Zmartwychwstanie Pańskie (31.03.2024)

1. Dziękuję Parafianom za troskę o nasze kościoły, za ofiary na Daninę Diecezjalną i na kwiaty do Grobu Pańskiego. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżywania Triduum Paschalnego. Dziękuję osobom, które pracowały nad wystrojem kościołów na święta – budowniczym „ciemnicy” i Grobu Pańskiego, pani Małgosi za przyozdobienie kwiatami. Dziękuję panu organiście, służbie liturgicznej i wszystkim zaangażowanym w przebieg Triduum Paschalnego za piękną, spokojną i głęboką liturgię. Dziękuję tym, którzy podjęli adorację Najświętszego Sakramentu w Triduum. Dziękuję za wszelkie dobro.
  2. Na rzecz Domu Dziecka w Lesznie ministranci naszej parafii przekazali ofiary składane przy okazji nabywania bukiecików palmowych w kwocie 1020zł.
    Za ofiarność serdeczne Bóg zapłać.
  3. Dziękuję Parafialnemu Zespołowi Caritas oraz ludziom dobrej woli
    za przygotowanie paczek i upominków dla biedniejszych oraz starszych Parafian. W sumie rozwieziono 54 podarki.
  4. Biuro Parafialne w najbliższym tygodniu będzie czynne w środę od 16:00 do 17:00.
  5. W Poniedziałek Wielkanocny:
  • 8:15 – nowenna do Miłosierdzia Bożego;
  • 8:30 – Msza Święta w kościele św. Marcina;
  • 10:00 i 11:30 – Msza Święta w kościele św. Teresy Benedykty
  • Po Mszach Świętych tradycyjne święcenie pojazdów mechanicznych;
  1. Od wtorku do soboty:
  • 17:15 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (w piątek adoracja od 16:00);
  • 17:45 – nowenna do Miłosierdzia Bożego;
  • 18:00 – Msza Święta;
  1. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca:
  • piątek: Msza Święta jako zadośćuczynienie za grzechy o godz. 9:00 po czym nabożeństwo do Serca Jezusa, okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej od godz. 16:00; z racji oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych;
  • sobota: nabożeństwo I sobót miesiąca (różaniec i Msza Święta) o godz. 9:00;
  1. w przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego:
  • 8:30 – Msza Święta w kościele św. Marcina;
  • 10:00 i 11:30 – Msza Święta w kościele św. Teresy Benedykty;
  • Po Mszy o 10:00 – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego;

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl

Telefon kontaktowy: 532-163-044

Odszedł do wieczności:

† Eugeniusz Maziarka, przeżył 81 lat, pogrzeb w środę o godz. 11:00

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…