4. Niedziela Wielkiego postu (19.03.2023)

1. Dziękuję za troskę o nasze kościoły, za ofiary na daninę diecezjalną, za wszelkie dobro, którego doświadczyłem osobiście.
  2. Biuro Parafialne będzie czynne we wtorek od godz. 19:00 do 20:00, w środę od 16:00 do 17:00 oraz w czwartek od 9:00 do 10:00.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do soboty od godz. 17:15, zakończona nabożeństwami:
  • We wtorek o godz. 17:50 do św. Marcina;
  • W środę o godz. 17:50 nowenną do MB Nieustającej Pomocy;
  • W czwartek o godz. 17:50 do św. Teresy Benedykty;
  • W piątek o godz. 17:45 do Miłosierdzia Bożego;
  • W sobotę o godz. 17:50 do Najświętszej Maryi Panny;
  1. Zapraszam do udziału w nabożeństwach pasyjnych (w kościele św. Teresy Benedykty):
  • Droga Krzyżowa w piątek o godz. 9:00 i po Mszy o godz. 18:00;
  • Gorzkie Żale w niedzielę o 14:30, bezpośrednio po Gorzkich Żalach – Msza Święta.
  1. W poniedziałek uroczystość ku czci św. Józefa, Oblubieńca NMP. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 odmówimy litanię do św. Józefa. Następnie spotkanie dla mężczyzn w ramach klubu św. Józefa.
  2. Zapraszam rodziców i dziadków do modlitwy za swoje dzieci i wnuków. Różaniec w takiej intencji odmówimy w czwartek po Mszy Świętej.
  3. Zapraszam do pomocy w posprzątaniu otoczenia naszych kościołów z pozostałości po jesieni i zimie. Zbiórka przy kościele św. Marcina w sobotę o godz. 9:00. Proszę zabrać stosowne narzędzia.
  4. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10:30 na probostwie.
  5. Dzisiaj w salce strażackiej kiermasz ciast i inne atrakcje z których dochód przeznaczony jest na wsparcie rehabilitacji Wojtusia, natomiast za tydzień przed kościołem odbędzie się akcja ‘Fala życia” organizowana przez Młodzież Wszechpolską podczas której będą rozdawane materiały przypominające o godności ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl