2. Niedziela Zwykła (14.01.2024)

1. Dziękuję za troskę o nasze kościoły i ich otoczenie, za okazywaną życzliwość. Dziękuję za spotkania kolędowe, dobre rozmowy i mnogość poczęstunków. Dziękuję także za złożone ofiary kolędowe. Bóg zapłać.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
  • W środę – św. Antoniego opata;
  • W piątek – św. Józefa Sebastiana Pelczara;
  1. Biuro Parafialne będzie czynne do końca stycznia w dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej.
  2. Msze Święte od poniedziałku do piątku o godz. 9.00.
  3. Wodę święconą można pobierać w zakrystii.
  4. W piątek swoje imieniny obchodzić będzie pan Mariusz Lorych, nasz organista. Już dziś składam Solenizantowi serdeczne życzenia wszystkiego co najlepsze i wyrażam wdzięczność za bardzo dobrą współpracę.
  5. Plan kolędy:

Msza Święta kolędowa – sobota, godz. 16.30 (kościół św. Marcina) – zapraszam szczególnie mieszkańców ul. Lipowej i ulic przyległych;

Kolęda w domach:

• W poniedziałek, od godz. 16.00: Mórkowska (od Dworcowej
    do końca);
  • We wtorek, od godz. 16.00: Karolewko;
  • W środę, od godz. 16.00: Usługowa, Handlowa;
  • W czwartek, od godz. 16.00: Magazynowa, Korbasa;
  • W piątek, od godz. 16.00: Przemysłowa, Spółdzielcza, Rzemieślnicza;
  • W sobotę od godz. 10.00: Kręta;

Rodziny zamieszkujące wymienione wyżej ulice, które chcą przyjąć kolędę w domu proszę, aby dzisiaj przy wyjściu z kościoła zapisali się na stosownej kartce podając numer domu oraz telefonu lub przysyłając smsem na numer 532-163-044 swój adres (najpóźniej dzień przed zaplanowanym terminem). Będę zachodził tylko do domów, które wcześniej zostaną zgłoszone. Podczas kolędy w domach nie zbieram żadnych „kopert”. Jeśli ktoś chce złożyć tzw. ofiarę kolędową może to uczynić w kościele (na mszy kolędowej lub niedzielnej).

W tym roku kolęda w domach przewidziana jest dla połowy parafii. Druga połowa będzie kolędowana w przyszłym roku. Cały plan kolędy jest opublikowany w gablotkach oraz na stronie internetowej parafii.

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl

Tel kontaktowy: 532-163-044

Odszedł do wieczności:

† Zdzisław Jakubowski, przeżył 70 lat

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…