OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ADWENTU 16 XII 2018

DZIŚ  w zakrystii i pastorówce można otrzymać pobłogosławione opłatki wigilijne, świece Caritas małe po 6 zł, a duże po 13, także parafialny kalendarz na Nowy Rok po 8.80, który jest jednocześnie parafialnym informatorem. W tygodniu można to otrzymać na probostwie.

„Bóg zapłać”

za 1042,35 gr. ofiary dla Kościoła na Wschodzie, które przekazałem w miniony czwartek

14 rodzinom naszej parafii za zrobienie paczek dla dzieci i młodzieży z Domu Dziecka we Wschowie.

– Parafianom i nieznanym osobom za dary zostawione w sklepach dla potrzebujących naszej parafii. Także parafialnej Caritas za zrobienie tych paczek.

– p. Arlecie katechetce za goszczenie w szkole obrazu Matki Bożej Częstochowskiej i modlitwę dzieci.

Przed nami ostatnie cztery Roraty. Do czwartku włącznie o 18.00 w kościele św. Marcina.

Młodzież kl. VII zapraszam w poniedziałek na Roraty a potem na katechezę na probostwo.

W środę  19 grudnia 15 minut przed Mszą św.  modlitwy prowadzone przez Klub św Józefa, a po Mszy św. spotkanie tego Klubu.

Dzień spowiedzi w naszej parafii z udziałem kapłanów naszego dekanatu będzie w piątek w kościele św. Marcina godzinach: 8.30 – 10.00    od 15.00 do 16.30  od 19.00 do 20.00.

W sobotę od 10.00 udam się do chorych z sakramentami św. Można do tego dnia zgłosić osobę starszą czy chorą która nie może przyjść do kościoła a pragnie sakramentów.