13. Niedziela Zwykła (2.07.2023)

1. Dziękuję za troskę o nasze kościoły, dziękuję panu Zbigniewowi Szturo za wykonanie nowej kredencji do kościoła św. Marcina. Dziękuję za wszelką życzliwość. Bardzo serdecznie witam wśród nas pana Mariusza Lorycha, który od lipca będzie pełnił funkcję parafialnego organisty. Mam nadzieję, że szybko zyska sympatię Parafian.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
  • W poniedziałek – św. Tomasza Apostoła;
  • W czwartek – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej;
  • W sobotę – św. Jana z Dukli;
  1. Biuro Parafialne będzie czynne we wtorek od godz. 19:00 do 20:00, w środę od 16:00 do 17:00 oraz w czwartek wyjątkowo od 18:30 do 19:00. Już teraz informuję, że od 8 do 24 lipca Biuro Parafialne będzie nieczynne.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do soboty
    od godz. 17:15.
    Na zakończenie adoracji do dożynek parafialnych śpiewać będziemy suplikacje z prośbą o dobre urodzaje.
  3. W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca:
  • W czwartek na zakończenie adoracji odmówimy litanię do Najświętszej Eucharystii;
  • W piątek okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej od godz. 17.15, natomiast Litanię do Serca Jezusa odmówimy w łączności z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego.
  1. Od 1 lipca obowiązuje nowy regulamin cmentarza. Można się z nim zapoznać na stronie internetowej parafii, został powieszony w gablotce na cmentarzu oraz wyłożony na stoliku przy wyjście z kościoła.
  2. Sprawy związane z prolongatą grobu oraz ewentualnymi rezerwacjami miejsc na cmentarzu można załatwiać w Biurze Parafialnym bądź z panem Ireneuszem Bartkowiakiem – opiekunem naszego cmentarza.

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl

Tel kontaktowy: 532-163-044