4. Niedziela Zwykła (28.01.2024)

1. Dziękuję za troskę o nasze kościoły i ich otoczenie, za okazywaną życzliwość. Dziękuję za spotkania kolędowe, dobre rozmowy i mnogość poczęstunków. Dziękuję także za złożone ofiary kolędowe.
    Bóg zapłać.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
  • W środę – św. Jana Bosko;
  • W piątek – Ofiarowanie Pańskie;
  1. Biuro Parafialne będzie czynne w tym tygodniu w dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej;
  2. Msze Święte w dni powszednie:
  • Od poniedziałku do czwartku – godz. 9.00;
  • W piątek – 9.00 i 18.00;
  • W sobotę – 9.00 (I sobota m-ca), 16.30 (kolędowa) i 18.00;
  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16.00.
  2. Plan kolędy:

Msza Święta kolędowa – sobota, 03.02, godz. 16.30 (kościół św. Marcina) – zapraszam szczególnie mieszkańców ul. Mórkowskiej i ulic przyległych;

Kolęda w domach:

• W poniedziałek, od godz. 16.00: Nowa, Krótka, Długa i Poprzeczna
  • We wtorek, od godz. 16.00: Średnia, Wąska i Wschodnia;
  • W środę, od godz. 16.00: Osiedle Słoneczne;

Rodziny zamieszkujące wymienione wyżej ulice, które chcą przyjąć kolędę
w domu proszę, aby dzisiaj przy wyjściu z kościoła zapisali się na stosownej kartce podając numer domu oraz telefonu lub przysyłając smsem na numer 532-163-044 swój adres (najpóźniej dzień przed zaplanowanym terminem). Będę zachodził tylko do domów, które wcześniej zostaną zgłoszone.

1. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca:
  • W czwartek: po Mszy Świętej odmówimy Litanię do Najświętszej Eucharystii;
  • W piątek: Msza Święta jako zadośćuczynienie za grzechy nasze o godz. 9.00, a po niej nabożeństwo do Serca Jezusa; okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej od godz. 16.00, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.45;
  • W sobotę: Nabożeństwo I sobót miesiąca (różaniec i Msza Święta) o godz. 9.00 – szczególnie zapraszam członków Wspólnoty Żywego Różańca, objazd chorych i starszych Parafian z komunią św. od godz. 10.00.
  1. Święta Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) w piątek:
  • Msze Święte o godz. 9.00 i 18.00 w kościele św. Marcina;
  • Podczas Mszy Świętych błogosławieństwo gromnic;
  • To Światowy Dzień Życia Konsekrowanego – otoczmy naszą modlitwą Siostry oraz Braci Zakonnych i prośmy o nowe powołania zakonne;
  • Ofiary składane tego dnia przeznaczone będą na wsparcie zakonów klauzurowych;

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl

Tel kontaktowy: 532-163-044