Ogłoszenia parafialne – Niedziela Adwentu (27.11.2022)

Ogłoszenia parafialne
1. Niedziela Adwentu (27.11.2022)

 

 1. Dziękuję za zatroskanie o nasze świątynie. Dziękuję za wszelkie dobro, którego doświadczyłem.
 2. Biuro Parafialne będzie czynne w najbliższym tygodniu w środę od 16.00 do 17.00 oraz od 19.00 do 20.00.
 3. Rozpoczynamy Adwent – okres liturgiczny przypominający nam o potrzebie postawy oczekiwania na spotkanie z przychodzącym powtórnie na ziemię Chrystusem. To także początek nowego roku liturgicznego w którym towarzyszyć nam będzie wezwanie „Wierzę w Kościół Chrystusowy”.
 4. Serdecznie zapraszam do udziału w Mszach Świętych roratnich, które będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.
 5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania (z klas VIII) odbędzie się we wtorek po Mszy Świętej w kościele św. Edyty.
 6. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca:
 • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.00, o godz. 17.45 odmówimy Litanię do Najświętszej Eucharystii; Podczas adoracji okazja do spowiedzi świętej;
 • W piątek Msza Święta jako zadośćuczynienie za grzechy nasze i całego świata wyjątkowo o godz. 16.00. Po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówimy litanię do Serca Jezusa, po czym adoracja w ciszy i okazja do spowiedzi do godz. 17.45, następnie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta roratnia;
 • W sobotę nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca (różaniec i msza święta z nauką) o godz. 9.00. Odwiedziny chorych i starszych Parafian z komunią św. w związku ze zbliżającymi się świętami w sobotę, 17 grudnia od godz. 9.00.
 1. Caritas Parafialna wzorem lat ubiegłych zaprasza
  do wsparcia akcji „Paczka dla ubogich”.
  Przygotowane paczki dla ubogich naszej parafii prosimy składać w kościele do 11 grudnia. Serdeczne Bóg zapłać za otwarte serce!
 2. Opłatki można nabywać po Mszach Świętych w kościele. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na potrzeby Służby Liturgicznej (zakup strojów liturgicznych).

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl

 Kontakt telefoniczny: 604-074-348