OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU 11 III 2018

DZIŚ 15.00 „Gorzkie Żale” po nich dodatkowa Msza św.
– proszę, by na to nabożeństwo i Mszę przyszli kandydaci do bierzmowania.

Rozpoczęliśmy rekolekcje przed zawierzeniem parafii św. Józefowi. Każdego dnia do czwartku włącznie od 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczęta częścią różańca św. potem ok. 20 min modlitwy w ciszy, a na koniec nowenna do św Józefa. O 18.00 Msza św z kazaniem.

Bardzo proszę by w poniedziałek także przyszli kandydaci do bierzmowania z rodzicami, we wtorek, proszę by także przyszły dzieci pierwszokomunijne z rodzicami. W środę szczególnie zapraszam małżeństwa starsze i młodsze.

Klub Złotej Jesieni zaprasza swoje członkinie na spotkanie z okazji 8 III w środę na 15.00.

W czwartek 19.00 spotkanie Szkoły Biblijnej na probostwie

W piątek zapraszamy na drogę krzyżowe 9.30 i 18.30.

W połowie października br. przybędzie do naszej parafii Ks. bp. Z. Fortuniak, by dokonać wizytacji, w ramach której udzieli także sakramentu bierzmowania.

Kandydaci do bierzmowania przyjdą zdać elementarną wiedzę religijna:
15 bm Czwartek 16.00 – 16.45  – — 20 wtorek 16.45 – 17.30
21 środa 19.00 – 20.00 ——–  23 piątek 19.00 – 20.00
kl. VII i kl. II gimnazjum, która pójdzie do bierzmowania w październiku przyjdzie na katechezę w środę po Mszy św

Na stoliku pod chórem są koperty na Daninę Diecezjalna. Nasza parafia liczy 2450 wiernych i wobec Kurii Metropolitalnej, Caritasu i Seminarium Duchownego ma obowiązek zapłacić 4165 zł. Proszę ten obowiązek wynikający z V przykazania kościelnego spełnić w Wielkim Poście. W naszej parafii zwolnione są z tego rodziny wielodzietne i niewierzący.

Tradycyjna Droga krzyżowa ulicami naszej parafii będzie w Wielki Wtorek.

Dzień spowiedzi z udziałem kapłanów dekanatu w czwartek 22 bm