33. Niedziela Zwykła (13.11.2022)

33. Niedziela Zwykła (13.11.2022)

1. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim zaangażowanym w przygotowanie parafialnego odpustu. Dziękuję panu kościelnemu, panu organiście, pocztom sztandarowym, wszystkim, którzy zatroszczyli się
    o porządek w kościele oraz jego otoczenie, panu, który zatroszczył się o wywieszenie flag na masztach przy kościele i przy probostwie i wszystkim obecnym na mszy świętej odpustowej za piękne świadectwo wiary i wspólnoty.
    Bóg zapłać.
  2. Serdeczne podziękowania składam także tym wszystkim osobom, które poświęciły swój czas i swoje siły w porządkowanie probostwa. Bardzo dziękuję za wszelką życzliwość oraz ciepłe i otwarte przyjęcie. Wielkie, wielkie dzięki!
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od 17.00, a o 17.45 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Intencje na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego napisane na karteczkach można składać w zakrystii przed lub po Mszach Świętych. W tych intencjach będziemy się modlić do czerwca.
  4. Sprawy ważne w Biurze Parafialnym można będzie załatwić w najbliższym tygodniu bezpośrednio po Mszy Świętej. Załatwienie spraw, które mogą poczekać, proszę przełożyć na kolejny tydzień.
  5. Członków rady duszpasterskiej i ekonomicznej zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 19.00. Spotkanie odbędzie się na probostwie.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Ks. Marcin Jałoszyński

Kontakt telefoniczny: 604-074-348