OGŁOSZENIA    PARAFIALNE   NA  II   NIEDZIELĘ   WIELKIEGO  POSTU    8 III 2020

Niedziela 8 III 2020

• 15.00 „Gorzkie Żale”, a po niech dodatkowa Msza św. od 14.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu – adoracja w milczeniu do 15.00
  • po Mszach św. do puszek zbieramy ofiary na misje – Ad Gentes

• W poniedziałek i wtorek z racji rekolekcji  Mszy św. nie będzie.

• Msza św nowenna do Matki Bożej jak zwykle.
  • rozpoczynamy nowennę przed uroczystością św. Józefa 15 min przed Mszą św

• 9.30 sprzątanie wokół kościoła św. Marcina
  • 18.35 katecheza mł. kl. VIII

• droga krzyżowa o 9.00 – 17.00 i 18.30
  • 7. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową.

• 10.00 katecheza dla dzieci kl. III na probostwie.

• Spotkanie ojców dzieci kl. III będzie w poniedziałek 16 bm o 18.45. / a nie jak podawałem we wtorek / przepraszam za zmianę/ .
  • „Bóg zapłać” za ofiary z Popielca na Caritas zebrano 609,31 gr. przekaże je w następnym tygodniu
  • Na stoliku pod chórem są koperty na daninę diecezjalną. Proszę Obowiązek 5. przykazania kościelnego spełnić do końca Wielkiego Postu. Kto by chciał przekazać 1 % podatku na Dom Dziecka w Lesznie proszę zabrać informator.
  • W najnowszym „Przewodniku Katolickim” jest obszerny artykuł o ks. Kan. Alfredzie Wittke. Zachęcam do nabycia w zakrystii. Koszt 5 zł. Także jest „Gość Niedzielny” a w nim   wywiad z Asią Bibi, o niezwykłych kobietach, które jak św. Monika wytrwałą modlitwą doczekały się powrotu swoich dzieci do Boga także jak Polska angażuje się w obronę wolności religii na świecie.  Świece Caritas paschaliki za 7 zł.