Przemienienie Pańskie (6.08.2023)

1. Dziękuję za troskę o nasze kościoły, za okazywaną życzliwość. Dziękuję osobom, które poświęciły swój czas
    na przygotowanie otoczenia kościoła św. Edyty do odpustu.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
  • W poniedziałek – bł. Edmunda Bojanowskiego;
  • We wtorek – św. Dominika;
  • W środę – św. Teresy Benedykty od Krzyża;
  • W czwartek – św. Wawrzyńca;
  • W piątek – św. Klary;
  1. Biuro Parafialne w okresie wakacyjnym będzie czynne we wtorek od godz. 19:00 do 20:00 i w środę od 16:00 do 17:00. W czwartek Biuro będzie nieczynne.
  2. Msze Święte w dni powszednie:
  • Poniedziałek – godz. 9.00;
  • Od wtorku do soboty – godz. 18.00 (w środę Msza odpustowa w kościele św. Teresy Benedykty);
  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu w czwartek i piątek od godz. 17:15. Do dożynek parafialnych (26.08) na zakończenie adoracji śpiewać będziemy Suplikacje z prośbą o dobre urodzaje.
  2. W środę święto ku czci św. Teresy Benedykty (Edyty Stein). Suma odpustowa o godz. 18.00 w kościele filialnym, której przewodniczyć będzie ks. kan. Wojciech Maćkowiak.
    Po Mszy Świętej procesja wokół kościoła. Bardzo proszę poczty sztandarowe, druhów strażaków o niesienie baldachimu, dziewczynki o sypanie kwiatków. Zapraszam wszystkich do licznego udziału w tej uroczystości.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy wspierać ofiarą materialną KUL, WT UAM i szkoły katolickie.

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl

Tel kontaktowy: 532-163-044