Ogłoszenia parafialne – 2. Niedziela Adwentu (4.12.2022)

2. Niedziela Adwentu (4.12.2022)

1. Dziękuję za zatroskanie o nasze świątynie i ich otoczenie. Dziękuję za dużo dobra, którego doświadczyłem osobiście.
  2. Biuro Parafialne będzie czynne w najbliższym tygodniu w środę od 16.00 do 17.00 oraz od 19.00 do 20.00.
  3. Serdecznie zapraszam do udziału w Mszach Świętych roratnich, które będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.
  4. Klub Złotej Jesieni spotyka się na spotkaniu opłatkowym 7 grudnia (środa) o godz. 15.00 w Domu Strażaka.
  5. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia w czwartek:
  • Msze Święte o godz. 11.15 (zamiast godz. 9.00), 18.00 (roratnia) i 19.00;
  • Od godz. 12.00 do 13.00 będziemy trwać przy Najświętszym Sakramencie w ramach Godziny Łaski. O godz. 12.00 odmówimy różaniec, następnie indywidualna modlitwa w ciszy i na zakończenie odmówimy Litanię do Niepokalanego Serca Maryi.yczę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie nawiedzić kościoła, a będzie modlił się w południe w domu, ten także otrzyma za moim pośrednictwem wiele łask. Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę. Objawienia prywatne Matki Bożej Róży Duchownej w Montichiari).
  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w piątek od godz. 17.00, o godz. 17.45 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. Zbiórka Służby Liturgicznej w sobotę o godz. 10.00 w kościele św. Marcina. Zapraszam także chłopców, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów.
  3. Caritas Parafialna wzorem lat ubiegłych zaprasza do wsparcia akcji „Paczka dla ubogich”. Przygotowane paczki dla ubogich naszej parafii prosimy składać w kościele do 11 grudnia. Serdeczne Bóg zapłać za otwarte serce!
  4. Opłatki można nabywać po Mszach Świętych w kościele. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na potrzeby Służby Liturgicznej (zakup strojów liturgicznych).
  5. Wigilijne świece Caritas można nabywać w zakrystii oraz w biurze parafialnym. Duża świeca jest w cenie 20zł, mała w cenie 8,50zł.

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl

Kontakt telefoniczny: 604-074-348