Ryszard Szturo, Florentyna, Marian, Mieczysław Krawiec i za zmarłych z rodzin Szturo, Rowińskich, Krawiec i Dyba
Sobota – 9 Grudnia 2023
M 18:00 † Antoni Bladowski
Niedziela – 10 Grudnia 2023 – II Adwentu
M 8:30 † Marta, Czesław Wawrzyniak, Aleksandra, Hieronim Górzni i za zmarłych
z obu rodzin
T 10:00 † Franciszek Smoczyński (1. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodziny Smoczyńskich
T 11:30 † Jerzy Frąckowiak i za zmarłych z rodzin Frąckowiaków i Stachowiaków
Poniedziałek – 11 Grudnia 2023
M 6:00 Za Parafian
Wtorek – 12 Grudnia 2023
M 18:00 † Bogusław Kusik (3. rocz. śmierci)
Środa – 13 Grudnia 2023 – św. Łucji
M 18:00 1) † ks. Alfred Wittke, ks. Zbigniew Artmowski

2) † Maria Klimpel, Łucja Sworacka i za zmarłych z rodzin Sworackich
i Klimpel

3) † Arkadiusz Majorek – intencja od kolegów

4) † kolegów: Mirosław Cyka, Olgierd Pawłowski, Bogusław Marcinkowski

5) † Henryk Kozłowski – intencja od Ryszarda i Agnieszki z Zosią

6) † Stanisława Jankowiak – intencja od córki Lucyny z mężem, wnuczki Sandry i prawnuczki Nadii

7) † Teresa Kędzierska – intencja od koleżanek i kolegów z rocznika 1955

8) † Stefan, Maria Kaczmarek

Czwartek – 14 Grudnia 2023 – św. Jana od Krzyża
M 18:00 † Teresa, Czesław, Stanisław Frąckowiak i za zmarłych z rodziny Frąckowiaków
Piątek – 15 Grudnia 2023
M 18:00 † Stefania, Franciszek Wojciechowscy
Sobota – 16 Grudnia 2023
M 18:00 † Zenon Cichoszewski, Irena, Walenty Wąsiak, Maria, Czesław Cichoszewscy, Urszula Wieczorek
Niedziela – 17 Grudnia 2023 – III Adwentu
M 8:30 † Wiktoria Szady (3. rocz. śmierci), Walentyna, Czesław Szady, Eufrozyna, Piotr, Franciszek Samol, Józef Szymkowiak
T 10:00 † Bogdan Nowak (2. rocz. śmierci)
T 11:30 † Stanisława, Feliks Czajka (w rocznice ich śmierci), Michał Świtała
Poniedziałek – 18 Grudnia 2023
M 6:00 Za Parafian
Wtorek – 19 Grudnia 2023
M 18:00 W intencji Ireneusza (77. rocz. urodzin) oraz Antoniego (16. rocz. urodzin),
z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej
Środa – 20 Grudnia 2023
M 18:00 1) † Ignacy, Elżbieta Rybakowscy, Kazimierz Płociniczak i za zmarłych
z rodzin Płociniczaków, Kazubskich, Rybakowskich i Jabłońskich

2) † Henryk Kozłowski – intencja od sąsiadów z ul. Spokojnej, Działkowej
i Lipowej

3) † Wanda, Antoni Śliwa, Marianna, Ryszard, Piotr Karpiuk

4) † Teresa Kędzierska – intencja od kuzynek Ireny i Elżbiety z mamą

5) † Zenon Marszałek – intencja od sąsiadów z ul. Dworcowej, Mórkowskiej i Usługowej

6) † Jan Sobol i za zmarłych z rodzin Sobol, Stankowiak, Stefańczyk
i Stempin

7) † Józef Kote – intencja od żony i dzieci

Czwartek – 21 Grudnia 2023
M 18:00 † Stanisława, Franciszek Idzikowscy, Apolonia, Edward Hanusek
i za zmarłych z rodziny
Piątek – 22 Grudnia 2023
M 18:00 † Tadeusz Firganek, Jacek Kurzawski, Krystyna, Stefan Mądry
Sobota – 23 Grudnia 2023
M 18:00 † Wiktoria, Andrzej Iniec, Władysława, Henryk Talaga i za zmarłych
z rodziny
Niedziela – 24 Grudnia 2023 – IV Adwentu / Wigilia Bożego Narodzenia
M 8:30 † Zenon Szymański – intencja od żony
T 10:00 † Franciszek Samol – intencja od wnuczek Klaudii i Julii z rodzinami
T 11:30 † Krzysztof Silczak, Bronisława, Stanisław Dyba, Henryk Sobkowiak, Czesław, Irena Silczak i za zmarłych z rodziny
Poniedziałek – 25 Grudnia 2023 – Narodzenie Pańskie
T 22:00 Pasterka – o powołania kapłańskie i zakonne
M 0:00 Pasterka – za Parafian
    Nie ma Mszy Świętej o godz. 8.30
T 10:00 † Stanisława Bończak i za zmarłych z rodzin Tatków, Dobrowolskich
i Cieniawskich
T 11:30 † Michał Kapski (3. rocz. śmierci)
Wtorek – 26 Grudnia 2023 – św. Szczepana
M 8:30 † Teresa. Franciszek, Marian, Kazimierz Chrastek, Teresa Langner, Maria Domaniecka
T 10:00 W intencji małżonków Genowefy i Jana (65. rocz. ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
T 11:30 † Edward Szwałek
Środa – 27 Grudnia 2023 – św. Jana Apostoła
M 18:00 W podzięce za zwycięskie Powstanie Wielkopolskie
Czwartek – 28 Grudnia 2023 – św. Młodzianków Męczenników
M 9:00 Za Parafian
Piątek – 29 Grudnia 2023
M 18:00 W intencji Bartosza (17. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego
Sobota – 30 Grudnia 2023
M 18:00 W intencji wnuczek Mai, Igi, Poli i Neli, z podziękowaniem za otrzymane dotąd łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla nich, ich rodziców oraz chrzestnych
Niedziela – 31 Grudnia 2023 – Świętej Rodziny z Nazaretu
M 8:30 † Halina, Eugeniusz Wyżkiewicz i za zmarłych z rodzin Wyżkiewiczów, Stachowiaków, Bednarczyków i Mierzyńskich
T 10:00 W intencji Jolanty Klaba (w 50. rocz. urodzin), z podziękowaniem
za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej w kolejnych latach życia
T 11:30 Za Parafian
Poniedziałek – 1 Stycznia 2024 – Świętej Bozej Rodzicielki
    Nie ma Mszy Świętej o godz. 8.30
T 10:00 Z podziękowaniem Panu Bogu za przeżyty rok i z prośbą
o błogosławieństwo, dobre urodzaje, szczęśliwe zbiory i opiekę Matki Bożej, św. Józefa i św. Izydora
T 11:30 W intencji Julki (6. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski
i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej także dla rodziców
M 14:00 † Leszek Stachowiak – intencja od żony z rodziną
Wtorek – 2 Stycznia 2024 – św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu
M 9:00 Za zmarłych kapłanów
Środa – 3 Stycznia 2024
M 9:00 Za zmarłych kapłanów
Czwartek – 4 Stycznia 2024
M 9:00 Za zmarłych kapłanów
Piątek – 5 Stycznia 2024
M 9:00 Msza Święta jako zadośćuczynienie Najświętszemu Sercu Jezusa
M 18:00 † Marek Michalewski (3. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodzin Michalewskich i Kowalskich
Sobota – 6 Stycznia 2024 – Objawienie Pańskie
M 8:30 † Rajmund Śliwa, ks. Florian Śliwa (w rocznice ich  śmierci)
T 10:00 † Jan Grzsinski – intencja od żony i syna
T 11:30 † Władysława (rocz. śmierci), Jan, Weronika Bujakiewicz
Niedziela – 7 Stycznia 2024 – Chrzest Pański
M 8:30 † Jan Koszyczarek (11. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodziny Koszyczarek
T 10:00 † Zbigniew Noga – intencja od mamy
T 11:30 W intencji Magdaleny (6. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej także dla rodziców

 

Legenda:

M – Msza Święta w kościele św. Marcina;

T – Msza Święta w kościele św. Teresy Benedykty (Edyty Stein)

Intencje mszalne

 

Sobota – 4 listopada 2023 – św. Karola Boromeusza
M 18:00 † rodzice: Wanda, Zygmunt Urban, Anna, Bronisław Luberda i za zmarłych z rodzin Urban i Luberda
Niedziela – 5 listopada 2023
M 8:30 Z podziękowaniem Bogu i Matce Najświętszej za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
T 10:00 † Ryszard Karpiuk, Zenon Zalewski – od dzieci Arlety i Marka z rodziną
T 11:30 † Aniela, Kazimierz, Jurek Woźniak
Poniedziałek – 6 listopada 2023
M 9:00 † Jerzy Rabsch
Wtorek – 7 listopada 2023
M 18:00 † Franciszka (8. rocz. śmierci), Felicja, Franciszek Gomułczak, Anna, Antoni, Ryszard Konieczni, Jadwiga, Zbigniew, Dariusz Bartkowiak, Hieronim Walorek
Środa – 8 listopada 2023
M 18:00 1) † Stanisław Foterek;

2) † Mirosław Zaremba – intencja od Janiny Kaźmierczak z synem i Pawła z żoną;

3) † Stanisława Hanysz, Marianna Kalemba;

4) † Teresa Koszyczarek – intencja od wnuczki Marleny z rodziną;

5) † Henryk Kozłowski – intencja od brata Leszka z rodziną;

6) † Ryszard Sprengel – intencja od rodziny Bugzelów z Mierzejewa;

7) † Janusz Ginter – intencja od chrześniaczki Małgorzaty z rodziną;

8) † Teresa Kędzierska – intencja od męża i dzieci;

9) † Zenon Marszałek – intencja od rodziny Wajrauch z Ustkowa i Rozdrażewa;

Czwartek – 9 listopada 2023 – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
M 18:00 † Halina Matczak – intencja od chrześniaczki Kariny z rodziną
Piątek – 10 listopada 2023 – św. Leona Wielkiego
M 18:00 † Krystyna, Mieczysław Konatowscy
Sobota – 11 listopada 2023 – św. Marcina z Tours
M 11:00 Msza Święta odpustowa
    1.     Za Parafian
    2.     W intencji Ojczyzny
M 18:00 W pewnej intencji
Niedziela – 12 listopada 2023
M 8:30 † Monika, Jan, Kazimierz, Edward, Stanisław, Józef, Alojzy Malepszak, Helena Pawlak, Marianna Walkowiak
T 10:00 † Zygmunt Walenczak – intencja od brata Czesława z rodziną
T 11:30 † Antoni, Władysława Krakowiak i za zmarłych z rodzin Krakowiaków i Kusiorów
Poniedziałek – 13 listopada 2023 – Pierwszych Polskich Męczenników
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 14 listopada 2023
M 18:00 † Edmund Adamczak
Środa – 15 listopada 2023
M 18:00 1) W intencji Olka (4. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny;

2) † Jacek Majcherek, Elżbieta Górna i za zmarłych z rodzin Majcherek, Górznych i Woźniak;

3) † Teresa Koszyczarek – intencja od Kasi z rodziną;

4) † Henryk Kozłowski – intencja od sąsiadów z ul. Spokojnej, Działkowej i Lipowej;

5) † Grzegorz Kędzia i za zmarłych z rodzin Kędziów i Przezborów;

6) † Emilia Kossowska (rocz. śmierci);

7) † Janina Ginter – intencja od bratanic Haliny i Agnieszki z rodzinami;

8) † Teresa Kędzierska – intencja od VIII Róży WŻR;

9) † Zenon Marszałek – intencja od Małgorzaty i Romana z rodziną;

Czwartek – 16 listopada 2023
M 18:00 W intencji Doroty (50. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej
Piątek – 17 listopada 2023 – św. Elżbiety Węgierskiej
M 18:00 † Leszek Michalewski (rocz. śmierci) i za zmarłych z rodziny
Sobota – 18 listopada 2023 – bł. Karoliny Kózkówny
M 18:00 † Maria Hoffmann (2. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodzin Hoffmannów i Szkodzińskich
Niedziela – 19 listopada 2023
M 8:30 † Leon Urban (6. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodziny
T 10:00 † Janusz Drymel (11. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodzi. Drymel i Talaga
T 11:30 W intencji małżonków Anny i Andrzeja (38. rocz. ślubu) z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Poniedziałek – 20 listopada 2023 – św. Rafała Kalinowskiego
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 21 listopada 2023 – Ofiarowanie NMP
M 18:00 † z rodzin Konopskich, Walachowskich i Marcinków
Środa – 22 listopada 2023 – św. Cecylii
M 18:00 1) O Boże błogosławieństwo dla Magdaleny Frąckowiak i jej rodziny za okazane dobro dla Wspólnoty Żywego Różańca;

2) † Cecylia, Mieczysław Józefiak;

3) † Teresa Koszyczarek – intencja od rodzin Bortlów i Stodulskich;

4) † Henryk Kozłowski – intencja od kolegów ze Stacji – Wilkowice;

5) † Janina Ginter – intencja od chrześniaczki Heleny z rodziną;

6) † Danuta Klaba – intencja od sąsiadów z ul. Dworcowej;

7) † Teresa Kędzierska – intencja od Rafała z Bukówca Górnego i Ani z Jezierzyc Kościelnych z rodzinami;

8) † Maria, Edmund Konopscy – intencja od Aurelii i Ireneusza Marcinek z rodziną;

9) † Zenon Marszałek – intencja od rodziny Barczyńskich;

Czwartek – 23 listopada 2023
M 18:00 † Franciszek Samol – intencja od wnuka Przemysława z rodziną
Piątek – 24 listopada 2023 – Męczenników Koreańskich
M 18:00 † Łucjan, Jacek Kokornaczyk, Janina, Antoni Kusik
Sobota – 25 listopada 2023
M 18:00 † Janina, Marian Ginter, Anna, Ryszard, Magdalena Spychaj i za zmarłych z rodz. Ginter, Poślednik, Spychaj i Zakrzewskich
Niedziela – 26 listopada 2023 – Chrystusa Króla Wszechświata
M 8:30 W intencji Tomasza (89. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej
T 10:00 † Aleksander, Stefania, Dionizy Sawiccy i za zmarłych z rodz. Tokarskich
T 11:30 Dziękczynienie Panu Bogu za otrzymane łaski w minionym roku i z prośbą o dalszą opiekę Bożą
Poniedziałek – 27 listopada 2023
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 28 listopada 2023
M 18:00 W intencji małżonków Aliny i Zbigniewa (26. rocz. ślubu) z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Środa – 29 listopada 2023
M 18:00 1) † ks. Alfred Wittke (w rocznicę śmierci);

2) † Henryk Kozłowski – intencja od sąsiadów z ul. Spokojnej, Działkowej i Lipowej;

3) † Janina Ginter – intencja od siostry Teresy z rodziną;

4) † Danuta Klaba – intencja od I Róży WŻR;

5) † Irena Wojdowska – intencja od sąsiadów z ul. Polnej i Rolnej;

6) † Teresa Koszyczarek – intencja od IV Róży WŻR;

7) † Zenon Szymański (z okazji urodzin) – intencja od syna Łukasza z rodziną;

8) † Teresa Kędzierska – intencja od kuzynki Rozalii z rodziną;

9) † Zenon Marszałek – intencja od sąsiadów z ul. Dworcowej, Mórkowskiej i Usługowej;

Czwartek – 30 listopada 2023 – św. Andrzeja Apostoła
M 18:00 † Andrzej, Władysława Pietrowiak i za zmarłych z rodziny
Piątek – 1 grudnia 2023
M 9:00 Msza Święta jako zadośćuczynienie Sercu Jezusa za grzechy nasze i całego świata
M 18:00 † Franciszek, Weronika, Jan, Apolinarscy, Zofia, Szczepan, Antoni Kozłowscy i za zmarłych z rodzin Apolinarskich i Kozłowskich
Sobota – 2 grudnia 2023
M 9:00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
M 18:00 † Jerzy Samol (60. rocz. śmierci), Bibianna, Antoni Samol, Tadeusz, Zbigniew Noga
Niedziela – 3 grudnia 2023 – I Adwentu
M 8:30 † Anna Gertig (10. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodzin Gertig, Koszyczarek i Wołos
T 10:00 † Ludwika, Michał, Jerzy, Mirosław Napierała
T 11:30 † Jan, Marta Suszka, Irena, Antoni Frąckowiak, Bogusław Kusik i za zmarłych z rodz. Frąckowiak

 

Legenda:

M – Msza Święta w kościele św. Marcina;

T – Msza Święta w kościele św. Teresy Benedykty (Edyty Stein)

Intencje mszalne – październik

 

Sobota – 30 Września 2023 – św. Hieronima
M 18:00 W intencji małżonków Marty i Mateusza (5. rocz. ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Niedziela – 1 Października 2023
M 8:30 † Franciszka, Marceli Urbańczak, Agnieszka, Józef Dubscy i za zmarłych z rodzin Urbańczaków i Dubskich
T 10:00 † Henryk Drymel (25. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodzin Drymel i Talaga
T 11:30 † Zenon Cichoszewski (7. rocz. śmierci)
Poniedziałek – 2 Października 2023 – św. Aniołów Stróżów
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 3 Października 2023
M 18:00 † Irena Mały – od Heleny i Zbigniewa Michałowicz, Agnieszki i Przemysława Jończaków z dziećmi
Środa – 4 Października 2023 – św. Franciszka z Asyżu
M 18:00 1) †Ryszard Karpiuk – od sąsiadów z ul. Działkowej, Spokojnej i Lipowej

2) † Franciszek Samol – od wnuka Huberta żoną i synu

3) † Zenon Szymański – od siostry Ireny z rodziną

4) † Mirosław Zaremba – od szwagierki Bernardyny, Grzegorza i Hieronima

5) † Pelagia Wojtyniak (1. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodzin Wojtyniaków i Łakomych

6) † Jan Grzesinski – od szwagierki Marii z rodziną

7) † Henryk Kozłowski – od córki Justyny z mężem i dziećmi

8) † Irena Frąckowiak – od sąsiadów z ul. Dworcowej, Mórkowskiej i Polnej

9) † Irena Biała – od siostry Genowefy i Jana z rodziną

10) † Franciszek Kurpisz, Walentyna, Feliks Woźniak i za zmarłych z rodziny Kurpiszów, Woźniaków i Rydlichowskich

Czwartek – 5 Października 2023 – św. Faustyny Kowalskiej
M 18:00 W intencji małżonków Lucyny i Mieszka (10. rocz. ślubu) oraz Zofii (8. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej
Piątek – 6 Października 2023
M 9:00 Msza Święta jako zadośćuczynienie Sercu Jezusa za grzechy nasze i całego świata
M 18:00 † Antoni Samol (42. rocz. śmierci), Bibianna, Jerzy Samol, Tadeusz, Zbigniew Noga
Sobota – 7 Października 2023 – NMP Różańcowej
M 9:00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
M 16:00 W intencji małżonków Teresy i Adama (55. rocz. ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
M 18:00 † Mieczysław, Janina Ostrowscy, Zofia Dłutowska
Niedziela – 8 Października 2023
M 8:30 † Halina Matczak – intencja od brata Mieczysława z rodziną
T 10:00 † Michał Świtała (rocz. śmierci), Waleria Wojciechowska
T 11:30 † Teresa, Czesław, Stanisław Frąckowiak, Piotr, Eufrozyna, Franciszek Samol, Wiktoria Szady
Poniedziałek – 9 Października 2023
M 9:00 Za Parafian
Wtorek – 10 Października 2023
M 18:00 † Tadeusz Noga – od rodziny Walachowskich z Wilkowic
Środa – 11 Października 2023
M 18:00 1) W intencji Mikołaja (5. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej

2) W intencji małżonków Ilony i Michała (15. rocz. ślubu) oraz Mikołaja (5. rocz. urodzin) z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej

3) † Anna Hojzler i za zmarłych z rodz. Hojzlerów i Taichertów

4) † Mirosław Zaremba – od rodziny Zarembów

5) † Piotr Biegański – od chrześniaka Filipa

6) † Teresa Koszyczarek – od Marii i Józefa Gubańskich z Krobi

7) † Henryk Kozłowski – od rodziny Wojtkowiaków

8) † Ryszard Sprengel – od sąsiadów

9) † Edmund Nowak – od Grażyny i Zbigniewa Szturo

10) † Zbigniew Noga – od sąsiadów z ul. Dworcowej i Mórkowskiej

Czwartek – 12 Października 2023 –

Rocznica Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej

M 18:00 † Bogdan Nowak – od cioci Agnieszki i kuzynostwa Franciszka, Agnieszki i Sławomiry z rodzinami
Piątek – 13 Października 2023 – bł. Honorata Koźmińskiego
T 15:00 Msza Święta ślubna Sylwii i Huberta
M 18:00 W intencji Adriana (w rocznicę chrztu św.), o radość od Ducha Świętego, rozwój łaski wiary, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej
Sobota – 14 Października 2023
M 18:00 † ks. Józef Nowak i za zmarłych z rodzin Nowaków, Smoczyńskich, Stoecków, Krzyckich i Łuczaków
Niedziela – 15 Października 2023
M 8:30 † Irena Mały – od córki Grażyny z synem
T 10:00 W intencji Soni (16. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego
T 11:30 † Franciszek Wrotyński – od córki Karoliny z rodziną
Poniedziałek – 16 Października 2023 – św. Jadwigi Śląskiej
M 9:00 W intencji małżonków Angeliki i Stanisława (30. rocz. ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
Wtorek – 17 Października 2023 – św. Ignacego Antiocheńskiego
M 18:00 † Wiktoria Szady – od rodziny Wędzińskich z Gryżyny
Środa – 18 Października 2023 – św. Łukasza Ewangelisty
M 18:00 1) † Irena Mały – od Aurelii i Ireneusza Marcinek z rodziną

2) † Władysława, Andrzej Pietrowiak, Józefa, Franciszek, Maria Wojciechowscy, Franciszka, Józef Sołtysik, Anna, Ewa, Tomasz Kosmała

3) † Jadwiga, Jan Ginter i za zmarłych z rodziny

4) † Teresa Koszyczarek – od wnuka Pawła z rodziną

5) † Henryk Kozłowski – od rodziny Kubiaków z Bolesławowa

6) † Stanisław, Jadwiga, Danuta Furmańczak, Edmund, Milena Cichoccy

7) † Irena Biała – od sąsiadów z ul Szkolnej

8) † Zenon Szymański – od chrześniaka Karola z rodziną

Czwartek – 19 Października 2023
M 15:00 W intencji żyjących i zmarłych członków Klubu Złotej Jesieni
M 18:00 † Ryszard Karpiuk (1. rocz. śmierci)
Piątek – 20 Października 2023 – św. Jana Kantego
M 18:00 † Bogdan Nowak – od kuzynostwa Bernadety, Genowefy, Lucyny i Grażyny
Sobota – 21 Października 2023
M 16:00 W intencji małżonków Emilii i Marka (25. rocz. ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
M 18:00 † Edmund, Stanisława, Sławomir Kobielak, Andrzej Witowski i za zmarłych z rodziny
Niedziela – 22 Października 2023
M 8:30 W intencji małżonków Dariusza i Marty (1. rocz. ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej
T 10:00 † Jerzy Frąckowiak i za zmarłych z rodzin Frąckowiaków i Stachowiaków
T 11:30 † Józefa, Franciszek Wojciechowscy i za zmarłych z rodziny
Poniedziałek – 23 Października 2023
    Nie będzie Mszy Świętej
Wtorek – 24 Października 2023
M 18:00 † Klara, Ludwik Szymańscy, Józefa, Jan Marszałek, Lidia Stark
Środa – 25 Października 2023
M 18:00 1) † Danuta Połomska (2. rocz. śmierci)

2) † Franciszek Samol – od Radosława i Andrzeja

3) † Zbigniew Nagły (3. rocz. śmierci)

4) † Teresa Koszyczarek – od sąsiadów z ul. Święciechowskiej

5) † Henryk Kozłowski – od brata Ryszarda z rodziną

6) † Andrzej Wilczkowiak – od rodziny Cyka

7) Krystyna, Jerzy Pawłot i za zmarłych z rodziny – od syna Roberta z rodziną

8) Bolesław Bayer – od Mateusza z rodziną

9) Ludwika, Bronisław, Włodzimierz Bajer

Czwartek – 26 Października 2023
M 18:00 † Arkadiusz, Barbara, Józef Majorek, Zdzisław Kuśmider, Mirosława Dyba, Dorota Kubacka
Piątek – 27 Października 2023
M 16:30 W intencji małżonków Marii i Henryka (50. rocz. ślubu), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Bożą Opatrzność nad całą rodziną
M 18:00 † Zygmunt Walenczak – od Ireny Poślednik
Sobota – 28 Października 2023 – św. Szymona i Judy Tadeusza Apostołów
M 18:00 † Tadeusz Zawidzki (14. rocz. śmierci) i za zmarłych z rodzin Zawidzkich i Apolinarskich
Niedziela – 29 Października 2023
M 8:30 † Teresa, Franciszek, Marian, Kazimierz Chrastek, Teresa Langner, Maria Domaniecka i za zmarłych z rodz. Malepszaków
T 10:00 † Teresa, Tadeusz Olejniczak, Jerzy, Lucyna, Edmund Wojciechowscy i za zmarłych z tych rodzin
T 11:30 † Krzysztof Silczak, Bronisława, Stanisław, Mirosława Dyba, Henryk Sobkowiak i za zmarłych z rodziny
Poniedziałek – 30 Października 2023
M 9:00 † ks. Ryszard Klimaszewski
Wtorek – 31 Października 2023
M 18:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodzina oraz za † Justyna, Marceli Wojtkowiak, Katarzyna, Kazimierz, Henryk, Bogdan Pestka i za zmarłych z rodz. Kusztelak
Środa – 1 Listopada 2023 – Wszystkich Świętych
M 8:30 † Stefan Kędziora – od żony
  14:00 Za Parafian (na cmentarzu)
Czwartek – 2 Listopada 2023 – Dzień Zaduszny
M 9:00 Za wszystkich zmarłych
M 18:00 † Andrzej, Franciszka Gertig i za zmarłych z rodzin Koszyczarek i Wołos
Piątek – 3 Listopada 2023
M 9:00 Msza Święta jako zadośćuczynienie Sercu Jezusa za grzechy nasze i całego świata
M 18:00 W intencji Mai (18. rocz. urodzin), z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu
Sobota – 4 Listopada 2023 – św. Karola Boromeusza
M 9:00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
M 18:00 † rodzice: Wanda, Zygmunt Urban, Anna, Bronisław Luberda
Niedziela – 5 Listopada 2023
M 8:30 Z podziękowaniem Bogu i Matce Najświętszej za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
T 10:00 † Ryszard Karpiuk, Zenon Zalewski – od dzieci Arlety i Marka z rodziną
T 11:30 † Aniela, Kazimierz, Jurek Woźniak

 

Legenda:

M – Msza Święta w kościele św. Marcina;

T – Msza Święta w kościele św. Teresy Benedykty (Edyty Stein)