OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 12 IX 2021

Dziś  – adoracja Najświętszego sakramentu od 15.00

po Mszach św. zbieramy ofiary dla Sióstr Bernardynek z Wielunia. Siostry zostawiły bardzo ładnie wydane modlitwy na różne okazje, obrazki. Nowenny. Można to zabrać.

„Bóg zapłać” za ofiary dl Afgańczyków 965,70, które wysłałem w poniedziałek

Poniedziałek Msza św. rano 9.00

Wtorek święto Podwyższenia Krzyża św. Uroczysta Msza św. o 19.00 podczas Niej zostanie poświęcony odnowiony Krzyż ze szkoły.

Środa  wspomnienie Matki Bożej Bolesnej Msza św. adoracja i nowenna od 18.00

Czwartek  Msza św 18.00

Piątek 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu  Msza św. 18.00

Sobota w kościele św. Teresy Benedykty o 10.00 i 14.00 katechezy dzieci kl. III

Młodzież kl. VII, która pragnie otrzymać sakrament bierzmowania zapraszam na spotkanie w piątek o 18.45  albo w sobotę 11.00 na probostwo.

Za tydzień na Mszy św 11.30 dzieci kl. III wyrażą publicznie wolę przygotowania się do I Komunii św.

– po Msza św. będziemy zbierać ofiary na KUL i WT UAM i szkoły katolickie.

Organizuję pielgrzymkę do Matki Bożej i św. Józefa. Wyjazd 3 październik poniedziałek 6.00 do Częstochowy wracając nawiedziemy sanktuarium w Kaliszu. Koszt  przejazdu 58 zł. zapisy do 26 września.  Powrót ok. 21.00

„Bóg zapłać” tym którzy za mnie się modlą i są prawdziwie życzliwi.

WARTO PRZEMYŚLEĆ… „ Nie potrzebna  jest nam  kasza w głowach, wystarczy, że jest w workach. W głowach musi być ład i porządek „ ks. Kardynał  Stefan Wyszyński