OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 4 XI 2018

DZIŚ – Odpust ku czci Wszystkich Św. o 12.00 w Mórkowie.
Bóg zapłać 10 osobom / 2 dzieci, 7 młodzież 1 dorosła/ za sprzątanie cmentarza ewangelickiego w Wilkowicach. Także za wspólną modlitwę.

Od listopada Msze św. w dni powszednie odprawiamy w kościele św. Marcina.

We wtorek w naszej parafii będzie WIZYTACJA BISKUPIA. Zapraszam na spotkania z ks. bp Zdzisławem Fortuniakiem.
10.00 Msza św. w kościele św. Marcina
15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia na cmentarzu
15.45 spotkanie z Radą Duszpasterską i Ekonomiczną w pastorówce
16.30 spotkanie z przedstawicielami grup duszpasterskich w pastorówce
18.00 Msza św. w kościele św. Edyty połączona z sakramentem bierzmowania.

Dodatkowa okazja do spowiedzi jutro od 17.15 w kościele św Marcina.

W związku z tradycją – po wizytacji cały dekanat jedzie do katedry na Msze św. i tak w najbliższy piątek na 18.00 jesteśmy zaproszeni do Katedry na Msze św z Biskupem. Będzie autobus, który wyjedzie o 16.15 z placu przed kościołem św Marcina. Koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii i w biurze.

W czwartek o 19.00 spotkanie szkoły biblijnej dorosłych.

W sobotę o 10.00 zbiórka ministrantów na probostwie
11.00 spotkania Szkółki Biblijnej dzieci

ZA TYDZIEŃ w naszej parafii Odpust ku czci św. Marcina. Uroczystą Mszę św odprawi i Słowo Boże wygłosi ks. Kan Wojciech Prostak z Rawicza, od 29 lat kapelan tamtejszego więzienia, z tej racji że w tym roku uroczystości Święta Narodowego w naszej parafii będą uroczystościami gminnymi Msza św. będzie w kościele św. Edyty. / w ołtarzu mamy obraz św Marcina / Tego dnia ofiary w kościele będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Proszę o udekorowani domów flagami narodowymi.