12. Niedziela Zwykła (25.06.2023)

1. Dziękuję za wszelkie okazane dobro i troskę o nasze kościoły i ich otoczenie.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
  • W środę – św. Ireneusza;
  • W czwartek – św. Piotra i Pawła Apostołów;
  1. Biuro Parafialne będzie czynne we wtorek od godz. 19:00 do 20:00 oraz w środę od 16:00 do 17:00. W czwartek Biuro Parafialne będzie nieczynne.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do soboty od godz. 17:15.
  3. Nabożeństwa do Serca Jezusa
  • W niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10:00;
  • Od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy Świętej;
  1. Dzisiaj odbędzie się Leszczyński marsz dla Życia i Rodziny. Początek o godz. 16.30 przy kościele św. Jana Chrzciciela. Po zakończeniu marszu na placu Metziga odbędą się koncerty i zabawy dla dzieci. Szczegóły na plakatach.
  2. Dzisiaj także przed kościołem kiermasz ciast, z którego dochód przeznaczony jest na pomoc 1,5 rocznemu dziecku.
  3. Spotkanie dla rodziców oraz chrzestnych, którzy w lipcu bądź sierpniu planują chrzest dziecka w czwartek – o godz. 18:00 Msza Święta i po niej katecheza.
  4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. O godz. 9:00 nabożeństwo I sobót miesiąca (różaniec oraz Msza Święta) na które zapraszam szczególnie członków Wspólnoty Żywego Różańca. Objazd chorych i starszych Parafian z komunią św. od godz. 10:00.
  5. Do dożynek parafialnych na zakończenie adoracji śpiewać będziemy suplikacje z prośbą o dobre urodzaje.

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl

Tel kontaktowy: 532-163-044