OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  NA  XXXII  NIEDZIELĘ  ZWYKŁĄ   7 XI 2021

Poniedziałek 18.45 katecheza dziewcząt kl. VIII

Wtorek 18.45 katecheza dla chłopców kl. VIII

Środa 18.00 Msza św i nowenna

Czwartek św. Marcina.  Odpust. O godz. 11.00 w kościele św. Marcina. Mszę św. odprawi ks. Karol Kozłowski TCH z Mórkowa. Po Mszy procesja wokół kościoła proszę o aktywny udział panie ze świecami, poczty sztandarowe, strażaków panów do baldachimu i dziewczynki do sypania kwiatków. Proszę o wywieszenie na damach flag narodowych. Uczyńmy i w naszych domach ten dzień świętem. 15.00 zapraszam na adoracje Najświętszego Sakramentu i różaniec za Polskę.

Piątek 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Sobota 10.00 szkółka biblijna dzieci   11.00 spotkanie Kółka Różańcowego dzieci

Za tydzień po Mszach św. będziemy zbierać ofiary na ASD w Poznaniu.

W sobotę na zbiórce ministrantów wybrano nowego prezesa, którym został Patryk Kaczmarek, dotychczasowemu Adamowi Kutrowskiemu wielki „Bóg zapłać” za wierną służę Chrystusowi przy ołtarzu.

Zachęcam by do pogrzebów swoich bliskich prosić firmę p. I. Bartkowiaka

Przypominam że w naszej parafii chrzest sw. jest udzielany w 1 niedzielę miesiąca o 11.30 oraz w 3 sobotę miesiąca o 18.00. chrzest proszę zgłaszać 3 lub 4 tygodnie przed.

„Bóg zapłać” Parafianom za modlitwę w mojej intencji różne formy dobrej pamięci.

Jeszcze raz „Bóg zapłać” bardzo dziękuję tym którzy na misje ofiarowali telefony i pieniądze nie tylko wycofane z obiegu. Przesłałem tę paczkę w miniony piątek.

Spotkania Rodziców dzieci kl. III będą 16 i 17 listopada o 19.00

WARTO PRZEMYŚLEĆ… „ To co za wielkie uchodzi między ludźmi, obrzydliwością jest w oczach Bożych” Łk 16.15

Od  21 bm Msza o 8.30 będzie w kościele św Marcina także środowe Msze św.