Chrystusa Króla Wszechświata (26.11.2023)

1. Dziękuję za troskę o nasze kościoły, za okazywaną życzliwość.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
  • W czwartek – św. Andrzeja Apostoła;
  • W niedzielę – rozpoczynamy adwent;
  1. Biuro Parafialne będzie czynne we wtorek od godz. 19:00 do 20:00, w środę od 16:00 do 17:00 oraz w czwartek od 9:00 do 10:00.
  2. Msze Święte w dni powszednie (w kościele św. Marcina):
  • Poniedziałek – godz. 9.00;
  • Od wtorku do soboty – godz. 18.00;
  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku
    od godz. 17:15.
  2. W poniedziałek przypada 3. rocz. śmierci ks. kan. Alfreda Wittke. Msza Święta w jego intencji w środę o godz. 18.00.
  3. Różaniec za dzieci i wnuki w ramach grupy modlitewnej św. Moniki w środę po Mszy Świętej.
  4. Spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy w grudniu i styczniu planują chrzest swojego dziecka w czwartek o godz. 18.00. Najpierw Msza Święta a później katecheza.
  5. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca:
  • W piątek Msza Święta jako zadośćuczynienie za grzechy nasze i całego świata o godz. 9.00. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej od godz. 16.00, o 17.45 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta;
  • W sobotę nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca (różaniec i msza święta z nauką) o godz. 9.00. Odwiedziny chorych i starszych Parafian z komunią św. w związku ze zbliżającymi się świętami w sobotę, 16 grudnia od godz. 9.00.
  1. Caritas Parafialna wzorem lat ubiegłych pragnie przed świętami wesprzeć ubogich, samotnych i starszych Parafian.
    W przyszłą niedzielę w kościele będzie ustawiony kosz do którego będzie można składać produkty, które trafią do paczek (trwała żywność, kawa, herbata, słodycze). Przy koszu na produkty będzie ustawiona także skarbona, gdyby ktoś akcję chciał wesprzeć ofiarą pieniężną. Serdeczne Bóg zapłać za otwarte serce!

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl

Tel kontaktowy: 532-163-044