OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY NAJŚWIĘTSZEJ  12 VI 2022

Dziś po Mszach św. zbieramy ofiary dla KUL WT UAM i szkół katolickich.

Poniedziałek Msza św. rano 9.00

Wtorek zmarła nasza Parafianka Helena Matczak z ul Polnej Msza pogrzebowa 12.00 . wieczorna 18.00 po niej nabożeństwo czerwcowe

Środa 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. msza o 18.00 z uroczystości Bożego Ciała w kościele św. Teresy Benedykty

O 16.00 próba sypania kwiatków na Boże Ciało

Czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi. Msza św o 8.30 potem o 10.00 i po Niej wyruszy procesja z Najświętszym Sakramentem ulicami parafii  pierwszy ołtarz  przy ul. Lipową  przy figurze Serca Pana Jezusa proszę o zrobienie Parafian z początku ul. Lipowej i Szkolnej, następnie wejdziemy w ul Szkolną drugi ołtarz proszę przy szkole o zrobienie wierzących nauczycieli naszej szkoły, dalej pójdziemy ul. Szkolną i skręcimy w Świerkową do figury Matki Bożej przy Niej proszę o zrobienie ołtarza Żywy Różanie i pójdziemy do czwartego ołtarza przy pomniku św. Jana Pawła II proszę o zrobienie ministrantów. Proszę  o aktywny udział strażaków, panie ze świecami, poczty sztandarowe, ponów do niesienia baldachimu dziewczynki do sypania kwiatków przed Panem Jezusem   dzieci kl. III proszę o udział w procesji w albach pierwszokomunijnych Msza św. popołudniowa o 15.30 zbiorowa za zmarłych.

Piątek 15.00 adoracja

Sobota Msza św o 18.00 w kościele św Marcina po niej procesja wokół kościoła.

Niedziela po Mszy św o 11.30 procesja wokół kościoła.

Od dziś przed błogosławieństwem na każdej Mszy św będziemy odmawiać modlitwę do św Michała Archanioła.

Młodzież kl. VII która nie była na katechezie w minionym tygodniu zapraszam we wtorek na 19.00

WARTO PRZEMYŚLEĆ… „ Jeżeli nie będziecie spożywali Ciała Syna Człowieczego i nie będziecie pili Krwi Jego, nie będziecie mieli życia w sobie”. Pan Jezus  J 6,53