31. Niedziela Zwykła (5.11.2023)

1. Dziękuję za troskę o nasze kościoły, za okazywaną życzliwość. Szczególne podziękowania kieruję do tych wszystkich osób, które pomogły w uporządkowaniu otoczenia kościoła św. Marcina. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
  • W czwartek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
  • W piątek – św. Leona Wielkiego;
  • W sobotę – św. Marcina z Tours;
  1. Biuro Parafialne będzie czynne we wtorek od godz. 19:00
    do 20:00, w środę od 16:00 do 17:00 oraz w czwartek od 9:00
    do 10:00.
  2. Msze Święte w dni powszednie:
  • Poniedziałek – godz. 9.00;
  • Od wtorku do soboty – godz. 18.00;
  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku od godz. 17:15.
  2. Różaniec za zmarłych od poniedziałku do środy po Mszy Świętej. Wymienianki można jeszcze składać do skrzynki ustawionej w kościele.
  3. Spotkanie Rady Ekonomicznej w środę (po różańcu) a Rady Duszpasterskiej w czwartek (po Mszy Świętej) na probostwie.
  4. W sobotę liturgiczne wspomnienie św. Marcina
    z Tours, nasz parafialny odpust:
  • Msza Święta odpustowa z procesją o godz. 11.00, której przewodniczyć będzie ks. kan. Ireneusz Rachwalski;
  • Będziemy się także modlić podczas Mszy Świętej odpustowej w intencji Ojczyzny z racji Święta Niepodległości – chciejmy także udekorować nasze domy flagami narodowymi;
  • Bardzo proszę o uświetnienie Uroczystości obecnością sztandarów, Druhów Strażaków proszę o niesienie baldachimu, w miarę możliwości zapraszam również dziewczynki do sypania kwiatków;

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl

Tel kontaktowy: 532-163-044