11. Niedziela Zwykła (18.06.2023)

1. Dziękuję zaangażowanym w przebieg oktawy Bożego Ciała: panom noszącym baldachim, dziewczynkom sypiącym kwiatki, paniom ze świecami, służbie liturgicznej. Dziękuję Zespołowi Caritas za przygotowanie Dnia Chorego, dziękuję naszej Straży Pożarnej za udostępnienie salki w remizie. Dziękuję za troskę o nasze świątynie i wszelkie okazane dobro i życzliwość.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
  • W środę – św. Alojzego Gonzagi;
  • W sobotę – Narodzenie św. Jana Chrzciciela;
  1. Biuro Parafialne będzie czynne we wtorek od godz. 19:00 do 20:00, w środę od 16:00 do 17:00 oraz w czwartek od 9:00 do 10:00.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do soboty
    od godz. 17:15.
  3. Nabożeństwa do Serca Jezusa
  • W niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.00;
  • W dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej;
  1. Ostateczny termin zapisów do bierzmowania młodzieży z klas VII oraz starszych, którzy jeszcze do bierzmowania nie przystąpili w środę, 21 czerwca o godz. 19.00 w kościele św. Marcina.
  2. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 8.00 w kościele św. Teresy Benedykty. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli do wspólnej modlitwy.
  3. Ministrantów zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 10.30. Zbiórka odbędzie się na probostwie.
  4. W przyszłą niedzielę odbędzie się Leszczyński marsz dla Życia i Rodziny. Początek o godz. 16.30 przy kościele św. Jana Chrzciciela. Po zakończeniu marszu na placu Metziga odbędą się koncerty i zabawy dla dzieci. Szczegóły na plakatach.

Ogłoszenia parafialne także na stronie www.parafiawilkowice.pl

Tel kontaktowy: 532-163-044

Odeszli do wieczności:

† Izabela Łopata, przeżyła 80 lat;

† Henryk Kozłowski, przeżył 73 lata, pogrzeb w środę o godz. 11.00;

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…